lostyazilim

Büyük bir girişim olmasını istiyorum ama sitem hackleniyor.

15 Mesajlar 1.680 Okunma
lostyazilim

hypnoyzes hypnoyzes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
:) Ben wp warken tema yaptırmaya para vermem. Yani alsam bile para webmasterlarr gitmeyecek. Büyük tema şirketlerine gidecek. Themeforest gibi....
Onlar da free kısıtlamalı şekilde dağıtıyor ayrıca.
Benim işim makale girmek denebilir.
Ayrıca warezcileri küçümsemeyin ben grafiker olarak warez her yönden hoş buluyorum.Stok sitelerindekilere parar vermeden erişmek ve her ne kadar yasalarla korkutulmaya çalışılsa da yersiz. Kimsenin emeği yenmiyor. Ben biliyorum ki 2,5 bin liraya bile sağlam siteye sahip olunmuyor. İstisnaları hariç tutuyorum.
Neden programa o kadar para verelim? Ve müziklerin albümlerini almak yerine youtube da dinliyoruz? O denli gereksiz görüyorum. Tabi warez kültürü de hafife alınamaz. Bunca materyale para vermeye kalksanız :( Ama gereken cevabı aldım. Teşekkürler

wmaraci
reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Wareze bulaşmayın.

Durgun sular derin akar.

hypnoyzes hypnoyzes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Bilgive kardeşim programların lisanslı mı? Youtube de müzik dinlemiyorsun ve ayrıca materyal ihtiyaçların için bu şirketlere ne kadar para harcadığını söyler misin? İnternetten hiç film izledin mi?
Eğer bu dediklerim de tavizin varsa konuşman benim açımdan yersiz kardeşim. Warezsiz adım atmaya izin yoktur. Nasıl yapılacağını söylersen bu saydıklarımsız ayakta alkışlarım.

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

hypnoyzes adlı üyeden alıntı

Bilgive kardeşim programların lisanslı mı? Youtube de müzik dinlemiyorsun ve ayrıca materyal ihtiyaçların için bu şirketlere ne kadar para harcadığını söyler misin? İnternetten hiç film izledin mi?
Eğer bu dediklerim de tavizin varsa konuşman benim açımdan yersiz kardeşim. Warezsiz adım atmaya izin yoktur. Nasıl yapılacağını söylersen bu saydıklarımsız ayakta alkışlarım.

Oynadığım oyunları Steam üzerinden lisanslı olarak alıyorum. Müzikleri spotify üzerinden premium üyelik ile dinliyorum. Bilgisayarımda işletim sistemi olarak Windows 7 Geliştirci Lisansı kullanıyorum. Filmleri Sinema'da izliyorum. Office programları olarak da Open Office kullanıyorum. Şifrelerimi takip etmek içinde lisanslı olarak Sticky Password kullanıyorum. İnternet sitelerim için kullanmam gereken şeyleri de Themeforest, Graphicriver, Codecanyon gibi yerlerden tedarik ediyorum. Her ne kadar dini inançları olmayan birisi olsam da, başkalarının emeklerini hiçe sayarak hak yemiyorum.

Warez yada illegal bir şey kullanmadığıma göre sizin açınızdan söylediklerimin bir ehemmiyeti vardır sanırım. Size söyleyebileceğim tek şey, insanların emeklerini çalmaktan vazgeçin.

wmaraci
wmaraci

JexyR JexyR Codeigniter / Symfony Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 11 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Codecanyon ve themeforest üzerinden iş yapan ben de dahil olmak üzere bir çok kişi, kendi ürününün warezini açık bir şekilde paylaşıma sunarlar.

Ürün piyasada dağılır. Kod karmaşası içerisinde 1 satır kodu bulamasınız. Değişken isimleri farklı verilir vs.

Siz bunu farketmezsiniz , indirir kurarsınız. Kurduğunuz anda bir kod parçası ya da analytics kodu ile hangi siteye kurulduğunu bilirsiniz.

Bir süre sonra siteye hacklink ya da index atarsınız. Kişi bunu başkası yapmış sanır ama genelde bunu yapanların %50 sinden fazlası tema ve eklenti sahipleridir .

Sonra siz dersiniz , eklenti/tema iyidi tam alışmaya başlamıştım nasıl yapıcam
50$ bişey değil vereyim bari kullanayım dersiniz ve adam size kendi ürününü satın aldırtır.

Bu bir satış tekniğidir :)
hypnoyzes berkays92

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al