wmaraci reklam

Üyelik ve Üyelerin İçerik Ekleyebileceği Eklenti Var mı ?

22 Mesajlar 2.648 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Wordpress siteme onedio.com daki üyelik ve oradaki gibi içerik ekleyebilecekleri bir alan eklemek istiyorum. Bunun belli bir eklentisi avr mı ? Yada bunu ücretli ücretsiz yapabilecek kişiler var mı ? En azından bilgi verirseniz ona göre doğru kategoriye ve dogru soruyla konu açmak isterim. Şimdiden alakanız için teşekkür ederim.

Recbook Creative 
wmaraci
reklam

ekyildiz ekyildiz Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 66 / 83
  • Ticaret 4, (%100)
Valla hocam eklenti var mı bilmiyorum ama ayarlar üzerinden kayıt kullanıcıları içerik sağlayıcı olarak ayarla ve moderatör onaylı yap ;) aklıma gelen ilk yöntem bu ;)
53456

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - http://ekyildiz.co

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam ona özel kodlama yapılmalı eklentiler düzgün calismaz ve siteyi kasar mesela imagazin v5 temasi var onda istediğiniz özellikler var

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
Hocam çok sağol ancak ben kişilerin wp ye yönelmesini i,stemiyorum , ne olacaksa site içerisinden yapsınlar istiyorum :) Onedio.com da bunu siteye taşımışlar zaten. Artık nasıl olur bilmiyorum ama face ile girşiş vb şeklinde diyorum.

Ek Olarak: benim tema bu hocam. Tıklayın Ben direk buna entegre istiyorum tema değişikliğine gitmek istemiyorum. Tema yeni zaten çokta memnunum :) Nasıl oalcak bilmiyorum. yinede teşekkür ederim.

Recbook Creative 
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Buddypress

engellibilgi engellibilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
Kardeşim siten çok güzel, inş hakettiğin yerlere gelirsin

Bende sitemde böyle bir şey yapmak istiyorum. Çözümü bulursan paylaş lütfen :)

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
:) Teşekkür ederim. Sorunu çözdüğümde bu konu içerisinde paylaşmış olurum. Haber vermeyi unutabilirim takipte kalırsanız iyi olur hocam.

Recbook Creative 

Ankanew Ankanew Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek O artık Bir işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 59 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Wordpress bilmeme ama Dle kulanabilirsen sana onedionun aynisindan yapabilirim ücretli

Ek Olarak: Wordpress bilmeme ama Dle kulanabilirsen sana onedionun aynisindan yapabilirim ücretli

modernhoca modernhoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Tasarım/Yazılım/Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 28 / 53
  • Ticaret 16, (%100)
USERPRO bir zamanlar bir çok projede kullandığım eklentidir ücretli olarak satılmaktadır. Kullanıcı için özel hazırladığınız form ile kayıt olunabilir ve giriş yapılacağı zamanda giriş yapılacak bilgiler ayarlanabilir. Takipleşme kullanıcı adı telefon adres gibi istediğiniz bilgiyi alabileceğiniz bir eklentidir.
Yazı gönder sayfasında eklentinin yazı gönderecek kullanıcılar için vermiş olduğu shortcode sayfaya yapıştırılarak kullanılabilir. Kullanıcı yazıyı yazar etiket ve kategoriyi seçer resmide upload eder ve size gönderir sizde onaylarsanız yayınlanır. Ayrıca istemediğiniz üyelikleri engelleyebilir ve silebilirsiniz.
Çok gelişmiş bir eklentidir okulumuzun piknik başvuruları için günlerce düzenleyip kullanılabilir hale getirip başvuruları online olarak almıştık 500 kişi yiyeceğini içeceğini seçmiş veli ve kendi telefonunu yazmış şifre belirlemiş kullanıcı adı, sınıf, şube, okul numarası belirlemiş ad soyad yazmıştır. Hepsi tarafımıza gelmiştir bu eklenti sayesinde okul büyük bir yükten kurtuldu. Php ilede hangi sınıftan kaç kişi başvurmuş kaç kişi hangi yiyeceği seçmiş kaç kişi hangi içeceği şeklinde ayırdım Bu sayede yemek siparişleri için belli bir sayı olmuş oldu elimizde. Yani bu eklenti ile herşey yapılabilir neden bunları anlattım? Çünkü bu eklenti ile neler yapılabildiği görülsün. Çok işlevli olduğu görülebilsin.

Yönetimi vs. biraz zor gelebilir isterseniz ücretli olarak destek verebilirim. geçen sene onedio tarzı tema alıp userpro ile onedio içerik sitesi gibi bir proje yaptık ve MEB ile anlaşmalı bir projeydi forumdan bir abimin projesiydi istedi yaptım ancak fazla uğraştırınca MEB ile bağlantıları kopardı abimiz. Bu projede öğrenciler giriş yapıp içerik gönderiyordu yönetime bizde onaylayıp yayınlıyorduk amaç öğrencinin makale becerisini geliştirmekti.
sokrates 53456

kişi bu mesajı beğendi.

₪ #GRAFİK TASARIM #WEB TASARIM #YAZILIM #DONANIM #WORDPRESS ₪

Webarazzi Webarazzi <?php print("Webarazzi"?> Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Birtekno'loji Sahibi
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1063
  • Beğeniler 31 / 186
  • Ticaret 5, (%100)
sokrates Merhabalar hocam Bu şekil bir üyelerin içerik ekleme eklentisi var kendim türkçeleştirdim işinizi görürse vereyim üye olmadan içerik ekleyemiyorlar gerçi eklenti ayarlarından siz karar verirsiniz.
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin Webmaster Topluluğu - Wmclubu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al