wmaraci reklam

Acil Yardım Lütfen

9 Mesajlar 676 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aykuterdn aykuterdn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba,
Bu işlerde sizler kadar bilgili olmadığım için yardımınıza ihtiyacım var. İşin aciliyeti ise wix'te indirimli saatlerin bitmesine az kaldı.

Olay şu,

Hobim ile ilgili tamamen yurtdışı odaklı bir haber sitesi yapmayı planlıyorum. firmalardan bana gelecek haberleri yayınlayıp, çeşitli bilgi, fotoğraf ve video paylaşımları yapmayı istiyorum. Domain hazır, ancak daha yolun en başında bile olmayan ben için yönetmesi ve içinde işlem yapması kolay bir site olmalı. Wordpress ve wix arasında kaldım şu anda. Wix'in fiyat avantajı iyi şu anda.. Ancak düşündüğüm tarz bir site için teknik gereklilikler neler olabilir?

-Tek site barındıracağım.
-Şimdilik tek mail adresi olacak
-Reklam alanları olsun istiyorum
- en altta wordpress yada x tema değilde kendi markamın olmasını istiyorum vs vs

Kafamdaki liste uzar gider..
Eğer cevapta kafamdakiler kadar uzunsa direkt özelden tavsiyelerinize açığım.

wmaraci
reklam

cuneyty cuneyty WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 19.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress bence doğru seçim olacaktır. Böylece wix dışında istediğin yerde barındırma şansın olur. Bunun için Linux tabanlı bir hosting paketi alman yeterli. Reklam alanları olur.
aykuterdn

kişi bu mesajı beğendi.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
2014'ten beri bizimle bu forumda yaşıyorsunuz. wix ile site kurmak ne bileyim siz yeni başlayan biri değilsiniz. wix tamamen bilgisiz insanlar için yürüyen bir platform, erişim kısıtlı.
aykuterdn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Cevap için teşekkürler @Ozi..
2014'ten bugüne aranızda olduğum doğru. Ancak olur olmaz herşeyi sorup kalabalık yaratmaktansa sizin gibi tecrübelileri uzaktan izleyip bilgi edinmeyi doğru buldum. Bunun dışında iş hayatımda da çok zor zamanlar geçirdiğim için uzun süredir anca toparlayıp, keyiflenip acaba artık bende birşeyler denesem mi noktasına gelebildim.Zaten online zamanlarıma bakarsanız arasında asırlar var neredeyse :D

Malum yeni toparlanan biri olarak maddi konularda pek hata yapabilme şansım yok. Araştırırken gördüğüm ve aklıma takılan bir konu idi sadece wix. Fiyatları avantajlı gibi gelmişti. Ama sağolsun bir çok üye özelden neden wix olmamalı ile ilgili bilgilendirme yaptılar. Şimdi wordpresse karar kıldım. Şimdi ise benim için siteyi kurulum ve anahtar teslim olarak hazırlayabilecek üye arkadaşlarımla görüşüyorum. Amacım ucuza kaçmak değil elimdeki kısıtlı bütçeye göre gitmek. Şimdi sıra ücretlendirme, tema ve site teknik özellikleri gibi konularda.

Herhangi bir art niyet olmadığını biliyor ve cevabımın yeterli olduğunu umuyorum.

Saygılarımla
Aykut ERDOĞAN

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 10.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

cuneyty adlı üyeden alıntı

Wordpress bence doğru seçim olacaktır. Böylece wix dışında istediğin yerde barındırma şansın olur. Bunun için Linux tabanlı bir hosting paketi alman yeterli. Reklam alanları olur.

Cevap için teşekkür ederim. Hosting olarak n.atro'nun wordpress hostinglerini gördüm, o paketlerden birini tercih edeceğim gibi duruyor

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

aykuterdn adlı üyeden alıntı

Cevap için teşekkür ederim. Hosting olarak n.atro'nun wordpress hostinglerini gördüm, o paketlerden birini tercih edeceğim gibi duruyor

Güzel Net hosting paketlerini de inceleyebilirsiniz. Son zamanlarda gayet iyi hizmet sunuyorlar...

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
Wordpress Kurun.
ücretli bir tema alırsanız footerdakı site linkini kaldırabılırsınız.

-Şimdilik tek mail adresi olacak mail adresini size tavsiyem gmail yada hotmaile bağlayıp kullanın sizin için kullanımı daha kolay olur.
-Reklam alanları olsun istiyorum Worpdresste tema yada eklentilerle de halledebilirsiniz bunu.

Dipnot kafanızdaki soruları sorun burdaki arkadaşlarda yararlansın cevaplardan
aykuterdn

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

• Üyelik 10.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
birsevda cevap için teşekkürler.
Aklımdaki her soruyu yazarsam sıkıntılar çıkabilir :D
O yüzden ilk önce forumda genel bir tarama yapıyorum sorularla ilgili.. Eğer aklım iyice karışırsa sormak daha uygun olacak diye düşünüyorum.. Çünkü tahminen benden önce onlarca arkadaşım aynı soruları sormuşlardır ve cevapları almışlardır.. Bende onları bulmaya çalışıyorum..
Hosting olarak bir çok arkadaş tarfından tavsiye edilen güzel netten alacağım sanırım. Tema olarakta normalde 70-80 usd arasına satılan temalardan 40 - 50 adet var elimde.. Arasından birini seçeceğim artık.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

aykuterdn adlı üyeden alıntı

birsevda cevap için teşekkürler.
Aklımdaki her soruyu yazarsam sıkıntılar çıkabilir :D
O yüzden ilk önce forumda genel bir tarama yapıyorum sorularla ilgili.. Eğer aklım iyice karışırsa sormak daha uygun olacak diye düşünüyorum.. Çünkü tahminen benden önce onlarca arkadaşım aynı soruları sormuşlardır ve cevapları almışlardır.. Bende onları bulmaya çalışıyorum..
Hosting olarak bir çok arkadaş tarfından tavsiye edilen güzel netten alacağım sanırım. Tema olarakta normalde 70-80 usd arasına satılan temalardan 40 - 50 adet var elimde.. Arasından birini seçeceğim artık.

Valla yazın. Ben bilgim dahilinde cevaplarım. Elimden geldiğince cevaplarım. Hemde merak eden arkadaşlarda öğrenirler.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al