Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

9Beğeni
  • 1 Yazan Mfa
  • 2 Yazan Sevindari30
  • 3 Yazan awoken
  • 1 Yazan Yusuf18
  • 2 Yazan batukay

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > WordPress

Wordpress harika ücretsiz başlangıç teması!

Okunmamış 25 Ocak 2020, 16:49
Mfa Adlı Üyenin Avatarı
Mfa Mfa şuan çevrimdışıdır.
WM Aracı

Meslek: Mezun
Ad, Soyad: Mu... Ak...
Ticaret: 1, 100%
Selamun aleykum, yine sizinle paylasmak istediğim harika bir konu var. Wordpress tema yapımına yeni başlayan, tema yapım mantığını anlamaya çalışan, PHP veya codex bilgisi çok az olan veya herşey tam olsa bile işleri hızlandırmak isteyenlerin kullandığı başlangıç temalarını biliyoruz. En meşhuru automatic'in yaptığı underscores fakat az biraz anladığım kadarıyla gereksiz ve karmaşık bir yapısı var.

Github üzerinden paylaşılan tamamen çıplak bir tema var. Ne yazikki 2 yıldır güncellenmemiş. Herkesin mutlaka işine yarayacak bir başlangıç kiti. Sizden ricam destekleyin ve geliştirilmeye devam edilmesi için teşvikte bulunun. Github'un mantığını çok bilmiyorum. Başka biri çekme isteğiyle kendi deposuna çekip kendi geliştirmeye devam edebiliyor herhalde, bu da güzel olabilir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır tıpkı bunun gibi. Ülkemizde gelistiricilerin, yazılımcıların, tasarımcıların artması duasıyla. Buyrun github linki,
https://github.com/andjosh/naked-wordpress

Geliştiricisi yaşıyor mu bilmiyorum ama bu gibi öğretici başlangıç kitlerinin artması için destek olalım bence.
batukay bunu beğendi.

374x90

Bu Alana Reklam Ver

Okunmamış 25 Ocak 2020, 17:01
Sevindari30 Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Ad, Soyad: Ag... Öz...
Teşekkürler hocam ama 1 2 kişi var Sadece forumda bilgi paylaşımı yapan onun haricinde kimse yanaşmıyor ülke olarak yardim konusunda çok gerideyiz ben bir yardim istedim konuyu 100 kişi okuyor bir tanesi bile bir yorum yazmaya bile üşeniyor ben eskiden çok yardim ederdim çünkü aldığım tüm bilgileri paylaşırdım herkes edinsin diye şuan çoluk çocuk dolu artık bu yüzden geride kaldık 4 yıl ara verdim çoğu şeyi unuttum millete muhtaç kaldık oda artık ölü
sahir ve Mfa bunu beğendi.
Okunmamış 25 Ocak 2020, 17:10
awoken Adlı Üyenin Avatarı
Everyone dies alone.

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Bu... Gö...
Ticaret: 40, 100%
Alıntı:
Sevindari30 Adlı Üyeden Alıntı
Teşekkürler hocam ama 1 2 kişi var Sadece forumda bilgi paylaşımı yapan onun haricinde kimse yanaşmıyor ülke olarak yardim konusunda çok gerideyiz ben bir yardim istedim konuyu 100 kişi okuyor bir tanesi bile bir yorum yazmaya bile üşeniyor ben eskiden çok yardim ederdim çünkü aldığım tüm bilgileri paylaşırdım herkes edinsin diye şuan çoluk çocuk dolu artık bu yüzden geride kaldık 4 yıl ara verdim çoğu şeyi unuttum millete muhtaç kaldık oda artık ölü
Hocam siz kalkıp benim için script kurun derseniz kimse yardımcı olmaz tabi ücretsiz. Karşılaştığınız sorunları yazacaksınız, çözüm bulacağız. Böylece başka karşılaşanlar çözümü bulacaklar. Forumun amacı bu zaten, kimseye özelden destek olmak değil.
batukay, noktapanel ve Mfa bunu beğendi.
Okunmamış 25 Ocak 2020, 17:19
Yusuf18 Adlı Üyenin Avatarı
$86 18.01.2019

Yaş / Cinsiyet: 34 / Erkek
Meslek: Asker
Ad, Soyad: Yu... Me...
Çok güzel konu tebrik ederim +1
Mfa bunu beğendi.
What if I told you I like you?
Okunmamış 25 Ocak 2020, 17:20
batukay Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Ba... Ka...
Ticaret: 18, 100%
Alıntı:
Sevindari30 Adlı Üyeden Alıntı
Yanlış anlamayın herhalde veritabanı bağlanma hatası olan konudan bahsediyorsunuz. Değil 4 yıl 20 yıl geçse bile unutulacak bir şey değil bu bahsettiğiniz. Eğer önceden biliyorsanız. Bu forumda ben yardım edilmemiş kimse neredeyse görmedim. Googleye bir kelime yazıp cevabını bulacağınız şeyleri burada sorarsanız insanlarda cevap vermeyebilir. Bence burada eleştirmesi gerekilen kişi sizsiniz. "Forum şuan çoluk çocuk dolu bu yüzden 4 yıl gerideyiz." Diye bir şey söylemişsiniz. Çoluk çocuktan yardım isteyen kişiler oldukça 4 yıl geri kalmışız az mı ?
Edit: forumun yaş ortalamasının altında olan biri için de çoluk çocuk dolmuş demesi de ayrı bir garip.

Güzel konu paylaşılmış. Paylaşım için teşekkürler.
tolhur ve Mfa bunu beğendi.
Konu batukay tarafından (25 Ocak 2020, 17:28 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 25 Ocak 2020, 17:42
Sevindari30 Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Ad, Soyad: Ag... Öz...
Hayır o konular için yardim istememekteyim sağolun eleştireliriniz içinde ama maalesefki herkes yanılıyor bu konuda her neyse kolay gelsin size
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

medyacenter

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > WordPress