wmaraci reklam

Tüm yazıları silip, aynı yazıları yeniden yazmak.

6 Mesajlar 844 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar, yaklaşık 180 tane makale var site de. Bu makaleleri silsem, yedeği var bende, ve hepsini tek tek yeniden eklesem. Google aramaların da örneğin; " Eğlence mekanları " diye aratıldığın da çıkan sayfa yine görünür mü ? Aramalar ile ilgili bir problem olur mu ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
reklam

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Neden silmek istediğinizi anlamadım. Silip yeniden eklemenin siteye bir katkısı olmaz. Eğer URL değiştiyse çalıntı içerik gibi görünebilir. Google'a URL değiştiğini bildirmelisiniz. Yine de bir süre geçince eski içerik bulunamadığından tekrar sizi orjinal içerik sahibi olarak görebilir.

• Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)

Plain adlı üyeden alıntı

Neden silmek istediğinizi anlamadım. Silip yeniden eklemenin siteye bir katkısı olmaz. Eğer URL değiştiyse çalıntı içerik gibi görünebilir. Google'a URL değiştiğini bildirmelisiniz. Yine de bir süre geçince eski içerik bulunamadığından tekrar sizi orjinal içerik sahibi olarak görebilir.

Pireye kızıp yorgan yakmak benimkisi. İçerik kısımları vs. çok düzensiz geldi gözüme. O yüzden sıfırdan makaleleri yeniden ekleyip güzelce düzenleyeyim diye düşündüm.

Kuva-i Kafsinkaf

• Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Pireye kızıp yorgan yakmak benimkisi. İçerik kısımları vs. çok düzensiz geldi gözüme. O yüzden sıfırdan makaleleri yeniden ekleyip güzelce düzenleyeyim diye düşündüm.

Makaleleri olduğu gibi URL değişikliği yapmadan sadece düzenleme yapmanız daha doğru olacaktır. Zaten SEO açısından H tagları vs. dışında etkisi olmaz. Yapacağınız değişiklik daha çok kullanıcılara hitap etmekte. Ayrıca arama motorları yaptığınız değişiklikleri kolayca farkedecektir. Hem var olan sayfalarda değişiklik yapmak sitenin güncel içerik sunduğunu gösterdiğinden siteye katkı sağlar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)

Plain adlı üyeden alıntı

Makaleleri olduğu gibi URL değişikliği yapmadan sadece düzenleme yapmanız daha doğru olacaktır. Zaten SEO açısından H tagları vs. dışında etkisi olmaz. Yapacağınız değişiklik daha çok kullanıcılara hitap etmekte. Ayrıca arama motorları yaptığınız değişiklikleri kolayca farkedecektir. Hem var olan sayfalarda değişiklik yapmak sitenin güncel içerik sunduğunu gösterdiğinden siteye katkı sağlar.

Evet biraz düşündüm de dediğiniz gibi yapmak mantıklı, artık bu gece uzun sürecek galiba.

Kuva-i Kafsinkaf

• Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Evet biraz düşündüm de dediğiniz gibi yapmak mantıklı, artık bu gece uzun sürecek galiba.

Yeniden kopyala yapıştır yapıp ayrıca düzenlemekten kısa sürecektir zaten. Kolay gelsin şimdiden.
GokhanGok

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al