freelance iş ilanları

Kalıcı Baglantı Ayarlarından sonra

7 Mesajlar 706 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DogTrainer DogTrainer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Köpek Egitmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar 2 aylık bir websitem var 1 ay önce anahtar kelimemde 2 . sayfada çıkıyordum kalıcı baglantılarda link yapısını degistirdim ve sonuna html ekledim ne olduysa ondan sonra oldu sanırım.Link yapısı degisince normal olarak indexlerimin hepsi tıklandıgı zaman sayfa bulunamadı uyarısı verdi.2. sayfada cıkarken simdi google 5 .sayfaya 6 sayfaya attı beni

simdi merak ettigim bu ulasılamayan indexlerim zamanla googlede güncellenip silinir yeni linklerle degistirilirmi
Ani sıralamadan düşüşüm link yapısını degistigim için mi ve zamanla yeniden yükselirmi extra birsey yapmam gerekirmi?

1 ay önce bir site daha actım ve çok özensiz bastan savma yapılan bir sayfa sıte harıtası seo eklentisi robotx dosyası hıc bısıyı olmamasına ragmen aynı anahtar kelimede suan bu özensiz sayfa 2 sayfada cıkıyor ama özendigim sayfa suan kayıplarda 1 aylık bastan savma sitem 10 sayfalık bır wp ama 2 sayfada cıkıyor özendigim daha eski olan sitem ise kayıp ne yapmalıyım uzman olan arkadaslardan yardım beklyorum
bu arada googlede ban falan da gorunmuyor simdiden Tesekkurler yardımlarınızı fıkırlerınızı beklıyorum

Köpekleri sevdigim dogrudur..
wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Zamanla düzelirde sen o zamanı beklersen çok beklersin. Eski linkleri yenilerine 301 yapmalısın. Bunun için eklentiler mevcut yada ben yoast seo eklentisindeki yönlendirme aracını kullanıyorum, fakat o ücretsizlerde yok galiba. Eklentilerde arama yap örnek "301 ur"l gibi yada google de araştır daha kolay bulursun.

• Üyelik 06.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Köpek Egitmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Peki 301 olayını yaptıgımda yeniden yükselme gösterirmi site yani sizce ani düsüsün ve yükselememin sebebi linklerin degismesimi ?

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Tabiki linki değiş tirirseniz ve o link 404 verirse bu google gözünde bir hata.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Köpek Egitmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
google webmaster da 404 hatası alıyorum zaten resmen sinirim bozuldu hic birseyi olmayan ve hic ugrasmadıgımız site her gun yükseliyor aman aman dedigimiz sitede tık yok

mustafavarol mustafavarol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba;
2 Ay önce teklif sitemiz de aynı sorunla karşılaştı. Site ön plandayken arka taraflara çekme gösterdi. Search console da url parametrelerini kontrol edin çok fazla url parametresi varsa 2 hafta parametreleri kapatın bir değişiklik olacakmı deneyin.

Bizim sitenin bir eksi yönü de meta keywords anahtar kelime kullanmamızdı. 1 anahtar kelimenin veya odak kelimelerinin bir den fazla konuda eklenmiş olmasaydı. Anahtar kelime kullanmamanızı öneririm. Anahtar kelimeleri sayfa içeriğine ve başlığına cümleler halinde yerleştirebilirsiniz.

Ayrıca her ne olursa olsun permalink kullanmanızı öneririm. Örnek veriyorum http://demo.com/konu/insanlarin-sonu-geldi.html bir url niz var. Url adresini değiştirdiniz ama başlık aynen kaldı. Başlığa göre otomatik yönlendirme yapacaktır. Yani her zaman permalink kullanmanızı öneririm. Sorununuz inşallah çözülür. Sevgilerimle

https://www.mustafavarol.com/

• Üyelik 06.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Köpek Egitmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Suan durumda bir degişiklik yok gün gün gerilemeyee devam ediyoruz beklemedeyim bir süre hic müdehale etmeden beklemeye karar verdim.Bu arada diger site yani hic özenilmeyen site haritası bıle olmayan site ise tırmanmaya devam ediyor cok ilginctir :D 1. sıraya yerleşecek sanırım : )
bu paramentler ile ilgili bir bilgim yok baktıgımda ise bu ayarlar google sıralamas-nızı dogrudan etkiler eger bir bilginiz yoksa dokunmayın dıye bır ıletı var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al