wmaraci reklam
lidertakipci

Yandex Ads hiç başvuran varmı ve kabul edilen

11 Mesajlar 2.692 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Yandex reklamlarını kullananlar var mı? Google adsense gibi yandexte veriyor gibi gözüküyor ama hiç alan yada kullanan var mı ?

wmaraci
reklam

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
sitenizde yandex reklamı yayınlamayı düşünüyorsanız biraz beklemeniz gerekecek. çünkü yandex türkiyede belirli bir pay elde etmeden böyle birşeye başlamayacağını söyledi.

• Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

sitenizde yandex reklamı yayınlamayı düşünüyorsanız biraz beklemeniz gerekecek. çünkü yandex türkiyede belirli bir pay elde etmeden böyle birşeye başlamayacağını söyledi.

Anladım teşekkür ederim ilginiz için.Peki varmı başka bildiğiniz reslem servisleri ödemesi düzgün ve kullandığınız.

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
bence siteniz yeniyse reklam almak için acele etmeyin. site yeni olduğu için hem çok uğraşırsınız hemde kabul edilmeniz zor olur. bende kendi sitem(blogspot) 1 aylık olunca hemen adsenseye koştum ama bi türlü kabul edilmedi. bende siteye reklam koymak için beklemeye karar verdim. hem siteyi adam edeceğim hemde hitleri arttıracağım.

hit olmadan reklam ekleseniz bile hiçbir anlamı olmaz değil mi?

benim görüşüm, daha sade bi tema seçseniz iyi olur. aşşağı kaydırma yaparken kasıyor.

wmaraci
wmaraci

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Ben 1 haftalık blogger alt yapılı .net domainim için almıştım. Fakat hitiniz olmadıktan sonra en geç 3 haftaya tekrar donduruyorlar. Banlanmıyorsunuz ama adsense de yayınlayamıyorsunuz. Boşuna uğraşmayın yani önce biraz bekleyin rayına otursun siteniz.

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
2-3 kere başvurdum kabul etmediler bir daha uğraşmadım tek başına ücretleri çok düşük ve yandex kullanıcısı genelde bilinçsiz insanlar :) bir program kuruyorsun bakıyorsunki yandex arama motoru pcye kurulmuş :)

tiwaly tiwaly NodeJS / PHP / NoSQL Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad i** A**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 135 / 104
  • Ticaret 7, (%100)
Yabancı sitelere veriyorlar tık başı kazançlarda (Reklama bağlı olarak) adsense ile arasında %10-30 arası bir fark oluyor.
Adsense tık 0.52 $
Yandex tık 0.38 $

habersendromu habersendromu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 11 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
adsense mafya gibi ya başka reklam sitesi yokmu adsense gibi para veren arkadaşlar haber sitem var 2.kez istek yolladım 2.aşamadayım çıkmazsa daha google kullanmayacağım

• Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

bence siteniz yeniyse reklam almak için acele etmeyin. site yeni olduğu için hem çok uğraşırsınız hemde kabul edilmeniz zor olur. bende kendi sitem(blogspot) 1 aylık olunca hemen adsenseye koştum ama bi türlü kabul edilmedi. bende siteye reklam koymak için beklemeye karar verdim. hem siteyi adam edeceğim hemde hitleri arttıracağım.

hit olmadan reklam ekleseniz bile hiçbir anlamı olmaz değil mi?

benim görüşüm, daha sade bi tema seçseniz iyi olur. aşşağı kaydırma yaparken kasıyor.

Sitem yeni bir site değil sadec blog kısmını yeni açtım normalde site 2 yıllık ve adsense mevcuttu fakat dün adsense hesabım kapatıldı ve uyuz oldum sitenin hiti geyet iyi üstelik temada bana ait bir tema yeni bir temeya geçi yapacağım yakında ilginiz ve yorumunuz için teşekkür ederim. Üstelik pin geldikden sonra ban yedim ve hiç bir durum yok iken çok saçma geldi bir anda bana

Ek Olarak:

Ahmet TUTAK adlı üyeden alıntı

2-3 kere başvurdum kabul etmediler bir daha uğraşmadım tek başına ücretleri çok düşük ve yandex kullanıcısı genelde bilinçsiz insanlar :) bir program kuruyorsun bakıyorsunki yandex arama motoru pcye kurulmuş :)

YAndex reklam aktif mi yani ??

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Ecancan adlı üyeden alıntı

Sitem yeni bir site değil sadec blog kısmını yeni açtım normalde site 2 yıllık ve adsense mevcuttu fakat dün adsense hesabım kapatıldı ve uyuz oldum sitenin hiti geyet iyi üstelik temada bana ait bir tema yeni bir temeya geçi yapacağım yakında ilginiz ve yorumunuz için teşekkür ederim. Üstelik pin geldikden sonra ban yedim ve hiç bir durum yok iken çok saçma geldi bir anda bana

Ek Olarak:
YAndex reklam aktif mi yani ??

Turkiyede degil diye biliyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al