wmaraci reklam
lidertakipci

Film Sitem Neden Hit Almıyor?

27 Mesajlar 2.823 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TheExTaCy TheExTaCy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
1.5 aylık film sitem index alıyor fakat aramalarda çıkmıyor.
İçerikleri elle kendim giriyorum filmleri kendim yüklüyorum.
Günde 20-50 arası hit alıyor bazen daha az.

Neyi eksik yapıyorum yada nerde hata yapıyo olabilirim?

wmaraci
reklam

Lagger Lagger SEO & Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 5 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
düzenli backlink alımı ve özgün açıklama girerek yükselebilirsiniz

sercanaksu sercanaksu Myatika Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek işci:)
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)
Hocam rekabet çok ben profesyönel bir şirketle çalıştığım halde yinede hitim 400 kişi

• Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Az önce bi arkadaş konu açmış 2haftalık film sitesi min 200 hit alıyomuş bu nasıl olabilir

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)

TheExTaCy adlı üyeden alıntı

Az önce bi arkadaş konu açmış 2haftalık film sitesi min 200 hit alıyomuş bu nasıl olabilir

bende ilginç buluyorum hocam beceremeim okadar özgün açıklama girdim SEEO çalıştırdım fakat ben öyle birden artış görmedim yapabilene hella olsun nedim

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Bu alanda rekabet inanılmaz fazla. backlink vs. ile bu alanda rekabet etmek biraz zor. sosyal medyadan faydalanırsanız arkadaşınızın bahsettiği gibi hit çekebilirsiniz. onun dışında ben de film izleyeceğim zaman film izle diye aratıp ilk sayfadaki sitelere bakıyorum. 2 sayfaya geçmiyorum bile

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)

aaksu adlı üyeden alıntı

Bu alanda rekabet inanılmaz fazla. backlink vs. ile bu alanda rekabet etmek biraz zor. sosyal medyadan faydalanırsanız arkadaşınızın bahsettiği gibi hit çekebilirsiniz. onun dışında ben de film izleyeceğim zaman film izle diye aratıp ilk sayfadaki sitelere bakıyorum. 2 sayfaya geçmiyorum bile

Aynen size katılıyorum kararsız izleyici çok oyuzden film izle kelimesiyle aradıgında en fazla ılk sayfadakı sıteler gerisi boş

• Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

filmbizdeizlenir adlı üyeden alıntı

bende ilginç buluyorum hocam beceremeim okadar özgün açıklama girdim SEEO çalıştırdım fakat ben öyle birden artış görmedim yapabilene hella olsun nedim

Sitenizi pm atarmısınız

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Özel mesaj atıp site linkinizi ve yaptığınız çalışmaları yazarsanız yardımcı olabilirim.

umay umay EF Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Profesyonel Seo
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 3 / 43
  • Ticaret 13, (%100)
Katılıyorum hocam 2 senedir deli gibi ugrasiyorum. Hitim daha yeni 2 k oldu. Aşırı rekabet var. Özgün konu ve makale yazımları + gazetelerden tanıtım yazısı almanızı tavsiye ederim. Yalnız hiti yuksek gazetelerden alırsanız daha iyi olur. Filmleri kendinizim upload etmenizin pek bir önemi yok. Çekme bile yapıyor olsanız film konuları mutlak özgün olmalı. Şuanda 3 film sitesi ile çalışıyorum. Oralara upload ediyorum ama kendi siteme çekme yapıyorum. Beni tek kurtaran özgün ve anlaşılır film konusu yazmam. Özgün konu yazmadan önce google index vermiyordu. Şimdi neredeyse sitemde 3000 i aşkın film var hepsinde ilk 3 sayfada çıkıyorum. Film sitnizdeki kategorilerin az ve öz olmasıda büyük bir etken kategori kalabalığı boş iş. Anasayfanızdaki film gösterimi maximum 20 - 25 adet olmalı. Hem site`nin açılış hızına etkisi hemde kullanıcı memnuniyeti adına. Sitenize kesinlikle kopyala yapıştır tarzı içerik eklemeyin bunun cezasını 1 sene beklemekle ve yazdığım konuları değiştirmekle geçiridm. Eğer bir yanlışım imla hatam anlattıklarımda her hangi bir kusur var ise. aha iyi bilen arkadaşlarımın benide uyarmalarını ve tavsiyeler vermesini bekliyorum. ALLAH herkezin emeğine karşılık versin arkadaşla. PC başında sabahlara kadar göz patlatıp emek sarfediyoruz karşılığı almak için birbirimize yardımcı olmak boynumuzun borcudurç Hayırlı ramazanlar dilerim. İşiniz rast gelsin.

Ek Olarak: Birşey daha soyleyeyım aklıma gelmişken. Sakın şu 100 tl lik 75 tl falan gibi seo çalışmaları katiyen yaptırmayınız. Bu gibi çalışmalar gerçekten başarısız olmasının yanı sıra site değerinizi alexa ve google gözünde yerin dibine sokacaktır. :) Bukadar baba.
wellhi4

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al