wmaraci reklam

Hosting Nedir?

4 Mesajlar 433 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

Kaynak: Hosting Nedir?

Yeni başlayan arkadaşlar için oluşturmuş olduğum, fazla detaya girilmeden sadece sistemin genel yapısını anlamalarına yardımcı olmak için yüzeysel olarak hazırlanmış bir içeriktir.
Maybe

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Eline sağlık çok güzel yazılar yazıyorsun robot gibi değil anlaşılan dilden, senin yerinde olsam bir bog açıp orada paylaşırdım makaleleri, favorilere ekleyeceğim bir blog olur eminim :)
cihaneken

kişi bu mesajı beğendi.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
sovetski hocam güzel yorumun için içtenlikle teşekkür ederim. Elimden geldiğince birilerinin işine yarayacağını düşündüğüm şeyleri yazmaya çalışıyorum.
Blog konusundaki fikrine bende katılıyorum, fakat henüz beta olarak testlerini yaptığım henüz çok yeni olan bir forum sitesinde paylaşıyorum şuan için. Neden bilmiyorum forumlarda yazarken sanki bir şeyler yazma azmim daha yüksek oluyor gibi, bu nedenle şuan için bu şekilde bir yol çizdim. Bakalım bir süre bu şekilde devam edeceğim duruma göre sistemin tutmaması gibi bir durumda tüm içeriği bir blog sitesine aktarıp forumu da kaldıra bilirim, fakat şimdilik iyi gidiyor gibi henüz bir kaç günlük olmasına rağmen bazı içeriklerim ilk sayfalarda yer alıyor ve ziyaretçi çekiyor. Fakat henüz üye olma konusunda sıkıntılar var bunun bu şekilde olacağını zaten en başında biliyordum bu nedenle çok fazla kafama takmıyorum bu durumu, çünkü artık bende dahil herkes bilgiye olabilecek en hızlı şekilde ulaşmak istiyor bu nedenle blog yapısındaki siteler daha çok ilgi görüyor, kimse üye olmakla vakit kayıp etmek istemiyor. Hayırlısı bakalım şuan için beta aşamasındayım ve forum sistemini sürekli geliştirmeye çalışıyorum.

Tekrar teşekkür ederim yorumun için. Sağ ol.
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
cihaneken rica ederim, seni buradan tanıyorum ama çok iyi kalpli bir insansın yani yürekten yardım etme isteği geliyor nedense :)

Forum kısmında katılıyorum, 2013 ten buyana açtığım forum var hala duruyor, ve sadece 1300+ üyesi var :D Doğru pek ilgilenmedim ama ne bileyim forum devri bitmiş gibi, wmaracı gibi anlık bildirim ve s. sistemler önemli artık.

Blog konusuna gelirsek sana öncelikle tavsiyem güzel alan adı seçip başla çünkü yapacağın iş için alan adı çok çok önemli, kısa ve güzel alan adı seç ki her defa bilgisayarı açtıp klavyeye bastığın anda içinde bir kıpırdama olsun :D İlk kademe domain gerisi kolay.

Başlamak için eğer bütçen yetmez ise de biliyorsun küçük çaplı sunucum var artık başlangıç hostingin için elimden geleni yaparım :)
cihaneken

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al