wmaraci reklam

Wordpress subdomain

3 Mesajlar 596 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aldemardis1 aldemardis1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Teknik ve tasarıma baktığım bir site var ve benden ilan sitesi olsun dediler sitenin konusuyla alakasız olduğunu söyledim. Onlarda sayfaya ziyaretçi çekmek istiyoruz dediler. Benimde aklıma ilan.alanadı.com tarzı kurulum geldi fakat. Tecrübem olmadığından acaba bu siteye zararı olur mu hızı olsun hosting yükü olsun bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.

İlgilendiğim Site büyük bir projenin destek vermesiyle hayata geçmiştir. Siteye yardımcı olarak şuan tek ben varım sitenin konusu edebiyat tarzı özgün yazılar paylaşıyor. Yazarlarımız tarafından. Edebiyat dergisi olarak düşünebilirsiniz. Açıkcası sizlerin fikirlerine ihtiyacım var bana okumayı seven insanlara nasıl ulaşabileceğimi ve site için ekstra bir fikir üretirseniz sevinirim. Sub domain konusunda ana site olan alanadı.com a bir hız kaybı hosting yükü olur mu?

Şimdiden teşekkür ederim. Siteyi merak edenler pm isteyebilir.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
hosting kapasitesi yeterli ise ziyaretçi trafiğini kaldırabilir. Ama site hızı konusu çok daha teknik özelliklerde yapılandırmalar gerektirir.
Çözüm olarak düşündüğünüz subdomain yaklaşımı doğrudur. Kurulum yapılaandırma basittir. Ana siteden linkler bile verilebilir.

Hostingte yeni veritabanı oluşturup, ftp ana dizine bir klasör oluşturun. içine wordpress dosyalarını atın, kurulum yaparak yapılandırma adımlarını takip edin. sonrası tema kurulumu ve editler zaten...
aldemardis1

kişi bu mesajı beğendi.

aldemardis1 aldemardis1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al