wmaraci reklam

Harika bir reklam sistemine ortak araniyor. Tr de ilk olan bir reklam sistemi

28 Mesajlar 4.921 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
O reklam ağını az çok tahmin edebiliyorum (benim de benzer projem vardı) ama bu ülkede yürümeyeceğini söyleyebilirim. :)

wmaraci
reklam

mustafaatalay mustafaatalay www.nanotasarim.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kendi halinde biri...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Başlanmamış bir proje aylık gelirinin 7-11 bin tl olduğunu söylüyorsunuz ve ortak olacak kişiden istediğiniz miktarda 10 bin tl (yani 1 aylık gelir) insanın gerçekten pek inanası gelmiyor.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Ha adam sizi indandırmak için tüm proje detaylarını döksün buraya öyle mi ? İnanmadıysan çık git. Herkes sizin gibi yapılan şeyleri yaparak para kazanmaya çalışmıyor. O imrenerek baktığınız milyonerler de herkesin yaptığından farklı şeyler yaparak para kazandılar. Bu verilen oran bana hiç şaşırtıcı gelmedi. Yıllardır ticaret yaparım hiç bir işimde büyük sermaye yatırmadım. 100 liraya ihtiyacım oldu gittim borç buldum ertesi günü 100 lira kar edip borcumu ödedim. Zarar da ettim kar da ettim ama bunun sermaye ile hiç bir ilgisi yok. Adam sizi ikna etmek zorunda mı. Kendi projesine kafanızı yatırsa o projenin Trde özgünlüğü olur mu ?Ondan sonra bakarsınız çatı katında ses getirecek işlere imza atanlara.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

kendoka adlı üyeden alıntı

Ha adam sizi indandırmak için tüm proje detaylarını döksün buraya öyle mi ? İnanmadıysan çık git. Herkes sizin gibi yapılan şeyleri yaparak para kazanmaya çalışmıyor. O imrenerek baktığınız milyonerler de herkesin yaptığından farklı şeyler yaparak para kazandılar. Bu verilen oran bana hiç şaşırtıcı gelmedi. Yıllardır ticaret yaparım hiç bir işimde büyük sermaye yatırmadım. 100 liraya ihtiyacım oldu gittim borç buldum ertesi günü 100 lira kar edip borcumu ödedim. Zarar da ettim kar da ettim ama bunun sermaye ile hiç bir ilgisi yok. Adam sizi ikna etmek zorunda mı. Kendi projesine kafanızı yatırsa o projenin Trde özgünlüğü olur mu ?Ondan sonra bakarsınız çatı katında ses getirecek işlere imza atanlara.

Hocam elbette dökmemelidir .

Ama şimdi bak mesela sen diyorsun 100 liraya ihtiyacım oldu gidip borç aldım bende diyorumki gitsin borç alsın bu işten fazlasını kazanacak bir ayda öder kaara gecer .

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Hocam elbette dökmemelidir .

Ama şimdi bak mesela sen diyorsun 100 liraya ihtiyacım oldu gidip borç aldım bende diyorumki gitsin borç alsın bu işten fazlasını kazanacak bir ayda öder kaara gecer .

Ticaret hayatı farklıdır. Bak zamanında elimden binlerce lira geçti. Ama şuan o işi yapamıyorum yapmıyorum. Mantık neyi gerektirir. Bir işden kar ettiysen o işi yap. Ama her zaman öle olmaz. Evet mantık der ki o kadar kar edeceksen borç bul. Ama bulamayacaksa napacak. İki ihtimal var. Ya ortak bulup ayda 10 bin gelirin yarısı 5 bini kazanacak yada parası olmadıgı için HİÇ kazanamayacak.

