Vip Transfer / Taşımacılık scripti alanındaki en gelişmiş scriptlerin başında gelmektedir.
Vip Transfer Scriptinde: Nereden Nereye gideceğiniz bilgisi ile birlikte tarih ve saat bilgisini girdikten sonra "Araç Türü" seçeneği işaretlendiğinde fiyat bilgisi kullanıcıya çıkartılmaktadır.
Transfer aracındaki hesaplama araç türünün KM başına maliyeti ile hesaplanmaktadır.
Gelişmiş yönetim panelinden araç türlerinin KM başına maliyetini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Transfer Scripti Türkçe, Arapça, Almanca ve İngilizce gibi 4 farklı dili desteklemektedir.
Scriptde;
- Blog,
- İletişim,
- Galeri,
- Sıkça Sorulan Sorular ve,
- Hakkımızda gibi tüm sayfalar özel olarak tasarlanmıştır.

Yönetim panelinden öncelikli hizmet lokasyonlarınızı da ekleyebilir, bunların ana sayfada görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.
Yine panelden oluşturacağınız Blog yazıları ile sektörünüz ile alakalı SEO uyumlu içerikler üretebilirsiniz.
Sitede yer alan tüm linkler SEO Uyumludur.
Anasayfa başta olmak üzere tüm alt bağlantıların Title ve Description gibi alanlarını panelden ayarlayabilirsiniz.

WhatsApp ve Telefon butonları Transfer Scriptine entegre edilmiş.
Transfer Scriptinde Tasarım ve kodlama tamamen güncel metriklere göre oluşturulmuş, CLS (Düzen Kayması) gibi problemler bulunmamaktadır.
Transfer Scripti (Yazılımı) gelişmiş bir script olmakla birlikte Rent a Car ve Havalimanı Taşımacılığı gibi özellikleri de içerisinde barındırmaktadır.
Transfer Scripti; Türk Lirası, Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini olmak üzere 4 farklı para birimini desteklemektedir.
Anasayfa'da yer alan sorgulama alanında; Transfer Yönetimi ve Rent A Car Yönetimi gibi alanlar bulunmakta ve bölge ve para birimi gibi seçenekler seçilebilmektedir.
Transfer Scripti'nin Türkçe ve İngilizce dil desteği bulunmaktadır.
Bölge, Hava Alanı, Araç Listesi gibi alanlar yönetim panelinden kolaylıkla atanabilmektedir.
Yine Fiyat bilgisi de dört farklı para birimi ile eklenebilmektedir.
Rezervasyon Sorgula sayfasından rezervasyon kodu ve mail adresiyle rezervasyon sorgusu talep edilebilmektedir.
Araç Kiralama sayfasında ise yönetim panelinden eklenen araç, araç fiyatları ve araçların teknik bilgileri yer almaktadır.
Sitede yer alan tüm linkler SEO Uyumludur.
Transfer Scriptinde Tasarım ve kodlama tamamen güncel metriklere göre oluşturulmuş, CLS (Düzen Kayması) gibi problemler bulunmamaktadır.
Transfer Scriptinde;
- Otomatik Fiyat Hesaplama
- Otomatik Rota Oluşturma
- Mail Rezervasyon Bildirimi
- Telegram Rezervasyon Bildirim
- Blog Modülü,
- İletişim Sayfası,
- Hakkımızda Sayfası,
- Sıkça Sorulan Sorular Sayfası ve,
- Müşteri Yorumları gibi sayfalar 0'dan oluşturulmuş ve kolayca düzenlenebilmektedir.
WhatsApp ve Telefon butonları Transfer Scriptine entegre edilmiş.
Script ile; Dinamik Bölge ve fiyatlandırma yapabilecek, seçilen bölgelere göre araçları listeletebileceksiniz.
SMTP Modülü ile rezervasyon sonrası müşterinin mail adresine rezervasyon detayları iletilmektedir.

Telegram Sipariş Bildirim Özelliği

Müşteri Reservasyon Bildirimi SMTP Mail üzerinden.

Demo
Demo Admin
Admin Giriş Bilgileri
csadigital
csadigital

Satın al