wmaraci reklam

Katagori oluşturma,wordpress kişiselleştirme

15 Mesajlar 4.709 Okunma
wmaraci reklam

Arakablosu Arakablosu Wmaracı Sakinlerinden Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek Güvenlik
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
meta dediğin şeyi yaptım ama onunlada olabılır fakat yazılar rss yorumlar rss cıkıyor onlara tıklandıgında karısık yazılar vs cıkıyor duzenlenmezse bı işe yaramaz ki buda...

wmaraci
reklam

GrayMan GrayMan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek IT
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
RSS abonelik için önemlidir. Eğer popüler bir site istiyorsanız abonelikleri iptal etmeyi derim. Yinede senin bileceğin bir iş. Ömer stil dosyasını verince işini halledersin. Linkleride dediğim şekilde ayarla işini halledersin.

• Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek Güvenlik
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
login işi verdiğiniz eklenti sayesinde halledildi.teşekkürler.

bu facebook hayran sayfası hakkında söylediklerinizi yaptım ama olmadı daha öncedende yapmıştım orada gözüküyordu sonradan kayboldu şimdi bileşenlerden tekrar yüklüyorum gözükmüyor sidebar.php yide yenıledım temayı bıle yenıledım sidebar.php den denedım olmuyor.

diğer yazdıklarınızı uygulamaya çalışacağım şimdi

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)
bu facebook hayran sayfası hakkında söylediklerinizi yaptım ama olmadı daha öncedende yapmıştım orada gözüküyordu sonradan kayboldu şimdi bileşenlerden tekrar yüklüyorum gözükmüyor sidebar.php yide yenıledım temayı bıle yenıledım sidebar.php den denedım olmuyor.

Daha site yeni olmasına ve de site içeriğinin yetersiz olmasına rağmen face fan sayfası açmak biraz tutarsız değil mi ?
Normal şartlar altında çalışması lazım.Muhtemelen bir yerde yanlış yapıyorsunuz ya da face kodunuzda hata var.

wmaraci

• Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek Güvenlik
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 2, (%100)

Ömer Burak adlı üyeden alıntı

Daha site yeni olmasına ve de site içeriğinin yetersiz olmasına rağmen face fan sayfası açmak biraz tutarsız değil mi ?
Normal şartlar altında çalışması lazım.Muhtemelen bir yerde yanlış yapıyorsunuz ya da face kodunuzda hata var.

tabiki öyle ama deneme amaçlı yapıyorum kodda hata olduğunu sanmıyorum daha önceden yaptım gözüküyordu baştan berı yapamasaydım tamam hatalıyım derdım ama suan gözükmüyor.bir yerde kesin birşey var ama anlayamadım başka eklediğim bir şey yüzünden gözükmüyor olabilir belki

Ek Olarak:

Hasan Hüseyin adlı üyeden alıntı

RSS abonelik için önemlidir. Eğer popüler bir site istiyorsanız abonelikleri iptal etmeyi derim. Yinede senin bileceğin bir iş. Ömer stil dosyasını verince işini halledersin. Linkleride dediğim şekilde ayarla işini halledersin.

Ben RSS aboneliği Yaptım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al