wmaraci reklam

İstifa edip, web alanında çalışmak istiyorum.

27 Mesajlar 2.983 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Reservasyon Reservasyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Otel isletmecisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
İşini bırakma asla :) pişman olursun web sektörü son 1 senede bitti ondan önceki 3 sene idealdi ondan önceki 5 sene güzel kazanılıyordu

wmaraci
reklam

entelesan entelesan arayorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 36 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam hangi kurumda memursunuz bilmiyorum ama benden daha berbat bir kurumda çalışıyor olamazsınız. Amirlerimizin koltuk sevdası sağolsun gözlerini döndürüyor. Yalaka arkadaşlarımız sayesinde işini adam gibi yapan adamlar yalakalık yapamadıkları için eziliyorlar. Fakat amirler açısından da bakmaya çalışıyorum. Hiyerarşik sistemde onlarda bi üst konuma karşı bizden beter durumdalar.

Tavsiyem şu ki bırakmadan önce iyi bir alt yapı oluşturmanız gerek. Çünkü bu sektörde kurumsal çalışan arkadaşlar bile en kötü devlet memuru kadar ancak kazanabiliyorlar. İllaki muhalif arkadaşlar çıkacaktır fakat iş almanın oldukça zor olduğu günümüzde bir işi teslim edene kadar nasıl terletiyorlar bir bilsen.

Sonuç olarak memuriyette sadece vicdanın amirindir. İstediğin ölçüde iş yaparsın. İş bulamadığında Amirmiş, ego imiş bunların 2. 3. belki sonuncu planda olduğunu anlarsın.
Mgunduz47

kişi bu mesajı beğendi.

Sosyal İlan Platformu - Arayorum.com

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Şuraya dokturmek istiyorum da millet yine boş boş konuşacak. Abicim kendine yatırım yap. Mesleğimiz zaten aynıysa bu mesleği bırakırsın bu gidişle. Çünkü aklına bir kere düştüğü zaman çıkmıyor bir daha.

Adamın çalışma şartlarını işini bilmeden yorum yapmayın arkadaşlar. Sıradan masa başı memur değil adam. Öyle zannedip değişik yorumlarda bulunmayin. Deyin ki kendini garantiye al öyle yap ne yapiyorsan deyin. Akıl işi değil vs diyenler birşey bilmeyenlerdir. Öyle diyen varsa gelsin özele mesleği yaşadığımı anlatayım sabaha kadar. Ben her gün kendimi bu meslekte tutmak için çabalıyorum. Ne yapacağımı bilmediğim için çıkamıyorum. Yapacağım işin parasını düşünmüyorum tek düşündüğüm boşluğa düşmemek.
Escalous Mgunduz47

kişi bu mesajı beğendi.

Mgunduz47 Mgunduz47 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Batman
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 12 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
hkccrn Arkadaşlar da kendilerince haklılar, kendimizi önce sağlama almalıyız. Şuan ekonomik olarak ülke zaten kötü durumda. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım. Bende şuan istifa etmeyi düşünmüyorum ama bir an önce kendime alt yapı hazırlayıp kendimi bu mesleğe bağımlılıktan kurtarmak istiyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Hocam haklı olmaları ayrı bir mesele bilmeden konuşmaları ayrı bir mesele. Tepkim ona ki zaten son mesajimda belirttim özellikle kendini garantiye al öyle yap ne yapiyorsan desinler diye. Yoksa ne bırak diye ısrar ederim ne de bırakma derim. Karar sizin gelecek sizin. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Mgunduz47

kişi bu mesajı beğendi.

YuennX YuennX Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 20 / 20
  • Ticaret 4, (%75)
Çok fazla tecrübem yok ama hata yaparsınız gibi. Boş zamanlarınızda ilgilenebilirsiniz.

mst35 mst35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
23 yaşındasın artı sabit gelirin var bunlar büyük avantaj ufak ufak birşeyler dene kendine de yatırım yap memuriyet seni köreltmesin ve en önemlisi dene dene dene umudunu kaybetme başarılar

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al