wmaraci reklam

Kripto Paralara Yatırım Yaparak Nasil Batarsiniz

7 Mesajlar 1.082 Okunma
wmaraci reklam

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Ben arkadaşım için uğraştım burada biraz ama olmadı, kendisi de vazgeçti, artık çok geç dedi ve bıraktı uğraşmayı. Yine 3 5 kişi okuyup kendine sağlama alsa yeter.

Alinti

- Ne aldığımı, neden aldığımı, neden sattığımı buradan yazmıyorum. Kimseye koin satmak, shilllemek gibi bir derdim yok, yatırım tavsiyesi vermiyorum. Tek amacım kendi paramı katlamak, kurtabildiklerimizi(!) de gemiye almak.

- Boş kripto finolarının patates analizlerini takip ederek, boş youtuberların bitkoinde bu hafta neler olacak, çıkacak mı, inecek mi videolari önce zihninizi zehirler, sonra cebinizi fakirleştirir.

- Twitter üstadlarının sizin paranıza ihtiyacı var! Sizin paranızın twitter üstadlarına ihtiyacı yok!

- Arkadaşlar trade ettiğim para ile ekmek arası döner yiyebiliyordum. Sizden gelen ref paraları ile aileme bakabiliyorum. Çekilişle bu twiti rt edenlere ref aldatmacası ile cebimizi nasıl doldururuz taktikleri vereceğim. Ref lerim için takipde kalin

- Altcoinlerde al sat yaparak ekmek arası tavuk döner yiyebiliyordum. Şimdi borsalarla anlaştım, üçgen kırılımı yapıyor ayağına paylaşıyorum, dipden aldığım koini tepeden size satıyorum. Hem borsa kazanıyor hem ben. Sülalemi geçindiriyorum.

- Yatırım tavsiyesi veren bir yatırımcı/trader finosundan vatan millet Sakarya edebiyatı, mümin kardeşim hayırlı cumalar duyuyorsanız %99 sizi dolandıracaktır. Sizin paranız onun parası olacaktır.

----
1- Twitter üstadı değilim ve olmakta istemiyorum. Amacımız küçük yatırımcının kazanmasını sağlamak. Şu koin yukarı kırdı, tobo yaptı, simetrik üçgeni yukarı kırdı diye görüp alırsanız, büyük olasılıkla o twitter üstadı size elindeki koini yukardan satacak.
2- profilinde %20 kar ettim çıktım yazacak. Her yeni gelen bu üstadı rt edecek ve bu üstadın cebe para dolacak. Siz de ne olduğunu anlamadan koin düşecek ve zararda bekleyeceksiniz. Belirli gün sonra koini zararina satıp o üstadınız tekrar alım yapın diyecek...
3- siz zararla satıp cikti iseniz, geri alamayacaksınız ve koin tekrar %20 yapacak. Bilinçaltınızda aslında o üstadın kazandırdığı ama sizin zamanında hareket etmediğiniz için kazanamadığınız olgusu oluşacak. Kendi Bilinçaltınızı zehirleyeceksiniz.
4- üstadın, o koini satışa doyduğu (oversold) zaman alıp size haber vermemesi gerekiyor. Çünkü koin bir süre sonra yukselecek. Kendi karını yeterli gördüğünde, işlemi hızlandırmak için kendi takipçilerine aldırarak elindeki malı satacak.
5- simetrik üçgenin yukarı kırması, tobonun çalışması için öncesinden koinin aşırı satış yemesi veya malın sadece mal sahibinde olması gerekiyor.
6- acemi/çaylak/ küçük yatırımcı olarak size düşen çakallara kurtlara yem olmamak.
----

------------------

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

fevzi83 fevzi83 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öüğren
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
tövbe bir daha coin yatırım hakkında düşünürsem

sertacs sertacs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 70 / 53
  • Ticaret 6, (%100)
coin dünyası çok karlı. paramı 7x yaptım.
fakat telegram yada twitterdan kulaktan dolma bilgilerle değil, satlerce araştırma yapmak gerekiyor. sabır ve tecrübede çok önemli.

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
bu mesaj guncellenmistir.

wmaraci

webcoderist webcoderist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Unity | Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 40 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
Sadece 10 günde Btc'den 1500 tl kar yaptım ki 10K parayla. Belirttiğiniz gibi kulaktan dolma saçma sapan insanların yönlendirmesiyle değil aklınızı kullanarak biraz da öngörü ve sabırla kazanabilirsiniz. Sadece bu işi takip ederek oturduğu yerden binlerce lira kazanan tanıdıklarım var. Tabi herkesin aklı var fikri var. Kimseye kanmayın, aklınızı kullanın yeter.

Edit: Hatta aptallık yapıp bozmasaydım bakın şuan 111.690 TL. Yani daha da kar edebilirdim. Ama bakmayın aptallık dediğime. Bazen çok kazanacağım derken elinizden de olabilirsiniz. İşte kırmızı çizgisi budur insanın. Yeterli kar ettiğinize inandığınızda çıkmasını bilin. Yada aceleniz yoksa atın parayı, unutun. Öyle yada böyle kar edersiniz.
ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

webcoderist webcoderist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Unity | Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 40 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
Bakın 3 gün önce yazıp aptallık yapmasaydım demiştim.. Şuan 116 bin TL :) Gerçekten aptallık yapmışım:)
asistan87

kişi bu mesajı beğendi.

asistan87 asistan87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 70 / 76
  • Ticaret 4, (%100)
coin olayı en geç 10 yıl içinde tamamen onların eline kalacağız yani az çok demeden almak lazım veya yatırım yapmak istemeyenler ücretsiz verilen sitelerden az çok demeden kasmalı bence en azından günde boş kaldığınızda 1 saatinizi ayırın 3 5 bin btc kazın bir kenarda bekletin 20 binlerden 2 binlere düşmüştü şimdi 15 binlere doğru gidiyor 100 500 bin 1 mil olacak diyenler vardı belkide bir gün olur siz az çok demeden bulundurun elinizde

https://r.adbtc.top/527427
coinpayu.com/?r=ceysa09
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al