wmaraci reklam

Wordpress harika ücretsiz başlangıç teması!

6 Mesajlar 738 Okunma
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum, yine sizinle paylasmak istediğim harika bir konu var. Wordpress tema yapımına yeni başlayan, tema yapım mantığını anlamaya çalışan, PHP veya codex bilgisi çok az olan veya herşey tam olsa bile işleri hızlandırmak isteyenlerin kullandığı başlangıç temalarını biliyoruz. En meşhuru automatic'in yaptığı underscores fakat az biraz anladığım kadarıyla gereksiz ve karmaşık bir yapısı var.

Github üzerinden paylaşılan tamamen çıplak bir tema var. Ne yazikki 2 yıldır güncellenmemiş. Herkesin mutlaka işine yarayacak bir başlangıç kiti. Sizden ricam destekleyin ve geliştirilmeye devam edilmesi için teşvikte bulunun. Github'un mantığını çok bilmiyorum. Başka biri çekme isteğiyle kendi deposuna çekip kendi geliştirmeye devam edebiliyor herhalde, bu da güzel olabilir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır tıpkı bunun gibi. Ülkemizde gelistiricilerin, yazılımcıların, tasarımcıların artması duasıyla. Buyrun github linki,
https://github.com/andjosh/naked-wordpress

Geliştiricisi yaşıyor mu bilmiyorum ama bu gibi öğretici başlangıç kitlerinin artması için destek olalım bence.
batukay

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Teşekkürler hocam ama 1 2 kişi var Sadece forumda bilgi paylaşımı yapan onun haricinde kimse yanaşmıyor ülke olarak yardim konusunda çok gerideyiz ben bir yardim istedim konuyu 100 kişi okuyor bir tanesi bile bir yorum yazmaya bile üşeniyor ben eskiden çok yardim ederdim çünkü aldığım tüm bilgileri paylaşırdım herkes edinsin diye şuan çoluk çocuk dolu artık bu yüzden geride kaldık 4 yıl ara verdim çoğu şeyi unuttum millete muhtaç kaldık oda artık ölü
sahir Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

Teşekkürler hocam ama 1 2 kişi var Sadece forumda bilgi paylaşımı yapan onun haricinde kimse yanaşmıyor ülke olarak yardim konusunda çok gerideyiz ben bir yardim istedim konuyu 100 kişi okuyor bir tanesi bile bir yorum yazmaya bile üşeniyor ben eskiden çok yardim ederdim çünkü aldığım tüm bilgileri paylaşırdım herkes edinsin diye şuan çoluk çocuk dolu artık bu yüzden geride kaldık 4 yıl ara verdim çoğu şeyi unuttum millete muhtaç kaldık oda artık ölü

Hocam siz kalkıp benim için script kurun derseniz kimse yardımcı olmaz tabi ücretsiz. Karşılaştığınız sorunları yazacaksınız, çözüm bulacağız. Böylece başka karşılaşanlar çözümü bulacaklar. Forumun amacı bu zaten, kimseye özelden destek olmak değil.
batukay noktapanel Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
Çok güzel konu tebrik ederim +1
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı
wmaraci

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

Yanlış anlamayın herhalde veritabanı bağlanma hatası olan konudan bahsediyorsunuz. Değil 4 yıl 20 yıl geçse bile unutulacak bir şey değil bu bahsettiğiniz. Eğer önceden biliyorsanız. Bu forumda ben yardım edilmemiş kimse neredeyse görmedim. Googleye bir kelime yazıp cevabını bulacağınız şeyleri burada sorarsanız insanlarda cevap vermeyebilir. Bence burada eleştirmesi gerekilen kişi sizsiniz. "Forum şuan çoluk çocuk dolu bu yüzden 4 yıl gerideyiz." Diye bir şey söylemişsiniz. Çoluk çocuktan yardım isteyen kişiler oldukça 4 yıl geri kalmışız az mı ?
Edit: forumun yaş ortalamasının altında olan biri için de çoluk çocuk dolmuş demesi de ayrı bir garip.

Güzel konu paylaşılmış. Paylaşım için teşekkürler.
webloggi Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Hayır o konular için yardim istememekteyim sağolun eleştireliriniz içinde ama maalesefki herkes yanılıyor bu konuda her neyse kolay gelsin size

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al