lostyazilim

Blogunuzdan Maksimum Miktarda Para Kazanmak

9 Mesajlar 1.090 Okunma
lostyazilim

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Merhabalar,
Bu anlatacağım olay öncelikle yeni sayılan, günlük hiti 2-3 k olan ve google adsense'den reklam alamayan kişiler için daha uygundur bunu belirtmek isterim.
Google adsense'nin alternatifi bir çok site bulunmakta, ancak blogunuzu daha kolay kabul ettirip daha çok para kazanacağınız siteler sayılıdır. Bunlardan bir kaçı cpatrendreklam, reklam10, adhood gibi reklam platformlarıdır.

Öncelikle belirtmek isterim ki saydığım bu üç reklam plartformuyla çalıştım.

Reklam10 tam bir kazık arkadaşlar ************** bir firma hiç bulaşmayın derim. Ödeme talebimi geri çevirdiler. Hemde %95'i organik hiti olan bloguma hitiniz organik değil diyerek. :) UZAK DURUN :))

Geçen ekran görüntüsü almak için siteye grdim bi baktım hesabımda para var (kazandığım ve ödenmeyen paranın yarısı olan 75 TL) :D ödeme talep edeyim dedim hiç umudum yoktu ama para paypal hesabıma yattı suanda soklardayım :D tekrar deneyebilirim bu siteyi :)

Cpatrendreklamdan splash reklam yoluyla (splashı tavsiye etmem) bana göre çok para kazandım. Üstelik 30 tl sınırını aşıp ödeme talep ettikten 24 saat sonra para hesabıma yattı. Eğer splash reklam düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Sadece splash değil PPC kodda alabiliyorsunuz. Tıklama başına 10 kuruş veriyor ve gayet iyi bir miktar diye düşünüyorum üstelik kesinti olmaksızın.Bir süre sonra, sanırım günde 10 tl üstü kazandığımdan dolayı benimle çalışmak istemediklerini söylediler ve kodları blogumdan kaldırıp ödeme talep etememi istediler ve o günden sonra bu plartfomla ilişiğim kesildi. Yani dezavantajı olarak bu durumu gösterebiliriz.
Ödeme kanıtı:

Gelelim asıl mevzuya, herşeyin yasal olduğu vergilerin kesildiği ve karşınızda bir muhattap bulabildiğiniz bir plartform ADHOOD. Türkticarete bağlı bu şirket sayesinde şuanda çok iyi gelir elde edebiliyorum arkadaşlar. Bir sorunla karşılaştığınızda müşteri hizmetlerini arayıp şikayetinizi iletiyorsunuz ve kesinlikle yardımcı oluyorlar.
Genel bilgileri verecek olursak. Firma tıklama başına çalışmakta arkadaşlar. Tıklama başına 10 kuruş vermekte. Ödeme talebi 100 tl'yi geçtiyse gelecek ayın birinde otomatik oluşuyor. Ve para 30 iş günü içinde yatıyor. İlk başta kötü bir durum olsa da her ay 100 tl sınırını aşarsanız aylık geliriniz olmuş oluyor. Tek kötü tarafı toplamda %38 vergi ve spotaj kesintisi var. Genel bilgiler böyle arkadaşlar.
Şimdi gelelim nasıl çok kazanacağınıza. Arkadaşlar bu firmanın Dinamik AdText diye bir reklam alanı var. Bu reklam alanı sayfa aşağıya kayınca açılıyor ve kullanıcların dikkatini çekiyor üsteklik splash ve pop-up gibi değiller, bloga bir zararıda yok tahminimce 2-3 k'li bir blogta günde yaklaşık 35-45 tıklama sadece bu reklam alanıa gelir. Blogunuzun uygun yerlerine 1 veya 2 reklam alanı daha yerleştirirseniz buralardanda 15-35 tıklama gelir günde 60-70 tıklama arası gelir buda 7-8 tl arası bir fiyat yapar. Vergileri çıktığımızda günde net 4-5 tl arası kazanmanız mümkün. Blogumdaki reklamları kontrol edebilirsiniz rahatsız edici çok bir tarafıda bulunmuyorGüzel Mesajlar...

Arkadaşlar bu yazıyı aslında size yardımcı olmak amaçlı yazdım asıl amacım adhood üzerinden daha çok para kazanmanız ancak diğer reklam plartformlarındaki tecrübelerimi de aktarmak istedim. Bu plartformlar bloglarınızı daha kolay kabul eden plartformlardır. Bu plartformlardan nasıl verim alabileceğinizi size anlatmak istedim yanlışım varsa kusura bakmayın, eğer bir sorunuz olursa sorabilirsiniz. İyi günler dileriim. :)

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V
wmaraci
reklam

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Adhood'u bi kontrol ediyim dedim ama virüs uyarısı var

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Ben virüslü olduğunu düşünmüyorum dostum. Bazı programlar çok hassas bazı javascript kodlarını virüs olarak görebiliyor. Ancak benim o konuda hiç bir şikayetim yok :)

Buradan bakabilirsiniz.

Lagger Lagger SEO & Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 5 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
Adhood hakkında çok şikayet var ve 100 kişiden 90i önermiyor

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Adhood'u bu ay itibariyle 3,5 aydır kullanıyorum her ay düzenli olarak param yattı. Gecikme durumunda müşteri hizmetlerini aradım ve cevap aldım. Verdikleri cevaba uyumlu davrandılar ve param zamanında yattı. Adhood hakkında ne gibi şikayetler var bilmiyorum ancak şuanda hiç bir sıkıntım ve şikayetim yok aksine çok memnunum birde vergi kesintileri olmasa :)

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Ben de ilk ödeme talebimden sonra çok korkmuştum ödememi yapmayacaklar diye. Ama tam bir ay sonra ödememi yaptılar. Şuan yine kullanmaya başladım.

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Dinamik AdText Kodu tam olarak sitemize nasıl entegre edecegiz?

Wordoress sitesi? siteEklenecek site

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)

Didimedya adlı üyeden alıntı

Dinamik AdText Kodu tam olarak sitemize nasıl entegre edecegiz?

Wordoress sitesi? siteEklenecek site

Ben blogumda HTML'de herhangi bi yere eklediğimde kod görünüyor. Ancak wordpress sistemi hakkında hiç bir bilgim olmadığı için bişey diyemeceğim.

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)

nickcenter adlı üyeden alıntı

Ben blogumda HTML'de herhangi bi yere eklediğimde kod görünüyor. Ancak wordpress sistemi hakkında hiç bir bilgim olmadığı için bişey diyemeceğim.

hmm anladım hocam teşekkür ederim kod zaten <script></script> şekilde geliyor nedense ne yaptımsa olmadı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al