wmaraci reklam

Emlak sitesi sorunu

4 Mesajlar 703 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

muzafferkarakan muzafferkarakan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarimcisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaslar web'e yeni basladim temel html css bootstrap ve php konularini biliyorum emlak scripti yapmaya calistim fakat piyasa karisti. Is bayagi bir detay ve bilgi gerektiriyor. Icinden cikamadim anlayacaginiz.
Benim sizden ricam bu konuda sorunsuz kullandiginiz script CMS (wordpress, php script vb.) varmi emlak siteleriyle ilgili kodlama kismina girmeden bu sorunu cozen arkadaslar varsa fikir almak istiyorum.
turyapuk.com sitesini tasarlamaya calistim bir cok aksaklik ve eksikleri var idare edin daha yeniyim bu islerde :)

wmaraci
reklam

savasdersimcelik savasdersimcelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 529
  • Beğeniler 114 / 208
  • Ticaret 30, (%97)
Merhaba
https://sdcyazilim.com adresinden hazır emlak scriptleri mevcuttur satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
Veya sıfırdan size emlak scripti yazılım ve tasarım hizmeti verebiliriz ( Tabi bu biraz masraflı olacaktır. )

muzafferkarakan muzafferkarakan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarimcisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ama bu sorunu kendi basima halletmek istiyorum bu ayni zamanda ilerde karsilasacagim sorunlar ile de ilgili benim icin daha hayirli olacak. Ucretli calismalar cok fakat hazirci olursam bu piyasadan para kazanmam mumkun olmaz. Benim istedigim sey eger bunu sifirdan kod yazmadan ucretsiz cms veya scriptlerle cozen kisilerden fikir almak.
Tesekkur ederim.
savasdersimcelik

kişi bu mesajı beğendi.

savasdersimcelik savasdersimcelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 529
  • Beğeniler 114 / 208
  • Ticaret 30, (%97)

muzafferkarakan adlı üyeden alıntı

Hocam ama bu sorunu kendi basima halletmek istiyorum bu ayni zamanda ilerde karsilasacagim sorunlar ile de ilgili benim icin daha hayirli olacak. Ucretli calismalar cok fakat hazirci olursam bu piyasadan para kazanmam mumkun olmaz. Benim istedigim sey eger bunu sifirdan kod yazmadan ucretsiz cms veya scriptlerle cozen kisilerden fikir almak.
Tesekkur ederim.

Anladım emlak sistemleri için CMS olup olmadığı hakkında bilgim yok.
CMS olarak bir çok var Wordpress başta olmak üzere Subrion.ORG gibi ama bütün yazılımı kendiniz yazarsanız daha iyi olur.

Örneğin biz tüm kurumsal, emlak, rentacar vs sistemlerde kendi CMS mizi kullanıyoruz ve Codeigniter alt yapısı ile yapıyoruz.

Tavsiyem kendiniz yazmanız CMS bulursanız bu sefer bulmuş olduğunuz CMS fonksiyonlarını öğrenmek zorundasınız.
muzafferkarakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al