wmaraci reklam

Türkiye'de ilkleri gerçekleştireceğim projelerime yatırım ortakları arıyorum

29 Mesajlar 6.946 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

backstreetboy backstreetboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba;
Türkiye'de hayata geçmemiş 2 farklı projem var ama bunları gerçekleştirmem için yatırım ortaklarına ihtiyacım var. Türkiye'de birlikte ilkleri gerçekleştirip güzel projelere imza atabileceğim maddi gücü yüksek ortaklar aramaktayım.Yüz yüze gelmeden projelerimi anlatmam bilginize.

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Hocam beni yanlış anlamayın da bu kadar büyük bir projeniz varsa forum sitelerini kullanmanız hata. Neden derseniz projelerinize bir yatırım ortağı bulacağınızı düşünmüyorum bu tarz platformlardan. İkamet ettiğiniz şehri bilmiyorum fakat bulunduğunuz yerde büyük çaplı firmalar varsa onlarla iletişim kurmanızı tavsiye ederim.
Kakarotto ArizaNotlari seoturkiye

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim projelerim gerçekten sağlam internet kullanıcılarına yönelik ama bu işlerde yeniyim hatta çoğu büyük firmanın projelerinde bile eksiklikler görüyorum ve benim fikirlerimle satış oranlarının %10-20 arasında artacağını düşünmekteyim. Acaba onlara fikirler versem karşılığını verirler mi bu işlerden anlıyorsunuz gibime geldi. Cevaplarsanız memnun kalırım

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

backstreetboy adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim projelerim gerçekten sağlam internet kullanıcılarına yönelik ama bu işlerde yeniyim hatta çoğu büyük firmanın projelerinde bile eksiklikler görüyorum ve benim fikirlerimle satış oranlarının %10-20 arasında artacağını düşünmekteyim. Acaba onlara fikirler versem karşılığını verirler mi bu işlerden anlıyorsunuz gibime geldi. Cevaplarsanız memnun kalırım

yanlış anlamada kardeş kimin projesi dandik?
yani burda hemen hemen hergün aynı başlıkta konular açılıyor zaten.
bende diğer arkadaşın dediği gibi yapmanızı tavsiye ederim.
çünkü emin ol 3 kişiye anlatsan muhakkak birisi senin o projeni zaten düşünmüştür. ama yapmamıştır bir sebepten dolayı. eğer inanıyorsan büyük firmalarla görüş. ama projeni anlatmadan önce onay almayı ve firma ile gizlilik sözleşmesi imzalamayı unutma. arkanı döndüğünde projeni yapılmış olarakta bulabilirsin çünkü.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
hocam fikir ağızdan çıktıktan sonra gerisini tahmin eden extra katan çok olur o yüzden anlaşmalı bir şekilde sağlam yatırımcı bulun sözleşme yapın sonra fikirlerinizi açın tabi karşı taraf kabul etmesi şartı ile onun haricinde arkadaşında belirttiği gibi bu tür ortamlar uygun değil bu forum için değil internette heryer için geçerli büyük firmalar dahi bu konuda sağlam kazık atabilirler dikkatli olmak gerek

• Üyelik 14.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

yanlış anlamada kardeş kimin projesi dandik?
yani burda hemen hemen hergün aynı başlıkta konular açılıyor zaten.
bende diğer arkadaşın dediği gibi yapmanızı tavsiye ederim.
çünkü emin ol 3 kişiye anlatsan muhakkak birisi senin o projeni zaten düşünmüştür. ama yapmamıştır bir sebepten dolayı. eğer inanıyorsan büyük firmalarla görüş. ama projeni anlatmadan önce onay almayı ve firma ile gizlilik sözleşmesi imzalamayı unutma. arkanı döndüğünde projeni yapılmış olarakta bulabilirsin çünkü.

Haklısın kimse projesini küçümsemez o yüzden bu konuya hak vermemek mümkün değil AMA fikirlerime güveniyorum. Düşündüğüm projelerinde yapılmadığını gördüm. Sadece web sitesi üzerine değil insan yaşamını kolaylaştıracak sistemler hakkında da projelerim mevcut ama beni aşıyor ciddi yatırımlar gerektiriyor... Vaktini ayırıp cevap vermenden ve fikrini beyan edip bilgilendirmenden dolayı teşekkür ederim faydalı oldu.

Ek Olarak:

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

hocam fikir ağızdan çıktıktan sonra gerisini tahmin eden extra katan çok olur o yüzden anlaşmalı bir şekilde sağlam yatırımcı bulun sözleşme yapın sonra fikirlerinizi açın tabi karşı taraf kabul etmesi şartı ile onun haricinde arkadaşında belirttiği gibi bu tür ortamlar uygun değil bu forum için değil internette heryer için geçerli büyük firmalar dahi bu konuda sağlam kazık atabilirler dikkatli olmak gerek

Teşekkür ederim ilginiz için kendimi sağlama almam için firmayla ne tür bi sözleşme imzalamam gerekir. Mesela bana olumsuz dediler diyelim.3 ay sonra benim fikrimi uygulamaya başlarlarsa nasıl hak talep ederim.Mesela A alışveriş sitesine kendisinde olmayan ve düşünemedikleri fikri sunacağım .Bunu gerçekleştirdikleri taktirde artılarının ne olacağını projemde belirteceğim.Buraya kadar her şey hoş ama adamlar bana olmaz deyipte yarın fikrimi yaparlarsa bundan hak talep edebilmem için bana sunabileceğiniz bir sözleşme örneği var mı?

• Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
olumsuz dediler ise hak talep edemessin evet deselerde sözlesmede olsa sonuçta hani illa kazık atacak ya basit bir şekilde uygular senin isteklerin doğrultusunda sonra ilgilenir gibi görünür tutmadı diyip proje iptal durumu veya vazgeçtim kazanmıyor gibisinden sözler edip gönderedebilir eve geldiğinde fikrine fikir katmışlar kazanıyor halde pc başında seyredebilirsin en basit yok fikrin telif hakkını alabilirsin :) yapsalar dahi para alma şansın yüksek mahkeme veya dava yolu ile

• Üyelik 14.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

olumsuz dediler ise hak talep edemessin evet deselerde sözlesmede olsa sonuçta hani illa kazık atacak ya basit bir şekilde uygular senin isteklerin doğrultusunda sonra ilgilenir gibi görünür tutmadı diyip proje iptal durumu veya vazgeçtim kazanmıyor gibisinden sözler edip gönderedebilir eve geldiğinde fikrine fikir katmışlar kazanıyor halde pc başında seyredebilirsin en basit yok fikrin telif hakkını alabilirsin :) yapsalar dahi para alma şansın yüksek mahkeme veya dava yolu ile

Anladım biraz karışık bu durumlar. Kazık yememek umuduyla iyi niyetli hakkımı verecek kişilere denk gelmeliyim anlaşılan:=) herşey için sağolun hocam. Bunları düşündüğüm için maddi imkanlarımın yeterli olduğu bir script aldım ve onu hizmete açtım. bu proje ilk değil benim diğer projelerime kapı açacak maddi desteği belki getirir diye düşündüm yemek sepeti olduğu söylenecek ama bı ıhtımal tutar dıye dusunuyorum en azından tatlı sektorunde yemek sepetıne alternatıf olacak bır sıte sadece tatlı pasta kunefecıler baklavacıları barındırmak ıstıyoruz.Göz atabılırmısınız nacizane fikirlerinizi alayım

Tatlı Siparişim Ortaklığı
Merhaba Arkadaşlar;
Tatlisiparisim.com, Türkiye’de tatlı sektörüyle ilgilenen tüm firmaları tek bir çatı altında toplayan bir sitemdir. Sitemizin kuruluş amacı, tatlı sektörüyle ilgilenen firmalara kazanç sağlamaktır. Bu sayede internet kullanıcılarının tatlı ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir.

Tatlı Siparişim Ortaklığı Nasıl Yürüyor?
Tatlisiparisim.com ortaklığından kısaca bahsetmek istiyoruz.
Projemize hiçbir ödeme yapmadan sıfır riskle ortağımız olabilirsiniz. Tatlı Siparişim garantili bir şekilde ömür boyu ortaklık sunmaktadır. Hatta tatlisiparisim.com üzerindeki hisselerinizi devredebilir veya yakınlarınıza miras bırakabilirsiniz.
Tatlı Siparişim; her şehirden belirleyeceği beş (5) kişiye ortaklık sunacaktır. Büyükşehirlerde kişi sayısı değişkenlik gösterebilir. Her şehir için toplamda %20 ortaklık payı mevcuttur.

Peki Ortaklarımızdan Ne istiyoruz?
Tatlı Siparişim, hisse sahibi olduğunuz şehirdeki firmaları bünyesi altına alınmasını istemektedir. Böylelikle o şehirdeki kazancınız yükselecektir. Bu projeyi ortaklarımızla başarıp hedeflerimize birlikte yürümeyi ve kazançlarınızı katlayarak projeyi ebediyete kavuşturmak istiyoruz.
Tatlisiparisim.com Yönetimi

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Yerinizde olsam, projemin çığır açacağını bilsem ne yapar eder borç harç yaparım. Kesinlikle ortak iş yapmam, zira gelecekte sorunları göz önüne aldığımda ortak işe girişmemek daha mantıklı. Bankadan kredi çekip, bu işe girişirim.
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

iyi.

• Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
hocam aslında karışık değil baştada belirttiğim gibi fikir ağızdan çıktığı an bunu maddi durumu olmayan ama proğramlama bilen çoğu kişi hayata geçirebilir üstte yazdıklarım bazı ihtimaller bu projenize gelince iyi düşünmüssünüz güzel bir uygulama geliştirirsen veya geliştirici ile ortaklık yaparsan tutabilcek bir uygulama diğer projeler için ise dediğim gibi önce fikrinizin telif hakkını alın sonra firmalarla ortaklık kurmanızı öneririm sonuçta telif hakkı sizde olduğu sürece sizden habersiz yada siz oladan projeyi geliştirse dahi ortaklık olmasa da para alırsınız tellif hakkı ile ilgili olarak burayı inceleyebilirsiniz

http://www.avrupapatent.com/marka.php?tescili=telifhaklarifikrihaklar

http://www.avrupapatent.com/marka.php?tescili=programyazilimtelifhaklari

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al