wmaraci reklam

Yandex mi Google mı?

50 Mesajlar 11.779 Okunma
smmexpress

Murat Can Murat Can Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 20.12.2013
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Patron
    • Konum Nevşehir
    • Ad Soyad M** A**
    • Mesajlar 99
    • Beğeniler 22 / 32
    • Ticaret 0, (%0)

Murat Can adlı üyeden alıntı

Google Maps derken hani şu Türkiye'mizin sınırlarını Kürdistan olarak gösteren harita servisindenmi bahsediyorsun ?

Bkz: https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&t=h&oe=UTF8&msa=0&msid=101640126860435170753.00048e850e000496e2f84

Sürekli Google'ı savunup Yandex'i yerden yere vurmuşun hani şu yıllardır ülkemizde hizmet vermesine rağmen tek kuruş vergi ödemeyen vergi kaçakcısı arama motorundan mı bahsediyorsunuz ?

Ülkemize geleli daha birkaç yıl dolmadan vergisini tıkır tıkır ödeyen sürekli çeşitli yatırımlar yaparak Türk Televizyonuna ve Türkiye'deki İnternet Reklamcılığına katkıda bulunan hatta düzenlediği etkinlikler ile piyasa değerinin haddi hesabı olmayan Lamborghini Gallardo'yu bir Türk vatandaşımıza veren arama motoru Yandex'ten mi bahsediyorsun ?

Bence yeterli bilgi seviyesine ulaşmadan burda saçma sapan yorumlar yapma eminimki benim gibi düşünen pek çok insan vardır ve onların hepsininde size verecek bir cevabı vardır.

İyi çalışmalar dilerim efendim Sevgiler. Saygılar.

Yukarıdaki onca şeyden sonra hala Google'ı destekleyenleri ve sevenleri hala anlayamıyorum.
    FilmlerBizden cmcfilm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

PoLo PoLo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 04.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek İletişim - Telefon
    • Konum Mardin
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 83
    • Beğeniler 10 / 7
    • Ticaret 3, (%100)

Gerilim adlı üyeden alıntı

Yandex index sayım az, hitte gelmiyor. Fazlada bilinmiyor sadece webmasterlar kullanıyor oda alternatif olsun diye. Bakkalcı musa amca bilmiyor ayşe teyze bilmiyor.

Aynen katılıyorum hocam. Çok geride kalmış olup, bizim sitelerimizi bırakın en basit örnekle sizlere kanıtı;
    buradan Google ile yan yana geçemez. Kendi sitesini bile indexleyemeyen arama motoruna ne demeli. Kendi indexleri bile Googlede daha fazla ( :
    Yıllardan beridir kullanılan Google ile boy ölçüştürmek bile yanlış. Şahsen ben hiç kullanmadım bir kaç defa hariç. Kullanmayıda düşünmüyorum şahsen.

Murat Can Murat Can Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 20.12.2013
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Patron
    • Konum Nevşehir
    • Ad Soyad M** A**
    • Mesajlar 99
    • Beğeniler 22 / 32
    • Ticaret 0, (%0)
    Yandex'in ziyaretçilerini merak edenler için

https://metrica.yandex.com.tr/tops/site/?counter_id=9927757&group=month&filter=year

:)

Timur Timur Porsuk Medya Kullanıcı
    • Üyelik 01.01.2013
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Kartograf
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad T** G**
    • Mesajlar 346
    • Beğeniler 73 / 72
    • Ticaret 0, (%0)

PoLo adlı üyeden alıntı

Aynen katılıyorum hocam. Çok geride kalmış olup, bizim sitelerimizi bırakın en basit örnekle sizlere kanıtı;
    buradan Google ile yan yana geçemez. Kendi sitesini bile indexleyemeyen arama motoruna ne demeli. Kendi indexleri bile Googlede daha fazla ( :
    Yıllardan beridir kullanılan Google ile boy ölçüştürmek bile yanlış. Şahsen ben hiç kullanmadım bir kaç defa hariç. Kullanmayıda düşünmüyorum şahsen.

Hocam siz çok yanlış bir kıyaslama yapmışsınız.
    Buyrun buradan alalım sizi. ( http://wmaraci.com/site-analizi/yandex.ru )

Murat Can

kişi bu mesajı beğendi.

www.porsukmedya.com
    wmaraci
    wmaraci

donanma44 donanma44 Eğitmen Kullanıcı
    • Üyelik 16.03.2013
    • Yaş/Cinsiyet 45 / E
    • Meslek Eğitmen
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad A** B**
    • Mesajlar 416
    • Beğeniler 200 / 91
    • Ticaret 1, (%100)
    Ekmek teknemiz Google. Türkler Google'dan şaşmazlar :)

Evinkur Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama ve Ofis Taşıma    

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
    • Üyelik 20.08.2012
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 1965
    • Beğeniler 700 / 560
    • Ticaret 36, (%100)

Bir kaç mesaj önce belirttiğim gibi, kimse incelemiyor direk kafasının dikine yorum yapıyor. Google'daki bir çok hizmet yandex'te var. Çok daha iyi durumda hemde.

