wmaraci reklam

10.000 TL Civarı İş Fikirleri Tavsiyeleriniz / Ortaklık

87 Mesajlar 47.372 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wild wild WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 77 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Bu senin getirdim dediğini saihibinden.com üzerinde satan biri vardı galiba ana sayfadan falan . Çünkü görüntüsü adını duymadığım halde çok tanıdık. Gerçekten fiyatı görünce şaşırdım , bende müzisyenim piyanistim bu kulaklığın üstüne azcık daha eklense profesyonel ritimli org alınır ama biraz da marka takıntısı dedikleri şeyden dolayıdır bilinen bi sembol gibi bişey demek ki . Çok cahiliz çok bunu biri bana getirse 50 lira dese 20 liraya pazarlık yapar sonra da alıp almamak da kararsız kalırdım :) Sms audio dediğin 2011 de çıkmış olduğu yazıyor bi forumda baktım şimdi , şu gün de popüler mi yoksa üst yeni modelleri falan mı çıktı .

Çıkışı biraz eski ama şuandan dolayı ülkede tutabilir.
dr dre kulaklıkları dr dre üretiyor.
sms audi kulaklıkları ise 50 cent tanıtımında falan bulundu şirketle bir bağı var açıkcası. sms audi tamamen gösterişli modeller üretiyor taşlı parıltılı falan ondan dolayı ülkede tutar gözüyle bakıyorum. Çünkü pek kişi görmedi sadece kliplerde görüyorlar.

wmaraci
reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

wild adlı üyeden alıntı

Çıkışı biraz eski ama şuandan dolayı ülkede tutabilir.
dr dre kulaklıkları dr dre üretiyor.
sms audi kulaklıkları ise 50 cent tanıtımında falan bulundu şirketle bir bağı var açıkcası. sms audi tamamen gösterişli modeller üretiyor taşlı parıltılı falan ondan dolayı ülkede tutar gözüyle bakıyorum. Çünkü pek kişi görmedi sadece kliplerde görüyorlar.

Sağol bu tavsiyen için . Bu da iyi fikire benziyor. Araştırcam

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Kaynağı burada: myfikirler.com

selcukg selcukg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 4 / 25
  • Ticaret 15, (%93)
Internet üzerinden Ürün satışı değil de , internet üzerinden hizmet sektörüne yönelik çalışmalar düşünebilirsiniz..
eMedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

backstreetboy backstreetboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Tatlı Siparişim Ortaklığı
Merhaba Arkadaşlar;
Tatlisiparisim.com, Türkiye’de tatlı sektörüyle ilgilenen tüm firmaları tek bir çatı altında toplayan bir sitemdir. Sitemizin kuruluş amacı, tatlı sektörüyle ilgilenen firmalara kazanç sağlamaktır. Bu sayede internet kullanıcılarının tatlı ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir.

Tatlı Siparişim Ortaklığı Nasıl Yürüyor?
Tatlisiparisim.com ortaklığından kısaca bahsetmek istiyoruz.
Projemize hiçbir ödeme yapmadan sıfır riskle ortağımız olabilirsiniz. Tatlı Siparişim garantili bir şekilde ömür boyu ortaklık sunmaktadır. Hatta tatlisiparisim.com üzerindeki hisselerinizi devredebilir veya yakınlarınıza miras bırakabilirsiniz.
Tatlı Siparişim; her şehirden belirleyeceği beş (5) kişiye ortaklık sunacaktır. Büyükşehirlerde kişi sayısı değişkenlik gösterebilir. Her şehir için toplamda %20 ortaklık payı mevcuttur.

Peki Ortaklarımızdan Ne istiyoruz?
Tatlı Siparişim, hisse sahibi olduğunuz şehirdeki firmaları bünyesi altına alınmasını istemektedir. Böylelikle o şehirdeki kazancınız yükselecektir. Bu projeyi ortaklarımızla başarıp hedeflerimize birlikte yürümeyi ve kazançlarınızı katlayarak projeyi ebediyete kavuşturmak istiyoruz.
Tatlisiparisim.com Yönetimi

Not isterseniz bu projeme ortak olabilirsiniz

ademd ademd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci,stajyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı şekilde bende bir fikir arıyorum, tam konu açacaktım ki senin konunu gördüm :)
Max 7 bin tl ye kadar iş fikri arıyorum. Basit bir hosting şirketi kurmayı düşündüm ama bunun için biraz geç kaldık. Piyasa artık eskisi kadar canlı değil sanırım.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
İnsanlar iş fikirlerini size vermezler, çünkü onların da ihtiyacı var.
Ayrıca mesela iş fikri arıyorsunuz ama ne tarz bir fikir arıyorsunuz ?
Sadece para kazanmaya mı odaklı olacak, insanlara hizmet amaçlı mı olacak ...
Bu tarz detaylar önemlidir. Sadece para kazanmaya odaklı bir fikir arıyorsanız 7bin TL'ye gelişmekte olan bir yetişkin içerik video sitesi alıp bunu daha da geliştirip haftalık bin lira kazanacak duruma gelebilirsiniz.

İnsanlara hizmet edecek bir site fikri arıyorsanız insanların neye ihtiyacı olduğunu araştırmalısınız. Örneğin: WMAracı...
Webmaster olanların bu tarz bir siteye ihtiyacı vardı ve kuruldu.
ademd

kişi bu mesajı beğendi.

ademd ademd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci,stajyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

İnsanlar iş fikirlerini size vermezler, çünkü onların da ihtiyacı var.
Ayrıca mesela iş fikri arıyorsunuz ama ne tarz bir fikir arıyorsunuz ?
Sadece para kazanmaya mı odaklı olacak, insanlara hizmet amaçlı mı olacak ...
Bu tarz detaylar önemlidir. Sadece para kazanmaya odaklı bir fikir arıyorsanız 7bin TL'ye gelişmekte olan bir yetişkin içerik video sitesi alıp bunu daha da geliştirip haftalık bin lira kazanacak duruma gelebilirsiniz.

İnsanlara hizmet edecek bir site fikri arıyorsanız insanların neye ihtiyacı olduğunu araştırmalısınız. Örneğin: WMAracı...
Webmaster olanların bu tarz bir siteye ihtiyacı vardı ve kuruldu.

benim hizmet değil de daha çok paraya yönelik bir işe ihtiyacım var. fikir konusunda haklısınız, kimse güzel bir fikri kendi uygulamak yerine paylaşmayı seçmez :o amacım şimdilik sadece para biriktirmek, sermaye toplamak.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
peki kazanç süresi olarak düşünceniz ne? yani bir fikre yatırım yapsanız,kaç yıl beklersiniz meyve vermesini?

explorer1001 explorer1001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 36 / 24
  • Ticaret 8, (%100)
Biraz tanıtım gibi kaçabilir ama sizlere parlak iş fikirlerini tanıtan on numara bir site önerebilirim dostlarım bu başlık için.http://parlakfikirler.org/2014/12/parlak-is-fikirlerinin-ozellikleri.html/. Eğer 10 000 TL ile bir girişime yeltenmek istiyorsan dostum sana ek-iş ya da sermayesiz iş fikirlerini araştırmanı öneririm. Zira bu devirde bu meblağ ile paraya para katmak gerçekten çok çetrefilli bir iş olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al