wmaraci reklam

[(İlgili Kod)] şeklindeki kodu nasıl php dosyasına eklerim?

8 Mesajlar 521 Okunma
wmaraci reklam

temp542 temp542 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)
[ad id='7638'] kodunu bir php dosyasına koymak istiyorum. Ama görüntülediğim de yazı olarak çıkıyor bunu nasıl çözebilirim?

wmaraci
reklam

UnLoader UnLoader Yeniden wmaraci <3 Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci , Webmaster
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 40 / 17
  • Ticaret 23, (%100)
sanırsam wordpress eklenti kodu bu.
Admin panelinden sayfa oluşturup bu kodu ekleyeceksiniz. direkt php dosyası ile değil

Ek Olarak: sanırsam wordpress eklenti kodu bu.
Admin panelinden sayfa oluşturup bu kodu ekleyeceksiniz. direkt php dosyası ile değil

heaton11 heaton11 hokkanindibi.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 12 / 14
  • Ticaret 19, (%100)
Hocam UnLoader 'ında dediği gibi bir wordpress shortcode ise ve loop dışında kullanmak istiyorsanız şeklinde yazabilirsiniz.Eğer sayfa içindeyse zaten editöre eklemeniz yeterli olacaktır.

http://wmaraci.com/forum/ucretli-wp-temalari/ucretli-wp-temasi-hazirlanir-89772.html

• Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

UnLoader adlı üyeden alıntı

sanırsam wordpress eklenti kodu bu.

Ek Olarak: sanırsam wordpress eklenti kodu bu.

heaton11 adlı üyeden alıntı

Hocam UnLoader 'ında dediği gibi bir wordpress shortcode ise ve loop dışında kullanmak istiyorsanız şeklinde yazabilirsiniz.Eğer sayfa içindeyse zaten editöre eklemeniz yeterli olacaktır.

Onu bende biliyorum hocam :) ama sayfanın şablonu bir php'ye bağlı yani editöre eklesem bile gözükmeyecek o yüzden php dosyasına eklemeye çalışıyorum :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 12 / 14
  • Ticaret 19, (%100)

temp542 adlı üyeden alıntı

Onu bende biliyorum hocam :) ama sayfanın şablonu bir php'ye bağlı yani editöre eklesem bile gözükmeyecek o yüzden php dosyasına eklemeye çalışıyorum :)

Tam olarak sıkıntınızı anlamadım.Özel şablonun php sayfasına verdiğim kodu eklediğinizde görüntülenmesi gerekiyor ama ne demek istediğinizden emin değilim.Eğer şablonu bulamadıysanız notepad++ yardımıyla temanın tüm php dosyalarını açıp ctrl+f ile Template Name: Şablon ismi şeklinde tüm açık dosyalarda arayabilirsiniz.

http://wmaraci.com/forum/ucretli-wp-temalari/ucretli-wp-temasi-hazirlanir-89772.html

• Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

Tam olarak sıkıntınızı anlamadım.Özel şablonun php sayfasına verdiğim kodu eklediğinizde görüntülenmesi gerekiyor ama ne demek istediğinizden emin değilim.Eğer şablonu bulamadıysanız notepad++ yardımıyla temanın tüm php dosyalarını açıp ctrl+f ile Template Name: Şablon ismi şeklinde tüm açık dosyalarda arayabilirsiniz.

Şöyle: Ben Good News5 temasını kullanıyorum. Temanın kendine ait Reklam Sistemi var reklamı ekleyip ne zaman biteceğini, ne kadar görüntülendiğini ve tıkladığını gösterebiliyor. Bunu için bana verdiği eklemem gerek kod var.

Link yönlendirme eklentisi olan LinkShare için bir sayfa açtım ve eklentiye ait git.php dosyasını sayfaya şablon olarak ekledim. Ben editöre birşeyler eklesem bile php dosyasına bağlı olduğu için gözükmüyor. php dosyasında gerekli yere ekliyorum sadece yazı olarak görünüyor.

Durum bu :) Ayrıca sizin verdiğiniz yöntem işe yaramadı. Sayfa hiç açılmayı verdi :(

• Üyelik 16.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 12 / 14
  • Ticaret 19, (%100)

temp542 adlı üyeden alıntı

Şöyle: Ben Good News5 temasını kullanıyorum. Temanın kendine ait Reklam Sistemi var reklamı ekleyip ne zaman biteceğini, ne kadar görüntülendiğini ve tıkladığını gösterebiliyor. Bunu için bana verdiği eklemem gerek kod var.

Link yönlendirme eklentisi olan LinkShare için bir sayfa açtım ve eklentiye ait git.php dosyasını sayfaya şablon olarak ekledim. Ben editöre birşeyler eklesem bile php dosyasına bağlı olduğu için gözükmüyor. php dosyasında gerekli yere ekliyorum sadece yazı olarak görünüyor.

Durum bu :) Ayrıca sizin verdiğiniz yöntem işe yaramadı. Sayfa hiç açılmayı verdi :(

Pardon hocam açılmadı deyince tekrar baktım koda shortcode'u kopyala yapıştır yaptığım için farketmemişim tırnaklar sıkıntı olmuş şöyle deneyin :

• Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

Pardon hocam açılmadı deyince tekrar baktım koda shortcode'u kopyala yapıştır yaptığım için farketmemişim tırnaklar sıkıntı olmuş şöyle deneyin :

Tamam oldu hocam teşekkürler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al