wmaraci reklam

Satışını Planladığım Proje & İş Takip Programından Birkaç Görsel

5 Mesajlar 692 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

onur0061 onur0061 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** I**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 86 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
Yakın zamanda sonlandırmayı planladığım proje & iş takip programından ilk görselleri sizden öneri ve görüşlerinizi almak için paylaşıyorum;

Bahsi geçen program aracılığı ile tüm proje ve işlerinizi daha düzenli hale getirerek bu proje veya iş ne zaman teslim edilecekti yaa ? Bu müşterinin bilgileri neydi ? bu müşteri benden ne istemişti ? Proje veya iş için nereden başlayacaktım ? hangi adımları izlemem gerekiyordu ? Projelerden ve işlerden edindiğim ücretler ne kadardı acaba ? gibi karmaşıklık yapısından kurtuluyorsunuz.

Öneri ve görüşlerinize açığım

wmaraci
reklam

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
Dürüst olmak istiyorum, ben böyle bir arayüze sahip uygulamaya para vermem. Tavsiyem daha basit ve göz yormayan arayüz inşa etmelisin çünkü en basitinden göz problemleri olan insanlar için işkence gibi gelebilir, eksi puan demektir. Fontlar uyumsuz, renkler okuma için uygun değil, belirli bir tema veya yapı yok, rastgele yerleştirilmiş gibi. Son olarak yeni olan şey nedir? Bir not defterinde veya ajandada bunu yapıyorum, mail göndermek için mail uygulaması var, hesap makinesi var, zaten işin buysa kdv ötv gibi şeyleri hesaplamak klavyeden sisteme girmeden daha hızlı hesaplıyorum. Kısaca bir çekeri yok, sonra hayal kırıklığına uğrama diye diyorum.

Anahtar kelimelerin; ui color, ui color schemes, ux design, readable design, ui inspiration vs vs, arama motorlarının görseller bölümünü aşındır.

Son olarak bu tip uygulamalar iyi bir proje değil satmak için, portfolyona ekleyebilirsin.

no time for caution

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Tasarım olarak çok kötü. İşlev olarak ne kadar iyi olursa olsun bu tasarımla başarı elde etmeniz çok zor.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Tasarım cidden berbat. Renk uyumu sıfır. Tasarımı baştan aşağı yenileyin hocam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

youngwolf youngwolf Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 62 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Ben tasarımı sevdim ama yazi renki gerçekten olmamış onu düzeltirsen bence iyi bir tasarim olur lakin tasarim kadar işlevi de önemli

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al