wmaraci reklam
lidertakipci

Makale satın almak

14 Mesajlar 1.614 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ercany Ercany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 752
  • Beğeniler 231 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar,
Oyun bloguma makale satın almak istiyorum. İnternette aradığımda çoğu sitede ya bu kategoride yazı yok yada ödeme sistemi güvenilir değil. Kullandığınız ve memnun olduğunuz bir site var mıdır? Ek olarak düzenli olarak içerik girdiğim bloguma 2 günde bir makale girmek yerine her gün makale girsem faydasını görür müyüm?

wmaraci
reklam

sifreler sifreler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 12 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
Günde bir değil istersen saat başı makale gir. Önemli olan girdiğin makalenin güncelliği.
mrtrclb Ercany

kişi bu mesajı beğendi.

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
Wmaracında birçok makale yazarı bulabilirsiniz. İlla ki makale satım sitelerine bakmanıza gerek yok.
Ercany

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 752
  • Beğeniler 231 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
cihan1 Kontrol ettim birçok ilan var ticaret bölümünde fakat genellikle toplu alım yapmak istiyorum ve kartla ödeyebildiğim için site olması gerekir diye düşündüm fakat daha önce makale aldığınız bir kullanıcı varsa özelden önerebilir misiniz ? Cevabınız için teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)

Ercany adlı üyeden alıntı

cihan1 Kontrol ettim birçok ilan var ticaret bölümünde fakat genellikle toplu alım yapmak istiyorum ve kartla ödeyebildiğim için site olması gerekir diye düşündüm fakat daha önce makale aldığınız bir kullanıcı varsa özelden önerebilir misiniz ? Cevabınız için teşekkürler.

Ben kendim makale yazarlığı yapıyordum önceden. O yüzden makale aldığım bir kullanıcı yok hocam.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
arkadaşlar herkese selamlar...

bu konuyla alakalı olarak ben de şunu merak ediyorum; makale satın aldığımızı varsayalım, makalenin özgünlüğünü nasıl teyit edebiliriz... kendi yazdığım ve özgün olan makale kontrol ettiğim bir sitede %20 orijinal içerik çıkarken bir başka sitede %90 orijinal içerik çıkıyor...

yazılan/satın alınan makalenin özgünlük kontrolü için otorite olan veya güvenilir bir site var mıdır? makale satın alan arkadaşlar nasıl bir kontrol sağlıyorlar acaba...

• Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 752
  • Beğeniler 231 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
aries Ben small seo tools adresinde plagiarism checker aracını kullanıyorum şuana kadar memnunum

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Ercany benim de arada kullandığım bir site, güvenilirliği açısından sizinde kullanıyor olmanız, rahatlattı beni...

• Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 752
  • Beğeniler 231 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
aries bende araştırdığımda forumda çoğu kişiden duyduğum için kullandım. Birkaç test yaptım özellikle kopya içerikleri tespit etmede başarılı gördüm. O günden beri kullanıyorum. Teşekkürler

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)

Ercany adlı üyeden alıntı

Ercan merhaba,

Toplu alım yapmak adına içeriğinin kalitesinden taviz verme. Özellikle birkaç keyword etrafında dönen siparişler vereceksen, bu yazılar için 5-6 farklı yazarla çalışmanı tavsiye ederim. Çünkü aynı yazar, belirli keywordde ister istemez tekrara düşecektir. Kredi kartıyla ödeme konusunda da ben supericerik.com ile çalışıyorum. Her makalemi buradan almıyorum belki ama periyodik olarak ziyaret edip, hem hazır makalelerinden, hem de yeni makale siparişlerinden faydalanıyorum. Toplu bakiye yüklemede bonusları da var.

aries adlı üyeden alıntı

arkadaşlar herkese selamlar...

bu konuyla alakalı olarak ben de şunu merak ediyorum; makale satın aldığımızı varsayalım, makalenin özgünlüğünü nasıl teyit edebiliriz... kendi yazdığım ve özgün olan makale kontrol ettiğim bir sitede %20 orijinal içerik çıkarken bir başka sitede %90 orijinal içerik çıkıyor...

yazılan/satın alınan makalenin özgünlük kontrolü için otorite olan veya güvenilir bir site var mıdır? makale satın alan arkadaşlar nasıl bir kontrol sağlıyorlar acaba...

Aries merhaba,

Bu konuda makaleyi cümle cümle veya paragraf paragraf Google'da aratmak en sağlıklısı. Tüm toollar bu şekilde çalışıyor zaten, ama en güvenli yöntem kendi işini kendin yapmak oluyor her zaman.
aries Ercany

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al