wmaraci reklam
lidertakipci

Site çok geç cevap veriyor [ACİL YARDIM] (Alastry)

15 Mesajlar 2.976 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Secret35 Secret35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 29 / 11
  • Ticaret 14, (%100)
Sunucu değiştirerek sorunu çözdüm arkadaşlar teşekkürler.

wmaraci
reklam

drcag drcag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 3 / 107
  • Ticaret 2, (%50)
Su an gec acilmiyor normal

Son Haberler www.haberdetaylari.com

• Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 29 / 11
  • Ticaret 14, (%100)

drcag adlı üyeden alıntı

Su an gec acilmiyor normal

İlk açılış süresi normal mi hocam? Cache aktif olduğundan sayfalar arası geçiş hızlı olabilir.

iCloud iCloud Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 0 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Çok normal geldi anında açıldı yani 1.5 saniye falan

wmaraci
wmaraci

metinbalci metinbalci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Patron
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 167 / 82
  • Ticaret 17, (%100)
Pagespeed testini yap anlarsin neden gec
Acildigini inceledigimde berbat bir kodlamaya ve gereksiz eklentilere mevcut oldugubu goruyorum

• Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 29 / 11
  • Ticaret 14, (%100)

metinbalci adlı üyeden alıntı

Pagespeed testini yap anlarsin neden gec
Acildigini inceledigimde berbat bir kodlamaya ve gereksiz eklentilere mevcut oldugubu goruyorum

Temayı ben editledim hocam, biraz daha açabilir misiniz acaba söylediğinizi ?

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Siteni incelediğim de hosting servisini alastry den aldığını gördüm. Sorun sende yada temada vs. değil. Sorun alastry de. Benim de reseller var orada içinde şuan sadece 2 tane site var, son günlerde aşırı derecede yavaş, geçen haftalarde 0,40 - 0,50 açılış hızı varken şuanda zor bela 1,2 - 1,5 arası ayarladım. Ticket adım durumu belirttim, aynı cevabı aldım "Kullandığınız yazılım aşırı kaynak tüketiyor"
Tamam kabul ediyorum wordpress normal sistemlere göre fazla kaynak kullanıyor fakat geçen haftaya kadar o alastry kaynakları tükenmezken bu hafta ne oldu? Ayrıca yaptığım testlerde sorgu sayısını minimuma düşrdüm, işin kısacası alastry de bir haftadır problem var fakat kullanıcıya atılıyor suç, birde herkez öğrenmiş bi "Wordpress aşırı kaynak tüketiyor" lafını herkezden duyar oldum. Bu kendi bünyesindeki sunucular ağırlaşmış olan firmaların sığındığı bir liman. Dün kaç sefer siteler durdu, ne siteler yanıt veriyordu nede hosting panel. Ben geçen gün tickette fazla üstlerine gidemedim, o gün bazı testlerde CPU kullanımını aştığım için, şimdi onuda bahane ederler diyerekten. Fakat önümüzdeki günlerde böyle devam ederse yollarımızı ayırmak zorunda kalıcaz alastry ile, halbuki şuan piyasada tek geçerim dediğm bir şirketti, her yönden.
Secret35

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 29 / 11
  • Ticaret 14, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Siteni incelediğim de hosting servisini alastry den aldığını gördüm. Sorun sende yada temada vs. değil. Sorun alastry de. Benim de reseller var orada içinde şuan sadece 2 tane site var, son günlerde aşırı derecede yavaş, geçen haftalarde 0,40 - 0,50 açılış hızı varken şuanda zor bela 1,2 - 1,5 arası ayarladım. Ticket adım durumu belirttim, aynı cevabı aldım "Kullandığınız yazılım aşırı kaynak tüketiyor"
Tamam kabul ediyorum wordpress normal sistemlere göre fazla kaynak kullanıyor fakat geçen haftaya kadar o alastry kaynakları tükenmezken bu hafta ne oldu? Ayrıca yaptığım testlerde sorgu sayısını minimuma düşrdüm, işin kısacası alastry de bir haftadır problem var fakat kullanıcıya atılıyor suç, birde herkez öğrenmiş bi "Wordpress aşırı kaynak tüketiyor" lafını herkezden duyar oldum. Bu kendi bünyesindeki sunucular ağırlaşmış olan firmaların sığındığı bir liman. Dün kaç sefer siteler durdu, ne siteler yanıt veriyordu nede hosting panel. Ben geçen gün tickette fazla üstlerine gidemedim, o gün bazı testlerde CPU kullanımını aştığım için, şimdi onuda bahane ederler diyerekten. Fakat önümüzdeki günlerde böyle devam ederse yollarımızı ayırmak zorunda kalıcaz alastry ile, halbuki şuan piyasada tek geçerim dediğm bir şirketti, her yönden.

Duygularıma tercüman oldunuz resmen hocam. Bende siteyi dün taşıdım ve diğer hostingde mükemmel çalışıyordu. Bunu da belirtmeme rağmen hala aynı şeyi söylüyorlar.

metinbalci metinbalci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Patron
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 167 / 82
  • Ticaret 17, (%100)
arkadaslar normal hostinglerde wp calismaz core 2 islemciye win8 yuklemek gibi bir olay. Hem film sitesi olacak hem wp ve eklentileri sonra performans bekleyeceksin asla . Gittim kendime sunucu aldim hem seo acasindan yukseldim hemde site hizi acisindan. Site acacaksan yatirim yapacaksin.

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
site gayet hızlı çalışıyor ben bi kasma fln göremedim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al