wmaraci reklam

WordPress blog dağıtma scripti

10 Mesajlar 2.938 Okunma
wmaraci reklam

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
başlıkda'da belirttiğim gibi WordPress blog dağıtma scripti lazım rica etsem arşivinde olan veya nasıl yapıldığını bilen varmı şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Emredersiniz efenim :)
Sizin hayatınızda hiç rica etmek, yardım talebinde bulunmak diye birşey yokmudur ?

Bir deyinki " bilgisi olanlardan talep ediyorum yardımcı olabilirmisiniz ? Şimdiden çok teşekkür ederim ilgilerinizi karşılıksız bırakmayacağımdan emin olabilirsiniz."

Bu kadar stabil konular açmayınız hiç hoş karşılamadım.
Yaşınızdan ötürü olsa gerek, benimde ücretsiz dağıttığım temam var adam ticket açmış resmen emir vermiş.
" burasını şurasını yap olurmu ? " yazmış tövbe estafirullah dedim tarayıcı sakince kapadım .. :)
kulturelbellek soulmy Muharrem

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

kerimguloglu kerimguloglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek işadamı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** N**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Sizin hayatınızda hiç rica etmek, yardım talebinde bulunmak diye birşey yokmudur ?

Bir deyinki " bilgisi olanlardan talep ediyorum yardımcı olabilirmisiniz ? Şimdiden çok teşekkür ederim ilgilerinizi karşılıksız bırakmayacağımdan emin olabilirsiniz."

Yaşınızdan ötürü olsa gerek, benimde ücretsiz dağıttığım temam var adam ticket açmış resmen emir vermiş.
" burasını şurasını yap olurmu ? " yazmış tövbe estafirullah dedim tarayıcı sakince kapadım .. :)

hocam sakin olun :D bence artniyet yok arkadaşta.

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

kerimguloglu adlı üyeden alıntı

hocam sakin olun :D bence artniyet yok arkadaşta.

Ben sakinimde arkadaş sakin değil sanıyorum.Rica etmesi gerektiğini birilerinin öğretmesi gerek sonra başı çok ağrıyabilir ..
kulturelbellek YouMyCure

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
wmaraci

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

Haklısınız ama arkadaşın iyi niyeti olduğundan eminim hocam, her gün burada bu şekilde bir çok konu açılıyor, mazur görmek lazım.

Konuya dönecek olursak WordPress için ekstra bir eklentiye vs. gerek yok çünkü WordPress, kendi içerisinde zaten çoklu site desteğine sahip bir CMS. WordPress-MU şeklinde bir arama yaparsanız çok detaylı anlatımlara ulaşabilirsiniz.

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
Buraya bkz. ayrıntılı
Emre19

kişi bu mesajı beğendi.

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WordPress Uzmanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)

Sonuna kadar haklı virgülüne kadar katılıyorum.
Muharrem

kişi bu mesajı beğendi.

YouMyCure YouMyCure Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektirik & elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Ben sakinimde arkadaş sakin değil sanıyorum.Rica etmesi gerektiğini birilerinin öğretmesi gerek sonra başı çok ağrıyabilir ..

İllaki rica edilmesi gerekiyor dimi haklısın kusura bakma herkez kendisini farklı algılatır ya ben rica ediyorum senden

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

arkniyetim yok k.bakma

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

Emre19 adlı üyeden alıntı

arkniyetim yok k.bakma

Ufak tefek şeyler olur arkadaş kendisine baksın önce bu alaycı konuşmaları bıraksın !
Yardım edecekler eder , uyarı yapacak uyarısnı yapar alaycı bir tavirle uyarı yapılamaz.
Kolay gelsin , iyi forumlar.

Ek Olarak:

Emre19 akaynar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al