wmaraci reklam

250-300 TL Bütçe ile ne yapabilrim ?

46 Mesajlar 5.407 Okunma
smmexpress

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Kendimi bunak hissettiğim zaman aynı düşünceleri senin içinde varsayıcam :)

Yaş olmuş 27 serkan bu saatten sonra ohoo :) Belki de furkan dogdugun da ben bu işlerle ugraşıyordum o derece. :)

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Economist adlı üyeden alıntı

Yaş olmuş 27 serkan bu saatten sonra ohoo :) Belki de furkan dogdugun da ben bu işlerle ugraşıyordum o derece. :)

Kaan 28 oldum.. Benim çocukluk dönemimde teknolojinin etkisi bu kadar değildi. Elbet de yeni nesil bizleri geçecek ve bizden daha iyi olacak. Şimdi bir örnek vermem gerekirse. Forum admin'i Metin var. Hep hayranlıkla takip etmişimdir. Yaşı benden küçük ama yapmış olduğu işleri bir araştırsan eminimki sende hayran kalırsın. Yani Akıl yaşta değil Baştadır.. :) Bizden Geçti diyemeyiz ama en azından o hıza yetişmeye çalışıyoruz kendi çapımızda :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

harddepo harddepo İlginizi çeken içerikler Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 59 / 71
  • Ticaret 11, (%100)

Estağfurullah, kimse kimseden üstün degildir. :)

Fakat gençler daha dinamik oluyor bu işlerde, daha akıllı, zihinsel olarak daha güçlü :) Biz yaşlanıyoruz artık. :))

İnsan yaşlandıkca düşünce ufkuda genişler büyükler gençlere yol gösterir Yollarda düştüklerinde ellerinden tutar yola devam etmesini saglar.Allah büyüklerimizin yoklugunu vermesin :)

www.kirlipanda.com

NettesinHost NettesinHost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
at cebe kalsın.. bir gün lazım olur..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

Kaan 28 oldum.. Benim çocukluk dönemimde teknolojinin etkisi bu kadar değildi. Elbet de yeni nesil bizleri geçecek ve bizden daha iyi olacak. Şimdi bir örnek vermem gerekirse. Forum admin'i Metin var. Hep hayranlıkla takip etmişimdir. Yaşı benden küçük ama yapmış olduğu işleri bir araştırsan eminimki sende hayran kalırsın. Yani Akıl yaşta değil Baştadır.. :) Bizden Geçti diyemeyiz ama en azından o hıza yetişmeye çalışıyoruz kendi çapımızda :)

1997 yıllarından itibaren mİRC`deyim. mİRC`e neler kattım bir bilsen, ama şimdi sorsan kimse tanımaz beni. Herkes unutuluyor, tarihin yazdıgı filan yok. :)

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

1997 yıllarından itibaren mİRC`deyim. mİRC`e neler kattım bir bilsen, ama şimdi sorsan kimse tanımaz beni. Herkes unutuluyor, tarihin yazdıgı filan yok. :)

Tarih İşine geleni yazar.. :) Konuyu çok mu meşgul ettik :D

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

Tarih İşine geleni yazar.. :) Konuyu çok mu meşgul ettik :D

Dur ben konuyu tedarik edeyim.

@Furkancım ,

" Haber sitesini önermiyorum. 7 000 nüfuslu bir yerde yaşıyorsun ve o ile göre haber sitesi açacaksın? Zaten o ilçenin yarısı Teknolojiden gıdım kadar anlamıyordur. Anlayan da haber takip etmiyor sonuç olarak Televizyon denilen bir icat var. Ben bile yyıllardır internetten bir tane bile haber okumadım, inan. Okumuşumdur elbet ama ilgimi çekerse mesala " Google teşekkür yazısı göndermiş Türkiyeden 15 yaşında ki bir gence. " Ve Google çalışmak için kendisini ofisine davet etmiş. Bizim teknoloji özürlüsü Medya Google Adsenseden gelen zarfı bile ne hale getirdiler ? Küçücük çocuk, onca Medyayı öyle bir kandırdı ki.. :) "

Şöyle diyelim,

Bak Tatlitarif.org boşta düştü kimse görmedi hemen regle. Bu domaini alıp 50 TL`den aşagı gitmezdi sor serkan abine. :)

Al bu domaini tatlı tarifi, tatlı tarifleri üzerine yazılar yayınla hergün özgün içerik gir 6 Ay içinde en az 80 TL gelirin olmazsa gel yüzüme tükür. :)

Yani para kazandıracak işlere gir..

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Dur ben konuyu tedarik edeyim.

@Furkancım ,

" Haber sitesini önermiyorum. 7 000 nüfuslu bir yerde yaşıyorsun ve o ile göre haber sitesi açacaksın? Zaten o ilçenin yarısı Teknolojiden gıdım kadar anlamıyordur. Anlayan da haber takip etmiyor sonuç olarak Televizyon denilen bir icat var. Ben bile yyıllardır internetten bir tane bile haber okumadım, inan. Okumuşumdur elbet ama ilgimi çekerse mesala " Google teşekkür yazısı göndermiş Türkiyeden 15 yaşında ki bir gence. " Ve Google çalışmak için kendisini ofisine davet etmiş. Bizim teknoloji özürlüsü Medya Google Adsenseden gelen zarfı bile ne hale getirdiler ? Küçücük çocuk, onca Medyayı öyle bir kandırdı ki.. :) "

Şöyle diyelim,

Bak Tatlitarif.org boşta düştü kimse görmedi hemen regle. Bu domaini alıp 50 TL`den aşagı gitmezdi sor serkan abine. :)

Al bu domaini tatlı tarifi, tatlı tarifleri üzerine yazılar yayınla hergün özgün içerik gir 6 Ay içinde en az 80 TL gelirin olmazsa gel yüzüme tükür. :)

Yani para kazandıracak işlere gir..

2 Gün evvel Yemekhocasi.Net 'i aldım. forumda @Sueda arkadaşım ile beraber ortak olarak birşeyler yapmaya karar verdik. Şuan 2 gün olmasına göre 20 Tekili var. Ki daha hiç bir çalışma yapmadık. Sadece 4 makele yayımladı Sueda arkadaşım..

Senin de önerdiğin gibi bu tür işlere girse gelir sağlar. Umarım ağabey sözü dinler. :)

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
haberleri nereden alacaksın? başka siteden çekersen küçük yer olduğu için dikkat çeker ve işin zorlaşır.

FiratKaratas FiratKaratas SınırDışı Edilen Grafiker Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafiler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 25 / 59
  • Ticaret 0, (%0)

fıratkarataş adlı üyeden alıntı

buraya yazıyorum yatır paranı almanyaya bak nasıl alıyorsun paranı hocam :) bu yazımda burada kalsın :)

demedimmi :) hocam basssaydın paranı benim gibi şuan zengin olmuştun :)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al