wmaraci reklam

Yandex.Disk Artık Davetiyesiz

7 Mesajlar 1.620 Okunma
wmaraci reklam

May May Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 64 / 82
  • Ticaret 4, (%100)

Lenta.ru internet portalına yapılan açıklamaya göre, dosya depolama servisi Yandex.Disk’in davetiye sisteminden vazgeçtiği bildiriliyor.

Disk, hizmeti başladığından itibaren davetiye yöntemiyle çalışıyordu. Davetiye, servis tasarımcılarından veya serviste halen kayıtlı olan kullanıcılardan istenebiliyordu.

Davetiyelerden vazgeçmesi ile birlikte Yandex, bir kullanıcı için depolama alanını 20 GB’a çıkardı. 20 GB’tan 10 GB’lık bir alan otomatik olarak veriliyor. Arkadaşlarınıza Yandex.Disk’in linkini göndererek 10 GB daha alabiliyorsunuz.
Üstelik şimdi Yandex.Disk, iOS ve Android platformları için mobil uygulamalara sahip. Bugüne kadar akıllı telefon ve tablet sahipleri, ancak web arayüzü veya Yandex.Posta uygulamasını kullanarak depolama servisini kullanabiliyordu.

Yandex.Disk servisi, 2012 yılının Nisan başında hizmete sunuldu. Servis sayesinde Disk’te, müzik, video, belge ve benzeri kişisel dosyalar saklamak mümkün. Dropbox ve Google Drive gibi rakiplerinden farklı olarak Yandex.Disk, kesinlikle ücretsiz hizmet sunuyor. Ayrıca parayla Disk’te ek alan almak da mümkün değil.

Kaynak: Yandex.Disk Artık Davetiyesiz

wmaraci
reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Yandex.Disk'e davetiye ile mi üye olunuyordu? Direk üye olmuştuk. Yazıda bir eksiklik var sanki :)

• Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 64 / 82
  • Ticaret 4, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Yandex.Disk'e davetiye ile mi üye olunuyordu? Direk üye olmuştuk. Yazıda bir eksiklik var sanki :)

Disk'le mail farklı diye biliyorum. Mail var fakat diski davetiyeli biliyordum :)

SanalKullanici SanalKullanici WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 10, (%100)
Ben direkt kaydolmuştum. Davetiyesiz.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

www.isghazirlik.com
wmaraci
wmaraci

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

May adlı üyeden alıntı

Disk'le mail farklı diye biliyorum. Mail var fakat diski davetiyeli biliyordum :)

Disk ülkemizde yayına girdiği zaman üye olmuştum, ondan dolayı tam anlamıyla hatırlamıyorum nasıl üye olduğumu. Arkadaşıma sordum, o da direk üye oldum ben dedi :) Davetiye yokmuş yani.

Ama 20 GB olayı doğru. Programını indirerek vs. çeşitli yollar ile 10 GB'a kadar çıkabilmiştik. Şimdi arkadaşlarımızı davet ederek, link paylaşarak vs. alanımızı 20 GB'a kadar çıkarabiliyoruz. Onu da burada paylaşmıştık. Güzel bir gelişme.

• Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 64 / 82
  • Ticaret 4, (%100)
http://lenta.ru/news/2012/09/06/yadisk/ ve google translate'in yalancısıyım ben :)

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Bana da kim olduğumu sordu, Batuhan'ım dedim ve kayıt oldum. Davetiye olayını ben de hatırlamıyorum :p

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al