wmaraci reklam

Wordpress Site Hızlandırma Eğitimi

14 Mesajlar 2.084 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EnesAli EnesAli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 31 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
woocommerce site hızlandırma için de bilgiler var mı?

wmaraci
reklam

Muyendiz28 Muyendiz28 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

EnesAli adlı üyeden alıntı

woocommerce site hızlandırma için de bilgiler var mı?

Tüm wordpress siteleri için genel anlatım yapmaktayım anlattığım yöntemleri tüm wordpress sitelerde uygulayabilirsiniz.

https://www.colaker.net/ , https://www.oyundunyasi.net/ 

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
Eğitimi daha önce satın almıştım. Zaten udemy üzerinde hız üzerine olan tek eğitim. Tüm wordpress kurslarını bitirdim. Sonra alternatiflerine yöneldim.

Öncelikle şunu söyleyebilirim ki eğitmenden birşey isterseniz onun videosunu çekip eğitime ekliyor. Daha önce eksikliğini görüp bir konuda video talebim olmuştu ve eklemesini yaptı.

Ancak ürün dolu, bolca java kodu dolu bir siteden %90 değerini almanızı sağlamıyor. Bunu sağlayabilecek birisi olduğunu da düşünmüyorum. Tema üzerinde oynama yapmadan, sadece araçlar üzerindeki sorunları çözmeniz için yardımcı olmaktadır. Zaten hız optimizasyonu yapan birisi gidip size sıfırdan kod yazmaz.

Eğitim başarılı. Az buçuk wordpress konusunda ve hostingler hakkında bilginiz var ise optimizasyon çalışmalarına para vermeyin, eğitimi satın alıp kendiniz birşeyler yapmaya çalışın.

Takıldığınız noktada eğitmenin yardımcı olacağına inanıyorum.

Muyendiz28 Muyendiz28 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

anilcagliyan adlı üyeden alıntı

Eğitimi daha önce satın almıştım. Zaten udemy üzerinde hız üzerine olan tek eğitim. Tüm wordpress kurslarını bitirdim. Sonra alternatiflerine yöneldim.

Öncelikle şunu söyleyebilirim ki eğitmenden birşey isterseniz onun videosunu çekip eğitime ekliyor. Daha önce eksikliğini görüp bir konuda video talebim olmuştu ve eklemesini yaptı.

Ancak ürün dolu, bolca java kodu dolu bir siteden %90 değerini almanızı sağlamıyor. Bunu sağlayabilecek birisi olduğunu da düşünmüyorum. Tema üzerinde oynama yapmadan, sadece araçlar üzerindeki sorunları çözmeniz için yardımcı olmaktadır. Zaten hız optimizasyonu yapan birisi gidip size sıfırdan kod yazmaz.

Eğitim başarılı. Az buçuk wordpress konusunda ve hostingler hakkında bilginiz var ise optimizasyon çalışmalarına para vermeyin, eğitimi satın alıp kendiniz birşeyler yapmaya çalışın.

Takıldığınız noktada eğitmenin yardımcı olacağına inanıyorum.

Merhabalar,
Öncelikle zaman ayırıp görüşünüzü paylaştığınız için teşekkürler. Söylediğiniz gibi talep edilen her konuda yeni videolar çekmeye, her sorunla da uğraşmaya çalışmaktayım ancak ürün ve java kodları yoğun bir siteden %90 değer alamama görüşünüz beni üzdü çünkü %100 leri almayı başaran bir çok öğrencim bulunmakta ancak tabiki siz kendi düşüncelerinizi paylaşıyorsunuz doğal olarak.

Bu sözünüzden sonra eğitimin bir sonraki güncellemesinde Wocoommerce sistemi kullanan google adsense reklamlarıyla dolu, ürünlerle dolu,bildirim eklentisi, youtube videoları ile dolu her sorunu olan bir e-ticaret sitesi için uygulamalı sıfırdan tam optimizasyonu videosu eklemeye karar verdim :)
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.colaker.net/ , https://www.oyundunyasi.net/ 
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al