wmaraci reklam
lidertakipci

Script Sizce Nasıl Gidiyor?

11 Mesajlar 1.906 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Hucukii Hucukii </ismailcaakir> Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 57 / 78
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba arkadaşlar

Kendimi geliştirmek adına bir kurumsal web sitesi scripti yazıyorum genel olarak script bitti sizce sitenin tasarımı nasıl?

http://demo.ismailcakir.net/firma/
Ibolac

kişi bu mesajı beğendi.

Develops everything always..
wmaraci
reklam

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
üst kısımda ki renk çubuğu olmasa daha iyi olurmuş,sayfa geçişlerinde yüklemeyi gösteren üst kısımda ki çubuğu beğendim.Bende kullanmaya çalıştım ama bende çalışmadı.her neyse.

Sana önerim,sanıyorum ki sen direk kodlayarak temayı oluşturuyorsun.Önce çiz,photoshop üzerinden materyaller ile vs önce çiz daha sonra onu kod'a dök.Emin ol daha güzel şeyler çıkacak.
Hucukii

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 57 / 78
  • Ticaret 8, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

üst kısımda ki renk çubuğu olmasa daha iyi olurmuş,sayfa geçişlerinde yüklemeyi gösteren üst kısımda ki çubuğu beğendim.Bende kullanmaya çalıştım ama bende çalışmadı.her neyse.

Sana önerim,sanıyorum ki sen direk kodlayarak temayı oluşturuyorsun.Önce çiz,photoshop üzerinden materyaller ile vs önce çiz daha sonra onu kod'a dök.Emin ol daha güzel şeyler çıkacak.

Direk kodlayarak temayı oluşturuyorum evet :) photoshopla uğraşmayı nefret etme derecesinde sevmiyorum desem yeri var haklısın herkes o şekilde öneriyor fakat bilgim yok biraz ağır kalıyorum diye uğraşmıyorum :)

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Hucukii adlı üyeden alıntı

Direk kodlayarak temayı oluşturuyorum evet :) photoshopla uğraşmayı nefret etme derecesinde sevmiyorum desem yeri var haklısın herkes o şekilde öneriyor fakat bilgim yok biraz ağır kalıyorum diye uğraşmıyorum :)

En azından şöyle yap,mesela kodlar gibi tasarla,yani ustaca bir tasarım yapma,temel olarak çiz,çünkü kodlarken belli bir rotan olmuyor,sonradan aklına birşey geliyor kod düzenini bozmak zorunda kalabiliyorsun vs vs.Eğer biraz alışırsan kodlamayı bırakıp sadece çizersin bile :)

Birçok arkadaş sadece çiziyor -çizmeye çalışıyor- öndesin anlayacağın :)

wmaraci
wmaraci

Ibolac Ibolac #php #mysql #wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)
Şöyle bir tasarım yapabiliyor olsaydım, şu anda evim, arabam vardı şu öğrenci halimle. Tasarım yapamadığım için kaç projeden vazgeçtiğimi ben bile hatırlamıyorum artık. Tebrik ederim.

Tüm PHP İşleriniz Yapılır # BOT # SCRIPT # EDIT

• Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 57 / 78
  • Ticaret 8, (%100)

Ibolac adlı üyeden alıntı

Şöyle bir tasarım yapabiliyor olsaydım, şu anda evim, arabam vardı şu öğrenci halimle. Tasarım yapamadığım için kaç projeden vazgeçtiğimi ben bile hatırlamıyorum artık. Tebrik ederim.

Ek Olarak: Şöyle bir tasarım yapabiliyor olsaydım, şu anda evim, arabam vardı şu öğrenci halimle. Tasarım yapamadığım için kaç projeden vazgeçtiğimi ben bile hatırlamıyorum artık. Tebrik ederim.

Staj yaptığım yerdeki abilerim tasarımı kötü bulmuştu açıkçası böyle olumlu yorum alınca şaşırdım :) inşallah samimi yorum yapıyorsunuzdur :)

Ek Olarak:

JackkerL adlı üyeden alıntı

En azından şöyle yap,mesela kodlar gibi tasarla,yani ustaca bir tasarım yapma,temel olarak çiz,çünkü kodlarken belli bir rotan olmuyor,sonradan aklına birşey geliyor kod düzenini bozmak zorunda kalabiliyorsun vs vs.Eğer biraz alışırsan kodlamayı bırakıp sadece çizersin bile :)

Birçok arkadaş sadece çiziyor -çizmeye çalışıyor- öndesin anlayacağın :)

Çizmeyi inan bende çok denedim fakat usta bir şekilde çizim yapamıyorum ama dediğinizi şuan yapıyorum kodlamalarımı yaparken geleceği düşünüyorum örneğin kirmizi.css oluşturarak kodladım bunu ileride farklı renklerini sunacağımı düşünerek :)

• Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)

Staj yaptığım yerdeki abilerim tasarımı kötü bulmuştu açıkçası böyle olumlu yorum alınca şaşırdım :) inşallah samimi yorum yapıyorsunuzdur :)

Tasarımın iyiliği kötülüğü olarak yorum yapmadım aslında. Yani en azından bir şablon çıkartıp tasarım yapabilecek kadar bir şeyler yapabilmişsin anlamında söyledim. Tasarım masrafları olduğundan dolayı yazıp satışa sunacağım, kendime özel hazırlayacağım projelerden vazgeçtim, onu demek istemiştim yani :)

• Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 57 / 78
  • Ticaret 8, (%100)

Ibolac adlı üyeden alıntı

Tasarımın iyiliği kötülüğü olarak yorum yapmadım aslında. Yani en azından bir şablon çıkartıp tasarım yapabilecek kadar bir şeyler yapabilmişsin anlamında söyledim. Tasarım masrafları olduğundan dolayı yazıp satışa sunacağım, kendime özel hazırlayacağım projelerden vazgeçtim, onu demek istemiştim yani :)

Olsun tasarıma kötü demediniz gene :D :D

• Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)

Olsun tasarıma kötü demediniz gene :D :D

Aynen tasarım bence kötü değil, sade ve güzel olmuş. Tabii bu yorumun tasarımdan hiç anlamayan birinden geldiğinide unutma derim :D
Hucukii

kişi bu mesajı beğendi.

kubilayinfo kubilayinfo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ------
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 0 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
SQL İnjection açıklarınız var dikkat etmeniz gerekmekte.
Hucukii

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al