wmaraci reklam

İlk Defa Motivasyon Yazısı Yazdım Nasıl Sizce?

4 Mesajlar 792 Okunma
wmaraci reklam

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

Bu zamana kadar hiç bu alanda yazı denememiştim, ama nedense ilgimi çekmeye başladı kişisel gelişim kitapları da okuyorum bu aralar bi yazı denemesi yaptım kısa oldu ama sizce nasıl derli toplu olmuş mu? Tamamını okumanıza gerek yok aslında ama yorumunuz benim için önemli.
-----------
Başlık: Bugün Yarım Kalanlara İnat!

Üzülme! Pişmanlık duyma! Bugün yarım kalanlara rağmen yarının tam olması için savaş! Yaşamaya devam et gibi bir klasik söz kullanmayacağım çünkü herkes yaşıyor ve herkes yaşamaya devam ediyor. Sen yaşamla savaşmalısın! Ben savaşa girmek istemiyorum diyenler yaşamaya devam etsin sözüm yok onlara. Tabi savaşmadan geri çekilerek kazanacaklarını umuyorlarsa...

Bu savaş senin savaşın kazandıklarında olacak kaybettiklerinde. Sende biliyorsun kazandım dediğin her şeyin içinde kaybettiğin birçok şey var. Kim ne anlatırsa anlatsın, kim ne yazarsa yazsın, kim ne yaparsa yapsın. Acıyı çeken sensin, başkası değil! Eğer günlerini yarım bırakmaya devam edersen üzülen sen olacaksın! Bunu anlamını istiyorum kimse senin yerine üzülmeyecek kimse pişman olmayacak, sen olacaksın! Okuduğumuz romanlarda, izlediğimiz filmlerde ve dizilerde olduğu kadar karmaşık olmasa da bin bir türlü hikaye dönüyor etrafımızda. Tek bir gerçek var ki o da yaşamdan kopana kadar her sabah yeni bir sayfamızın olduğu.

O sayfa ise 24 maddeden oluşuyor, evet bu kadar kısa! Sadece 24 madde, sonra o sayfada rafa kalkıyor. O sayfaya geri gidip düzenleme yapamazsın! Her bir madde her bir saati anlatıyor. Gereksiz şeylerle doldurma! Ve şunu da unutma hangi günün son sayfamız olduğunu bilmiyoruz belki bir sayfamız yarım kalacak belkide yeni sayfaya hiç başlamadım defterimiz bitmiş olacak.. Bir adım sonramızın garantisi yok, bir adımı da geçtim şuan aldığımız nefesi geri vereceğimiz garantisi dahi yok...

https://www.mbahadir.com/2018/11/bugun-yarm-kalanlara-inat.html
mrtrclb incekashukuk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Tebrikler.. Eposta abonelik formunuz yok mu? bugünlerde kişisel bloglara abone oluyorum. sizin blogu da beğendim
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

mrtrclb adlı üyeden alıntı

Tebrikler.. Eposta abonelik formunuz yok mu? bugünlerde kişisel bloglara abone oluyorum. sizin blogu da beğendim

Hocam blogum çok düzensiz yani sık sık içerik koymuyorum. Bazı koyduğum içeriklerde kişisel bloga uygun değil. Eposta abonelik formu yok koymadım. Biraz kişisellikten uzak diye koymadım ama ilerki zamanlarda koyabilirim. Gezi yazıları, fotoğraflar vs. olan bir site yapmak istiyorum ama yeni yılda :D

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
motivasyon başka bir şey olarak okudum. allah başka kimseye okutmasın :D

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al