Benim bir sitem vardı. 2.sayfada. ilk sayfaya geçse bir müşteriden 500 lira kazanacaktım. Burada konu açtım. Millet aynen bu ifadeyi yaptı. Ama 200 lira lazım paket almam için. Neyse buldum 200 lira ama borç değil. İlk 10 iş ortak. Allaha hamd olsun paket aldık ilk sıraya oturdu. 10 işten 1000 lira falan verdim ortaga o da kar etti ben de ettim. Sİtem şuan ilk sırada. ve kazandırıyor.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

kendoka adlı üyeden alıntı

Ticaret hayatı farklıdır. Bak zamanında elimden binlerce lira geçti. Ama şuan o işi yapamıyorum yapmıyorum. Mantık neyi gerektirir. Bir işden kar ettiysen o işi yap. Ama her zaman öle olmaz. Evet mantık der ki o kadar kar edeceksen borç bul. Ama bulamayacaksa napacak. İki ihtimal var. Ya ortak bulup ayda 10 bin gelirin yarısı 5 bini kazanacak yada parası olmadıgı için HİÇ kazanamayacak.

Benim bir sitem vardı. 2.sayfada. ilk sayfaya geçse bir müşteriden 500 lira kazanacaktım. Burada konu açtım. Millet aynen bu ifadeyi yaptı. Ama 200 lira lazım paket almam için. Neyse buldum 200 lira ama borç değil. İlk 10 iş ortak. Allaha hamd olsun paket aldık ilk sıraya oturdu. 10 işten 1000 lira falan verdim ortaga o da kar etti ben de ettim. Sİtem şuan ilk sırada. ve kazandırıyor.

O işi hatırlıyorum konuşmuştum sizinle başarıya ulaşmanıza sevindim .

Dedikleriniz dogrudur hocam onu düsünemedim .
kendoka

kişi bu mesajı beğendi.

hikayeci hikayeci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web develepor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar şimdi herkes çok güzel söylemiş.10 bin tl sermayeyi 1 ayda çıkartısınız gibi bu projenin maliyeti 20 bin tl dediğiniz gibi 10 bin tl yi biz zaten temin ettik geriye kalan 10 bin tl için projeye ortak aranıyor.Projenin detaylarını tam olarak burada yazdığımız zaman bence bu işi yapabilcek insanlar var. Onlar yapmaya kalkıcak ya ellerine yüzlerine bulaştırıcaklar ya da bu işten yüklü paralar kazanıcaklar ve bu olay türkiye'de olmayan bir olay olduğu için paylaşım yapmıyoruz.Gerçekten bu işe yatırım yapmak isteyen kişi ile detayları görüşüp bir an önce başlamayı planlıyoruz
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

belorin belorin Dijital Pazarlama Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 2 / 84
  • Ticaret 8, (%100)
Hacım banka kredisi çek tek kazan madem bu kadar netse gelir 1 ay krediye çalışırsın alt tarafı.
Diğer türlü yanlış anlama ama kimse inanmaz. Buradaki hemen herkes ticaretle uğraşıyor.

https://www.canyurekli.com

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

hikayeci adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar şimdi herkes çok güzel söylemiş.10 bin tl sermayeyi 1 ayda çıkartısınız gibi bu projenin maliyeti 20 bin tl dediğiniz gibi 10 bin tl yi biz zaten temin ettik geriye kalan 10 bin tl için projeye ortak aranıyor.Projenin detaylarını tam olarak burada yazdığımız zaman bence bu işi yapabilcek insanlar var. Onlar yapmaya kalkıcak ya ellerine yüzlerine bulaştırıcaklar ya da bu işten yüklü paralar kazanıcaklar ve bu olay türkiye'de olmayan bir olay olduğu için paylaşım yapmıyoruz.Gerçekten bu işe yatırım yapmak isteyen kişi ile detayları görüşüp bir an önce başlamayı planlıyoruz

Pm bekliyorum.

polatdev polatdev Fullstack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fullstack Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 103
  • Ticaret 16, (%100)

:D yazar abim nasılsın ? :)

PHP & NodeJS | HTML & CSS & Javascript & jQuery | Vue.Js | RabbitMQ | Docker | Laravel | mongoDB TypeScript | Redis

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al