Gerilim adlı üyeden alıntı

Yandex index sayım az, hitte gelmiyor. Fazlada bilinmiyor sadece webmasterlar kullanıyor oda alternatif olsun diye. Bakkalcı musa amca bilmiyor yemek yapacak ayşe teyze bilmiyor.

Bence yanılıyorsun, YANDEX'i daha çok biliyorlar. Çünkü durmadan reklamı çıkıyor. Google reklamı yılda 1 kere çıkarsa çıkıyor.
    Murat Can

kişi bu mesajı beğendi.

webmaster2014 webmaster2014 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 12.12.2013
    • Yaş/Cinsiyet 32 / K
    • Meslek öğrenci
    • Konum Konya
    • Ad Soyad E** A**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 9 / 1
    • Ticaret 0, (%0)
    Yandex google için ciddi bir rakip bence cevremde kullanımı baya arttı

Rec Rec Rock Metal and Yazılım. Kullanıcı
    • Üyelik 13.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Girişimci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad C** A**
    • Mesajlar 146
    • Beğeniler 37 / 36
    • Ticaret 0, (%0)

Mesela ben bu özellikleri yeni gördüm çünkü yandex,google kadar yayılmış bir arama motoru değilki; google uzmanları çeşitli yeni cihazlar geliştiriyorlar,mesela bir örnek veriyim google gözlüğü devrim niteliğinde bir ürün bence.Yandex böyle projelere kalkışamaz herkezin fikri kendine benim fikrim Google. // Yandexteki o servislerin çoğu işe yaramayan boş servisler Store servisi bile karışık kullanımı zor,Google Plus,store gibi özgün servisleri yok.

cmcfilm cmcfilm art Kimlik Onayı
    • Üyelik 13.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 24 / E
    • Meslek 3B Modelleme
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad I** G**
    • Mesajlar 578
    • Beğeniler 326 / 117
    • Ticaret 23, (%100)
    bakın google kaç senelik o nedenle böyle büyük yandex kaç yıldır var yani demek istediğim yandex bu kadar az zamanda bu kadar iş yapıyorsa gerisini siz düşünüz
    örnek google türkiyede 15 senedir var yandex 5 senedir var diyelim yandex 5 senelde buraya geldiyse 15 senede nereye gelir siz düşünün

Timur Timur Porsuk Medya Kullanıcı
    • Üyelik 01.01.2013
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Kartograf
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad T** G**
    • Mesajlar 346
    • Beğeniler 73 / 72
    • Ticaret 0, (%0)

Rec adlı üyeden alıntı

Mesela ben bu özellikleri yeni gördüm çünkü yandex,google kadar yayılmış bir arama motoru değilki; google uzmanları çeşitli yeni cihazlar geliştiriyorlar,mesela bir örnek veriyim google gözlüğü devrim niteliğinde bir ürün bence.Yandex böyle projelere kalkışamaz herkezin fikri kendine benim fikrim Google. // Yandexteki o servislerin çoğu işe yaramayan boş servisler Store servisi bile karışık kullanımı zor,Google Plus,store gibi özgün servisleri yok.

Servisleri yeni gördüğünüzü ve de çoğunun işe yaramayan boş servisler olduğunu söylüyorsunuz. Peki hiç denediniz mi ?
    Ayrıca çok kesin ifadeler kullanmışsınız.
    Size şunu şunu kullanın demiyorum. Demem de. Sadece bir şey hakkında yorum yazacaksanız bir miktar bilginiz olsun.

cmcfilm adlı üyeden alıntı

bakın google kaç senelik o nedenle böyle büyük yandex kaç yıldır var yani demek istediğim yandex bu kadar az zamanda bu kadar iş yapıyorsa gerisini siz düşünüz
    örnek google türkiyede 15 senedir var yandex 5 senedir var diyelim yandex 5 senelde buraya geldiyse 15 senede nereye gelir siz düşünün

Yandex Türkiyede 2 yıldır var. 20 Eylülde geldi Türkiyeye

http://sirket.yandex.com.tr/general_info/history.xml

www.porsukmedya.com
    wmaraci
    Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al