wmaraci reklam

resimleri dropbox yada google drive da saklamak

3 Mesajlar 930 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba

Yazılar arttıkça sitedeki alan küçülüyor . Bu durumda ne kadar resimleri sıkıştırsam da fayda etmeyecek bu durumda aklıma gelen en çok yer kaplayan resimleri başka bir alanda tutmak ve bu resimleri kullanmak oldu .

Aşağıdaki eklenti ile bunu yapmak mümkün görünüyor . 1 yıllık maliyeti 69 usd gibi .

https://www.joomunited.com/wordpress-products/wp-media-folder

dolayısı ile bu eklentiyi 1 yıl sonra güncellemeleri için tekrar satın almak gerekecek yada wordpress sürümüne göre yeni versiyonuna ihtiyaç duyulacak bu da extra maliyet

aynı işi yapan ücretsiz bir eklenti bildiğiniz var mı ? ya da codecanyon üzerinde aynı şekilde çalışan başka bir eklenti de olabilir .

teşekkürler
Charismax

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Charismax Charismax WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
neden bir sprict kurmuyorsunuzda paralı eklentilere yöneliyorsunuz ? cevrolettin free sprictini kursanız işinizi görürdü sanırım

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba açıkçası scriptler hiç aklıma gelmedi ,wordpress üzerinde çalışan bir eklentiyi kullanma fikri ilk aklıma gelen . Aslında wordpress ile entegre çalışmasının ana amacı , makaleleri dışarıdan içeriye xml ile aktarıyorum ki bu aktarma sırasında kullanacağım eklentinin resimleri dropbox a aktarması gerekiyor , featured resim linklerini de dropbox üzerinde postlara eklemesi gerekliliği .Bu şekilde kendi sunucumda olduğu gibi sistem çalışmaya devam etmiş olacak .

Cevrolettin scriptini bulamadım , google aradım ancak çıkmadı link verebilir misiniz .

teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al