freelance iş ilanları

Hit artışı için taktik

8 Mesajlar 791 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

fariskaya fariskaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 12 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
Yaklaşık 5 ay önce web sitemi açtım konusu Teknoloji,oyun,yazılım vs. haberleri suan gunluk tekil hitim 150-250 bandında seyrediyor zaman zaman 300 e de çıktığı oluyor fakat daha fazla artmıyor facebook sayfam facebook'a verdiğim reklamlarla 1000 beğeniyi geçti. Simdi sorun şu sizce nasıl bir yol izleyerek ufakta olsa bir kitle oluşturabilirim. Yani facebooktan reklam mı vereyim yok sa başka facebook sayfalarında reklam mı göstereyim yada daha iyi bir yöntemi var mı?

wmaraci
reklam

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Benim size önerim aklınız varsa sosyal medyaya para yedirmeyin kalite içeriklerinize ve arama tarzı kategorilerinize ve ana sayfaya içeresine 3 link olan kaliteli sitelerden aynı sektörünüzle uyan tanıtım yazısı alın 50 tane filan bu 50 tane yı ister 2 ay içeresinde alın isterseniz 3 ay sonra yazılar tamamen indexlendi mi o arada sitenize içerik girmeye devam hem teknoloji üzerine malum güncel teknolojiyi takip edin ilgi çekici konular atın kısa sürede isminizde anlaşılır şekilde marka olma yolunda gidersiniz

Benim önerim bu yönde

blop blop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster,Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba eğer avatarınızdaki site ise ilk önce işe sunucunuzdan veya sitenizi yavaşlatan şeylerden başlamalısınız kullanıcıları ilk başta itecek olan budur ki benim bağlantımda bir sıkıntı yoksa siteniz ciddi anlamda yavaş açılmaktadır. Sektörünüz oldukça zorlu ki aynı alanda çok büyük siteler bulunmakta siz bunlara nazaran farklı şeyler yapmalı ve paylaşmalısınız.Sıralamalarda yükselmek ise beli sonuçlar güncel özgün içerik, footer link ve tanıtım yazıları ilk başta istediğiniz sonucu size verecektir.

Makalelerinize bir baktığımda haberler yoğun olarak görmekteyim eğer news kategorisine girmeye niyetiniz varsa bu paylaşımları yapın fakat sizin başlıca hit alabilmeniz için aranan soruların cevaplarını vermeniz daha çok hit getirecektir.Örnek makale : Bios pili nasıl değiştirilir? gibi özgün 200 + kelime gibi google sürekli soru sorulduğunu unutmayın kolay gelsin başarılar.

• Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 12 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

Özdemir adlı üyeden alıntı

Benim size önerim aklınız varsa sosyal medyaya para yedirmeyin kalite içeriklerinize ve arama tarzı kategorilerinize ve ana sayfaya içeresine 3 link olan kaliteli sitelerden aynı sektörünüzle uyan tanıtım yazısı alın 50 tane filan bu 50 tane yı ister 2 ay içeresinde alın isterseniz 3 ay sonra yazılar tamamen indexlendi mi o arada sitenize içerik girmeye devam hem teknoloji üzerine malum güncel teknolojiyi takip edin ilgi çekici konular atın kısa sürede isminizde anlaşılır şekilde marka olma yolunda gidersiniz

Benim önerim bu yönde

Teşekkurler dikkate alacağım

wmaraci
wmaraci

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Ek olarak news kaydı yaptırın ücretli ve ücretsiz araştırın bulun dmoz kayıt filan ettirin bunlarında faydası olacaktır

• Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 12 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

blop adlı üyeden alıntı

Merhaba eğer avatarınızdaki site ise ilk önce işe sunucunuzdan veya sitenizi yavaşlatan şeylerden başlamalısınız kullanıcıları ilk başta itecek olan budur ki benim bağlantımda bir sıkıntı yoksa siteniz ciddi anlamda yavaş açılmaktadır. Sektörünüz oldukça zorlu ki aynı alanda çok büyük siteler bulunmakta siz bunlara nazaran farklı şeyler yapmalı ve paylaşmalısınız.Sıralamalarda yükselmek ise beli sonuçlar güncel özgün içerik, footer link ve tanıtım yazıları ilk başta istediğiniz sonucu size verecektir.

Makalelerinize bir baktığımda haberler yoğun olarak görmekteyim eğer news kategorisine girmeye niyetiniz varsa bu paylaşımları yapın fakat sizin başlıca hit alabilmeniz için aranan soruların cevaplarını vermeniz daha çok hit getirecektir.Örnek makale : Bios pili nasıl değiştirilir? gibi özgün 200 + kelime gibi google sürekli soru sorulduğunu unutmayın kolay gelsin başarılar.

Evet avatarımdaki site benim sitem ilk başlarda kendimi geliştirmek adına açmıştım siteyi bu yüzden dusuk fiyatlı bir hosting firmasıyla çalışıyorum.Fakat bir kaç ay sonra yeni bir premium tema ve host almayı düşünüyorum. Haber ve İnceleme adına bir site açtım.Hiç bir gönderim de kopya değil. Biraz daha soru cevap ağırlıklı konulara el atacağım. Tesekkurler öneri için

Ek Olarak:

Özdemir adlı üyeden alıntı

Ek olarak news kaydı yaptırın ücretli ve ücretsiz araştırın bulun dmoz kayıt filan ettirin bunlarında faydası olacaktır

dmoz kayıt denemem başarısız oldu ne yazık ki

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
facebook ıcın ne kaadar butce harcadınız ? ben de rekla mvermıstım teknoloji konusunda bir begenmeye 70 kurus almıstı

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 12 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
Ek Olarak:

OzFirat adlı üyeden alıntı

facebook ıcın ne kaadar butce harcadınız ? ben de rekla mvermıstım teknoloji konusunda bir begenmeye 70 kurus almıstı

sayfa beğenim 400 civarıydı 120 tl lik reklam verdim 1 hafta suan 1200 civarı beğenim oldu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al