lostyazilim

Hangi seo aracı?

14 Mesajlar 1.903 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

samet47 samet47 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 110 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

Muratcam adlı üyeden alıntı

Hepsi birbirinin aynı size hangisi daha kolay geliyorsa onu kullanın. Onu kullandım daha üst sıralarda çıkarım bunu kullandım daha düşük olurum gibi bir durum aslında yok. Sadece birbirleri arasında özellik farkı var. Mesela Rank math bir analistik ekranı koymuş 404 izleme falan yoast başka bir şey yapmış falan filan. Yoksa hiç biri birbirinden üstün değil. Örneğin ben yıllarca all in one seo kullandım yazdığım makalelerdeki kelime sayısı anahtar kelime oranı iç dış linklere dikkat ederek yazdım. Beni her hangi bir eklentinin uyarmasına gerek yoktu pratik ti bana göre. illa bir eklenti de kullanmak zorunda değilsiniz. Eğer temanız gerçekten SEO uyumluysa.

Bir de eklentinin listeleme saati ile alakası yok. Sİz makalenizi yazın Search consoleye işleyin O zaten çekecektir. Sürekli makale girişi yapıyorsanız 1 2 dakika içerisinde işler eğer ara ara makale giriyorsanız süre değişebilir. (Search console güncelleniyor sürekli son halindeki çekim sürelerini incelemedim )

Her yazdığımız makaleyi search consoleye işlemem gerekir mi?
Muratcam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
samet47 işlememeniz için gerekli eklentiler var ama daha hızlı sonuç için eğer çok yoğun makale girişi yapmıyorsanız işlemenizi tavsiye ederim.
samet47

kişi bu mesajı beğendi.

Muratcamoglu.com

samet47 samet47 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 110 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

Muratcam adlı üyeden alıntı

samet47 işlememeniz için gerekli eklentiler var ama daha hızlı sonuç için eğer çok yoğun makale girişi yapmıyorsanız işlemenizi tavsiye ederim.

Nasıl işlerim anlatır mısınız?

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
Search console içerisine girin en üstte arama yapılması için bir alan göreceksiniz oraya eklediğiniz sayfanın linkini tam olarak girin örneğin
https://siteadınız.com/abcd-efg-hjk/
Enter dedikten sonra bekleyin işlem yapacak ve sağ üstte url yi canlı test et butonu çıkacak tıklayın ona da yine bekleyin kısa bir işlem yapacak sonra dizine eklenmesini iste butonuna tıklayın işlem tamamlanacak.

Buradan sonrasını linki google arama motoruna yazarak kontrol edebilirsiniz. Sitenizde yapılan yeni girişlere göre google 1 dakika ile 1 gün arasında sayfanızı yayınlayacaktır. Ancak son dönemde Search Console biraz sıkıntılı çalışmaktadır. Giriş süresinde aksamalar olabilir.

Muratcamoglu.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al