wmaraci reklam

wp admin aldığım hata yardım

15 Mesajlar 1.675 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sedat34 sedat34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 4, (%100)
wp admin tıkladığımda aldığım hata:Public_html/wp-admin/includes/schema.php on line 20

bir turlu yapamadım yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba,elbet altında kalmayız ne yapabilirim pr2 sitelerimde makalenizi yayınlarım mesela

itina ile makale yazılır
wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Sen ne yapmaya çalışmışsın biliyormsuun :d wp güncellemesi wp adminden yapılmaz.. ftp den yapacaksın..:) senin dosya yedeklerin varmı..

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 4, (%100)
bu sorun eskiden bu yana var çook eskisi yok,

itina ile makale yazılır

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
tamam işte wp güncellemesi istedi dimi.. Sende oradan güncellemek istedin ve bu hatayı verdi.. Bu hata verildikten sonra sitene erişim bile olmaz.. eğer içeriklerin ciddi derece ise onu ftpden indircen.. kurtarcan ama yok içeriğim yok dersen sil dosyalarını yeniden at. herşeyin çözümü var..:) sen yanlış birşey yapmışsın.. ftp den güncellenir wp adminden değil..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 4, (%100)
önceki guncellemeden sonra oldu adminden guncelledim wp i, ve ben ort.1.5 aydır admine giremiyorum,5bin kusur video var silemem ,bu dosyayı halledip içine girmem gerekir ama beceremedim becerebilecek arkadaş arıyorum teamveardan yapabiliriz

itina ile makale yazılır

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)

Destiny adlı üyeden alıntı

tamam işte wp güncellemesi istedi dimi.. Sende oradan güncellemek istedin ve bu hatayı verdi.. Bu hata verildikten sonra sitene erişim bile olmaz.. eğer içeriklerin ciddi derece ise onu ftpden indircen.. kurtarcan ama yok içeriğim yok dersen sil dosyalarını yeniden at. herşeyin çözümü var..:) sen yanlış birşey yapmışsın.. ftp den güncellenir wp adminden değil..

ne alakası var ftp den güncellenir adminden güncellenmez öyle birşey yok ben 6 aydır tüm güncellemeleri admin panelden yapıyorum hiçde problem yaşamadım üstelik hitte baya yüksek.
YasamaUgrasi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Dogukan adlı üyeden alıntı

ne alakası var ftp den güncellenir adminden güncellenmez öyle birşey yok ben 6 aydır tüm güncellemeleri admin panelden yapıyorum hiçde problem yaşamadım üstelik hitte baya yüksek.

hocam iyi güzel söyluyorsunuz da.. Bu tür sorunlarda Yine çareyi ftp ye bağlıyorsunuz.. Hadi yap bakım bu sorunu adminden..: ) devir değişti hocammmmm :D

Ek Olarak: ftp ye erişimin varmı.. Genelde Panelciler vermez de :))

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)

hocam iyi güzel söyluyorsunuz da.. Bu tür sorunlarda Yine çareyi ftp ye bağlıyorsunuz.. Hadi yap bakım bu sorunu adminden..: ) devir değişti hocammmmm :D

farklı şeyler ikisi herşey ftp ile alakalı zaten sadece wp admin den güncelleme yapılır hiçbişeyde olmaz burdaki arkadaş başka bişeyi bozmuş problemi ondan kaynaklanıyor wp yi tekrar kurup üstüne sitesinin yedeğini atarsa problemi kalmaz.

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Dogukan adlı üyeden alıntı

farklı şeyler ikisi herşey ftp ile alakalı zaten sadece wp admin den güncelleme yapılır hiçbişeyde olmaz burdaki arkadaş başka bişeyi bozmuş problemi ondan kaynaklanıyor wp yi tekrar kurup üstüne sitesinin yedeğini atarsa problemi kalmaz.

sitesinin yedeği var ise hiç sorun olmaz.. Ama wp haricindeki eklentiler adminden güncellenebilir bu wp sorunlu.. başka birşeye karışmadığından eminim.. yeni sürüm istemiştir buda oradan güncellemeyi denemiştir. ve sorun çıkmıştır.. olası durum bu çözümüde var ama çözümsüz hiç birşey yoktur. işini sağlam yapmak istiyor sen ftp den temiz iş yapcaksın.. "wp-content" ve "wp-config.php" dosyalarını silmiycen indirdiğin wp dosyasında silcen ve sitene atıcan temiz bir iş olcak..: )

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

sitesinin yedeği var ise hiç sorun olmaz.. Ama wp haricindeki eklentiler adminden güncellenebilir bu wp sorunlu.. başka birşeye karışmadığından eminim.. yeni sürüm istemiştir buda oradan güncellemeyi denemiştir. ve sorun çıkmıştır.. olası durum bu çözümüde var ama çözümsüz hiç birşey yoktur. işini sağlam yapmak istiyor sen ftp den temiz iş yapcaksın.. "wp-content" ve "wp-config.php" dosyalarını silmiycen indirdiğin wp dosyasında silcen ve sitene atıcan temiz bir iş olcak..: )

Aga sen ne yaptin yahu boyle :) Adam diyor sorun onceden vardı, sen ise yok yokk sen guncelleme yapmissin diye boyle olmus diyorsun, kvp den dolayi morelim bozulmustu :) sen guldurdun beni ::)
+ Bende guncellemeyi, duzenlemeyi her isimi admin panelinden yapiyorum, hic sorun yasamadim.

boş çuval dik durmaz
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al