İyileştirme Önerileri

4 Mesajlar 516 Okunma
smmexpress

Gulbahar1992 Gulbahar1992 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese selam,

İlk web sitemi açalı yaklaşık 1 ay oldu. Yayına geçene kadar SEO, image optimizasyonu gibi konular hakkında en ufak bir fikrim yoktu vakit buldukça bu ve diğer genel konular üzerinde sitemi geliştirmeye çalışıyorum. Şuan günlük ziyaretçi sayım 0 (sıfır) :laugh:

Eğer Hit almak için bir liste hazırlasaydınız ilk önceliğiniz bu durumda ne olurdu?

Her gün 1 konu eklemek iyi olurdu biliyorum ancak vakit bulamadım, farkındayım. Bu öneri dışında yardımlarınızı bekliyorum.

Site adresim: www.biliglig.com

Teşekkürler

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Konu ile ilgili "Google Analytics Reklam" kademesini aktif edin, aranan kelimeler ve organik ziyaretçi etkisi olabilir. Özgün içerik en önemli kısmı...

Gulbahar1992 Gulbahar1992 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Konu ile ilgili "Google Analytics Reklam" kademesini aktif edin, aranan kelimeler ve organik ziyaretçi etkisi olabilir. Özgün içerik en önemli kısmı...

"Google Analytics Reklam" kademesini aktif etmekten kastınız nedir tam anlayamadım. :confused:

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Google Analytics Mülkü içerisinde bulunan ayarlarda Reklamcılık Özelliklerini aktif etmeniz, demografik kitlelerin siteniz üzerindeki ziyaretleri hakkında bir raporlama sunar. Ama sitenizde bulunan REKLAMLAR tarafından da indexlenmiş olur. Yani sitenize REKLAM ALMALISINIZ.

Reklamcılık Özellikleri Demografi ve İlgi Alanı Raporlarını

Demografi ve İlgi Alanı Raporları, kullanıcılarınızın kimler olduğunu daha iyi anlayabilmeniz için Yaş, Cinsiyet ve İlgi Alanı verilerini kullanmanıza olanak tanır. Bu verileri görmek için öncelikle Reklamcılık Özelliklerini etkinleştirmeniz gerekir.

Analytics'te Yeniden Pazarlama ve Reklamcılık Raporlama Özellikleri'ni etkinleştirme

Google sinyallerini etkinleştirirseniz, Yeniden Pazarlama ve Reklamcılık Raporlama Özelliklerini etkinleştirecek kontroller, Google sinyalleri kontrolünün yerini alır.

Bu makalede, yeniden pazarlama kitleleri oluşturup reklamcılık hesaplarınızla paylaşmak için Analytics'i nasıl yapılandırabileceğiniz açıklanmaktadır. Örneğin, alışveriş sepetinde ürün bırakan ve satın alma işlemini gerçekleştirmeyen kullanıcılardan oluşan bir kitle oluşturabilir ve daha sonra takip reklamları ile bu kullanıcılarla yeniden etkileşime geçmek için bu kitleyi Google Ads'le paylaşabilirsiniz.

Mülk ayarlarınızı Reklamcılık Özellikleri için Yeniden Pazarlama ve/veya Veri Toplama'yı destekleyecek şekilde değiştirdiğinizde tüm sayfalarınızın trafiği bu veri toplama türüne tabi olur. Bu özellikleri yalnızca sitenizin belirli bölümlerinde uygulamak istiyorsanız, ilgili sayfanın izleme kodunu değiştirip bu mülk ayarlarını kapalı konumda bırakmanız gerekir.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al