freelance iş ilanları

Organik hit artırmak için tavsiye istiyorum

11 Mesajlar 1.760 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

YunusEmreCetin YunusEmreCetin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 25 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar, yaklaşık 1 aylık olan mavinotlar com wordpress sitemin hitini arttırmak için önerilerinize ihtiyacım var. teşekkürler

wmaraci
reklam

markareklam markareklam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 4 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
sosyal medya paylaşımları, facebook ve mix ten hit gelir

www.izmirdetabelareklam.com

nettebugun1 nettebugun1 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
Dün forumda birisi yazmış, gece denedim. Bu trafik alma olayına girmedim zararlı diye, ama sosyal medyadaki paylaşımların paylaşılması için biraz çalıştım. Yeni bloğum benimki de ve bir gün öncesine göre yaklaşık iki katına çıkmış oldu. Örneğin Twitter'daki bir paylaşımın x kadar kişi tarafından paylaşılması dedim, içerikte etikette olduğu için tıklama aldı. Aynı durum Facebook ve Pinterest için de geçerli. addmefast.com adresini yazmıştı üye, ben de onu denemiştim. Memnun kaldım açıkçası. Denemek isterseniz refli linkimden kaydolursanız memnun olurum.

alpsea35 alpsea35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek CryptoCurrency
  • Konum ABD
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 44 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
addmefast sosyal medya için güzel fakat siteye hit çekerseniz google anında farkeder. En nefret ettiği sitelerden birisidir aklınızda bulunsun. Analytics de bile gözüküyor hitin nereden sitenize yönlendirildiği.
burada puan kasmak için macro hazırlayın puan kassın dursun. o puanları kullanmak size kalmış.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 25 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

nettebugun1 adlı üyeden alıntı

Dün forumda birisi yazmış, gece denedim. Bu trafik alma olayına girmedim zararlı diye, ama sosyal medyadaki paylaşımların paylaşılması için biraz çalıştım. Yeni bloğum benimki de ve bir gün öncesine göre yaklaşık iki katına çıkmış oldu. Örneğin Twitter'daki bir paylaşımın x kadar kişi tarafından paylaşılması dedim, içerikte etikette olduğu için tıklama aldı. Aynı durum Facebook ve Pinterest için de geçerli. addmefast.com adresini yazmıştı üye, ben de onu denemiştim. Memnun kaldım açıkçası. Denemek isterseniz refli linkimden kaydolursanız memnun olurum.

Teşekkürler twitter olayını daha detaylı anlatırmısınız ben anlayamadım

• Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
Hocam üye olduğumda 300 puan gibi bir şey verdi. Anladığım kadarıyla hem normal kullanıcılar var, hem de bot kullanan kullanıcılar. Hali hazırda blog için açtığım Twitter hesabında paylaştığım şeyleri görev olarak ekledim, paylaşılması ve beğenilmesi için. Örnek veriyorum son tweet için 10 tane beğeni alsın, 15 defa da tekrar paylaşılsın diye. Beğeniler işe yaradı mı bilmiyorum, ama attığım tweeti tekrar paylaşanlar sayesinde trafik aldım. Tabi verdiğim tweet birkaç tane etiket tutuyordu. O etiketi arayanlar ya da paylaşanların takipçilerince tıklandı diye tahmin ediyorum.

(Sol üstte Add Site/Page tıklayıp Type karşısına neyi istiyorsanız onu seçip alttakileri istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Total Clicks karşısına toplamda kaç işlem istediğinizi, onun altına varsa günlük sınırınızı, onun da altına işlem başına kaç puan verdiğinizi yazıp...)

• Üyelik 11.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 25 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam amerikadan hollandadan filan trafik gelir sıkıntı çıkmazdimi ya eskiden youtube kanalım için yapıyordum değişik değişik kişiler abone oluyordu

• Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
Hocam benimki İngilizce, asıl onları istiyorum. Gördüğüm kadarıyla Türkiye'den gelmedi henüz.. Gelen de Twitter üstünden geldiği için içim rahat biraz, ama işin ayrıntısı bilmiyorum tabi.

Mosoko Mosoko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 157 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
öncelıkle ssl kur sitene

Tosa Tosa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Hocam Admefest Değil Ama Üzerinde Çalıştığımız Çalışmamız Sonunda Bitti Çok Profesyonel Oldu Hatta Şu Şekilde Size Bir Örnek Demo Yapabilirim.
Örnek 1- Sosyal Medya Facebook Referans Yönlendirme
Örnek 2 - Sosyal Medya İnstagram Referans Yönlendirme
Örnek 3 - Sosyal Medya Twitter Referans Yönlendirme
Örnek 4 - Sosyal Medya Facebook, Twitter, İnstagram ve Hikaye Referens Yönlendirm
Örnek 5 - Google Organik Arama ( Hangi Kelimelerle İsterseniz )
Ve Ayrıca Organik Aramalarınızı İster Masaüstü İster Mobil İster Tablet İsterseniz Karışık Gönderiyoruz. Daha Reklamlarını Yapmadık Ama Çığır Açıcak Bir Yazılım Yaptık.

Denemek İsteyenler ve Anlık Demo Yapmak İsterseniz veya İsteyen Olursa Bana Ulaşırsanız Yardımcı Olur Demo Yaparım Hocam. Hayırlı Akşamlar Dilerim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al