wmaraci reklam

Wordpress Sosyal Site Eklentisi Çok Yakında

20 Mesajlar 2.894 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wptr wptr Wordpress Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Wordpress Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Wordpress için üzerinde uzun süredir uğraştığım eklentinin artık son aşamalarına geldim. Wordpress Sosyal Site Eklentisi sitenizin tamamen sosyalleşmesine imkan sunacak. Tüm üyeler birbirleriyle etkileşim kurabilecek ve sitenizin daha aktif ve canlı olması böylelikle sağlanmış olacak. Bu sistemin eşsiz özellikleri;

Wordpress Sosyal Site Eklentisinin Özellikleri

[*]Wordpress sitenizin teması her ne olursa olsun her tema ile %90 uyumlu bootsrap standartlarına göre responsive tasarım uygulandı. Böylelikle eğer siteniz mobil uyumlu ise eklenti mobil görünümde asla sorun çıkarmayacaktır...

[*]Uyumlu ve canlı renkler kullanılarak tasarım herkesin seveceği türden hale getirildi.

[*]Üye ol, üye girişi, şifremi unuttum gibi sayfalar ekstradan tasarlanıldı ve wordpress ile %100 uyumlu hale getirildi. Artık bir üye klasikleşmiş metodlar ile üye olmayacak yeni tasarlanmış panelden üyelik işlemlerini yapabilecek.

[*]Kullanıcılara özel panel olup buradan profillerini düzenleyebilecekler.

[*]Her kullanıcıya özel profil sayfası olup buradan üyeler kullanıcının bilgilerine bakabilecek arkadaş ekleyip birbirleriyle etkileşim kurabilecekler. Bir üye gizlilik ayarlarından arkadaşlık isteklerini kapayabilir kendi profilini gizleyebilir ve arkadaş olmadığı kişilerden özel mesaj almayı kapayabilir.

[*]Eklenti yönetim panelinden sitenize bir üyeyi yazar olarak atayabilirsiniz. Yazar olanlar kendi panellerinden sitenize konular ekleyebilir. İsterseniz bir üyeyi sadece bir kategoriye yazar olarak atayabilir veya tüm kategoriye içerik girmesini sağlayabilirsiniz... Dilerseniz tek tek üyeleri yazar yapabilir veya her üyeye yazarlığı verebilirsiniz. yazarların eklediği içerikler admin onaylıdır ve adminlerin onayı olmaksızın eklenmez...

[*]Sitenizdeki resim, açıklama gibi olan özel alanlarınızı özelleştirebilirsiniz. Bu özel alanların isimlerini yönetim panelinden değiştirerek sitenizi eklenti ile uyumlu hale getirebilirsiniz...

[*]Eklenti sürekli güncellenecektir. İlerki versiyonlarında bir çok özellik hayata geçirilecektir... E-ticaret özelliği eklenecektir.

Bu eklenti ile yukarıdaki tüm özellikler sitenizin olacak. Böylelikle siteniz sosyalleşecek ve üyeler daha fazla zaman geçirerek sitenizin hiti de doğal olarak artacak. Hem prestij kazanacaksınız hem de ekstra özelikler...

Bu eşsiz eklenti çok yakında denemeler bittikten sonra yayın hayatına girecektir...

Bu eşsiz eklentiden görünümler. (Sürekli güncellenecek çalışmalar bittikçe)

tipsychannel MagaraAdami Beratisot

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Başarılar Hocam.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

Teşekkürler... İnşallah çok yakında aktif olacak :) Umarım gereken ilgiyi görür...

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

wptr adlı üyeden alıntı

Teşekkürler... İnşallah çok yakında aktif olacak :) Umarım gereken ilgiyi görür...

Her sitede kullanılmayabilir ancak uygun görülen siteler için faydalı olacağa benziyor. Sanırım bir nevi Sosyal Forum şekli alacak bu sayede site.
wptr

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Her sitede kullanılmayabilir ancak uygun görülen siteler için faydalı olacağa benziyor. Sanırım bir nevi Sosyal Forum şekli alacak bu sayede site.

Yani her site hemen hemen isterse kullanabilir. Alışveriş, yemek tarifleri, genel bloglar, film/dizi siteleri gibi siteler kullanabilir. Bu bir forum eklentisi değil daha çok sitenin sosyalleşmesi hedef alındı. Yönetim panelinden admin isterse kullanıcılara içerik girmeyi aktif edebilir yada etmeybilir. Lakin her sitenin bir üyelik sistemine yine de gerek duyacağını düşünüyorum. Bu sistem hem sosyalleşmeyi sağlıyor hem de siteye gelişmiş üyelik sistemi getiriyor... Ve eklentinin en güzel yanı ise her temaya uyum sağlaması. Şu ana kadar piyasada olan onlarca tema üzerinde deniyorum bir sorun oluşmadı.

Zaten bootstrap standartları ile kodlandığı için her temada görünüm kaybı yaşanmıyor... Hem genel sitede bir sorun teşkil etmiyor hem de genel sitenin stil kodlarından etkilenmiyor olması bu eklentiyi daha da cazip hale getiriyor düşüncesindeyim...
MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

kpssdelisi kpssdelisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 118 / 107
  • Ticaret 2, (%100)
Çok güzel görünüyor, elinize sağlık. Umarım benim siteye de uyum sağlar ;) 10 tane farklı benzer eklenti denedim hepsinde de değişik hatalar çıktı. Benimkine sağlamasa da birçok tema ile ve farklı eklentilerle uyumlu yaparsanız istediğiniz ilgiyi rahatlıkla göreceği kanısındayım
wptr

kişi bu mesajı beğendi.

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
çok iyi tebrikler
wptr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

Çok teşekkürler güzel görüşleriniz için...

kpssdelisi adlı üyeden alıntı

Çok güzel görünüyor, elinize sağlık. Umarım benim siteye de uyum sağlar ;) 10 tane farklı benzer eklenti denedim hepsinde de değişik hatalar çıktı. Benimkine sağlamasa da birçok tema ile ve farklı eklentilerle uyumlu yaparsanız istediğiniz ilgiyi rahatlıkla göreceği kanısındayım

Bu tamamiyle wordpress tabanlı ve wordpress uyumlu. Eklenti için gerekli sayfaları wordpress'ten açıyorsunuz, gerekli stil kodlarını heaader'a ve footere ekliyorsunuz ve bir kaç gerekli sql'yi phomyadminden sorgulatıyorsunuz kurulum bitmiş oluyor. Sitede hataların oluşmaması için hala denemelerden geçiriyoruz. Her temaya kolaylıkla uyum sağlayacaktır zira belli kalıplar kullanılarak eklenti kodlandı... Umarım sizinkinde de uyum sorunu yaşanmaz kullanırsınız :)
kpssdelisi

kişi bu mesajı beğendi.

erkan59 erkan59 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Fiber Optik Sonlandırma
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 21 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Heyecanla bekliyoruz..
wptr

kişi bu mesajı beğendi.

www.oyun59.com

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
En kısa zamanda bekliyoruz :) Güzel bir çalışma.
wptr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al