wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Entegre Yapabilen İçeri

3 Mesajlar 615 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

pinokyo pinokyo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 2 / 62
  • Ticaret 2, (%100)
İşte wordpresscilere iş imkanı ! :) Benden kıyak olsun.

" Merhaba ,
Ben Dostskyp Medya Hizmetlerinden Emir (M.T)
Basit yapılacak olan bir firma teması için entegre yapacak arkadaş aranmaktadır.Yaklaşık 100 üzeri referansımız bulunmaktadır.Firmamız 10 YILLIK bir geçmişe sahiptir.Bizimle çalışacak arkadaşın devamlılığı kesindir.Şuanda bir finans firması ile anlaşmamız yapılmıştır.Yaklaşık 10 Adet web sitesi hazırlanacak.Wordpressci arkadaşımız bu konuda bize yardımcı olabilmeli.Dilerse İSTANBUL içi olan arkadaşlarla yüz yüze görüşme sağlayalım dilerse de internetten anlaşalım.Fakat biz tema göndereceğiz arkadaş inceleyecek.Daha sonra yaparım derse müşteriye demo atacağım olur derse bende wordpressci arkadaşa onay vericem.Arkadaş her şeyi hazırlayacak,daha sonra bizden ücretini alacak.Bu yüzden istanbuldan arkadaş olursa daha iyi olur.Güven konusunda sıkıntımız olmaz.

Eğer daha detay isteyecek arkadaş varsa : d.adiqe@hotmail.com msn adresimizi eklesin kendisiyle görüşme yapalım MİKROFONLU bir şekikde.Yoksa buradan anlatmayla bir çok kişinin kafası karışa bilir.

"

Arkadaşlar daha önce kendileriyle çalıştım kişisel tema wordpress hizmetini sağladım 6 sayfalık sabit bir tasarım.Kendileri ücretimi ödedi iş sonu hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.

wmaraci
reklam

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Akşam bir görüşelim hocam :)

pinokyo pinokyo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 2 / 62
  • Ticaret 2, (%100)
hocam benle alakası yok bir firmanın iş ilanı bende burda ki arkadaşlara iş imkanı olsun diyerek paylaştım. d.adiqe@hotmail.com bu msn ekle konuş hocam :)

Ek Olarak: Arkadaşlar firma hala arıyor wordpressci haberiniz olsun :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al