lostyazilim

Nasıl daha fazla ziyaretçi çekerim?

12 Mesajlar 1.905 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

oguzhanturk21 adlı üyeden alıntı

diğer forum siteleri gibi her tıkladığın yerden reklam çıkmıyor, sadece indirme linkleri için üyelik istiyorum o da olmasa hiç üye olmazlar, yok 5 yorum at beğen linkler görünecek diye bir şeyde yapmıyor. içerikler yüklemeler tamamen bana ait hepsini özenerek yazıyorum tüm gün boyunca. tabi bazı teknoloji, oyun haberleri oluyor onu dolayısıyla alıntılıyorum, kendi düşüncemide yazıyorum.

hocam güzel diyorsunda, indireceği içeriği bulabileceği tek yer senin forumunsa yapabilirsin. Şahsen ben öyle bir forum görünce topukluyorum milyonlarca site var. Bu olay şuna benzer; Boyacı dükkanın var, adam boya alacak sen dükkana giren adama önce gel abone ol, yada yerleri paspasla desen adam ne der? Bunu şakayla bile desen adam derki dünyada tek misin? En azından benim düşüncem bu ;)

wmaraci
reklam

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

hocam güzel diyorsunda, indireceği içeriği bulabileceği tek yer senin forumunsa yapabilirsin. Şahsen ben öyle bir forum görünce topukluyorum milyonlarca site var. Bu olay şuna benzer; Boyacı dükkanın var, adam boya alacak sen dükkana giren adama önce gel abone ol, yada yerleri paspasla desen adam ne der? Bunu şakayla bile desen adam derki dünyada tek misin? En azından benim düşüncem bu ;)

bencede sana özel birşey olmalı mesela knight onlinede kosp (hile) veren forum var 2 tane sürekli ordan giriliyor bu sayede forum çok canlı günlük 15k hiti var değişik konularda millet sürüyle konu açıyor kız meselesi ayakkabı telefon bankalar ama sonucta hile forumu 1 tane sürekli güncel program veriyorlar
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al