wmaraci reklam

Kizloji.com Sosyal Paylaşım Platformumuzun Son Durumu Nasıl?

14 Mesajlar 1.885 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kizloji kizloji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 9 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Sitemizi değerli hocalarımdan gelen yorumlar dahilinde revize ettik. Sizden görüşlerinizi, önerilerinizi, eksiklerimizi belirtmenizi rica ediyorum.

wmaraci
reklam

floodlarcom floodlarcom Redditör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Floodtör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 183 / 186
  • Ticaret 13, (%100)
kullanıcı bazlı bir site yapan yok içeride insan kayboluyor çok kalabalık bir web sitesi olmuş açıkçası ben beğenmedim.

teorem23 teorem23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 45 / 89
  • Ticaret 4, (%100)
İçerik oluştur kısmında bölümlere tıklayınca açmıyor. Mobilden denedim.

81137 81137 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1185
  • Beğeniler 211 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
hocam içerikleri siz mi giriyorsunuz satın mı alıyorsunuz :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 9 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

teorem23 adlı üyeden alıntı

İçerik oluştur kısmında bölümlere tıklayınca açmıyor. Mobilden denedim.

Üye girişi yapmadan paylaşım yapılmıyor...

• Üyelik 05.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 9 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

BgMuhendis adlı üyeden alıntı

hocam içerikleri siz mi giriyorsunuz satın mı alıyorsunuz :D

Soru sorma, makale yazma, düşünceyi belirtme gibi paylaşımlar yapılabildiği için, kimseden bir şey satın almıyoruz, aklımıza gelen soruyu sorup, içimizden gelen konularda makaleler yazmayı tercih ediyoruz.

kreawich kreawich Back-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Üst menü çok yüksek. Yüksekliği düşürün daha tatlı gözükür. Menüdeki yazıların shadow özelliği bence gereksiz. Wordpress wp-admin linkini güvenliğiniz için mutlaka değiştin.

https://kizloji.com/wp-admin

Bunun dışında sitenizi beğendim.
kizloji

kişi bu mesajı beğendi.

Masal Oku Çocuk Masalları

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
Sitenizle ilgili bir yorum da ben yapayım istedim. Madem emek veriyorsunuz emeklerinizin karşılığını zaman içerisinde alın isterim ve yorumları kendi gözümle bir kullanıcı, sitenizi ziyaret eden basit bir okur gibi yapacağım. Yalnız yorum biraz uzun olabilir.

- Girişte beni karşılayan logonun renk uyumunu iç beğenmedim. Sarı üzerinde bulunan mor renk bana hoş gelmedi siyah sanki daha hoş durur gibi ancak denemek lazım.

- Hemen altta bulunan kategori sayısı çok fazla ve bazı kategorilerin içerisinde ya makale yok yada çok az makale var. Bu sitenizi ziyaret eden kişi tarafından olumsuz yorumlanır. Eğer bu siteyi 1 veya 2 kişi yönetiyorsanız bu kadar kategorinin altından kalkamazsınız. Her kategori için en az 1 yazarınız bulunmalı. Ama bence oradaki kategoriler azaltılmalı. 5 6 kategori üzerinden devam edilmeli büyüdükçe kategoriler çoğaltılabilir.

-Ana sayfada çok fazla şeyi bir arada göstermek bir çok kişi için mantıklı gözükse de bu çoğu zaman karmaşaya sebep olur. Tıpkı sizin sitenizde olduğu gibi. Temanızın ne olduğunu biliyorum ancak daha önce hiç kurmadım ve kullanmadım eğer destekliyorsa ana sayfada bölümler oluşturmanızı tavsiye ederim. Örnek sağlık kategorisi altında 5 6 makale eğitim kategorisi altında 5 6 makale vs vs şeklinde. Eğer bu bölümlemeyi desteklemiyorsa 3 sıra olayından bence vazgeçmelisiniz 2 veya tek tek sıralanmalı makaleler karmaşadan kurtulmak için. Olayı şu boyuttan da değerlendirmek gerek, çoğu kişi arama motoru veya sosyal medyadan gelecek sitenize ilk başlarda ana sayfayı kimse ziyaret etmeyecek konuyu okuyup çekip gidecek. Ama ana sayfayı ziyaret edenleri düzen karmaşasından dolayı da kaybetmemek gerek.

-Footer de olan burçlar bence ana sayfada sidebar ın en üstünde olmalı.

-Bir kaç makalenizi inceledim. Çoğu kullanıcı telefondan web sitelerini ziyaret ediyor olsa da en az % 30 %40 civarında kullanıcı da bilgisayardan erişim sağlıyordur. Makalenin ortada olması bilgisayardan sitenizi ziyaret eden kullanıcıları makale sonunda kaybetmenize sebep olur. Sidebar da gösterilen içerik makale okunurken dikkat çekebilir ve sitenize giren kişilerin farklı içeriklere tıklamasına katkı sağlayabilir.

-Sayfalarınızda her gösterdiğiniz şey bir anlam taşımalı. Makale altında önceki yazı ve sonraki yazı gösteriliyor olmasına rağmen bir de yan taraflarda ok işareti ile bunu göstermeniz anlamsız kaçmış. Ortalık çingene panayırına dönmüş tema ne verdiyse sömürelim demişsiniz.
Makalelerinizin alt bölümlerindeki diğer içerikleri gözden geçirin saçma sapan bir görüntü oluşmuş.

-Sosyal medya sayfalarınızı da göremedim.

-Wp admin bölümünüzde çok kötü duruyor bence aşagıdaki yolu izleyerek en azından bir logo koyabilirsiniz.

WordPress Admin Panel Logosunu Değiştirme

Çok inçelemeye kalksam daha çok yazardım ama unutmayın ki bu yazdıklarım sadece sizin daha başarılı olabilmeniz için nacizane düşüncelerim.

Şimdi sitenizle ilgili çok daha farklı bir yorum yapacağım. Çok makale eklemek mi çok ziyaretçi getirir yoksa üzerinde iyi çalışılmış bir içerik mi size daha fazla tekil ziyaretçi sağlar. Bunu size anlatmak için ufak bir örnek vereyim. 500 makalesi olan bir sitem günde 1500 2000 kullanıcı çekerken girdiğim tek bir içerik günde 2500 den fazla kullanıcı çekti. O yüzden makalelerinizi kısa tutup anlamsız resim adları ile doldurmak yerine makalelerinizi daha uzun ve üzerinde çalışarak girmenizi içerikte kullanıdğınız resimleri ise c3d063ff-c294-4d7d-925f-1c850f2cca0a bu resim adları ile değil içeriği bağdaştıracak resim adları ile girmenizi tavsiye ederim.

Aynı zamanda resimlerinizi de optimize etmenizi tavsiye ederim. Resim boyutları tam optimize edilmemiş % 3 % 5 lik farkları 15b64c50-26f5-42b2-863d-16c9c8193d3f.jpg adlı resminizden görüyorum.

Umarım çok başarılı olur ve iyi yerlere gelirsiniz.
kizloji gerilink

kişi bu mesajı beğendi.

Muratcamoglu.com

• Üyelik 05.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 9 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Değerli yorumlarınız için teşekkürler, uzun zamandır buraya girememiştim yeni okudum. Sitemizin temasında değişikliğe gittik, bir de şimdi değerlendirirseniz sevinirim. Sizin yorumlarınız bizim için çok değerli.

https://kizloji.com

Şimdiden teşekkürler.

EmreKRMN EmreKRMN Designer/Coder Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Personeli
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 213 / 217
  • Ticaret 70, (%99)
Site çok karmaşık geldi hocam bana

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al