lostyazilim

Sosyal Medya'dan Hiç Ziyaretçi Çekemiyorum

8 Mesajlar 792 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

sametozkan sametozkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Facebook Ticareti
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Nasıl ziyaretçi çekebilirim?

"Derdim kadar olsaydı kuvvetim, benimle baş edemezdi kasvetim." -Sagopa Kajmer
wmaraci
reklam

Tunahansenel Tunahansenel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 7 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
+Takipteyim #Rez

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Bazen çaba gerek, misal benim sosyal medya çevrem 2 yıl önceye kadar yoktu. Şimdi sosyal medya deli gibi hit veriyor. Mesela bir tiyo vereyim. Twitter'de takip edeni takip ederim özelliği var sen 100 kişiyi takip et onlarda eder sonra sen vazgeç onlarında %75 vazgeçer %15'i sende kalır. Böyle böyle organik ilerleme kaydetmelisin.

YKaraaslan YKaraaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Siteyi biraz geliştir.Sıralamanı vb. yükselt.Yağmur damlaları gibi yağarlar yemin ediyorum :).Çekiliş vb. felanda yap , Ayrıca arkadaşın dediği gibi takip et , dayanışmalara katıl vb.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Bazen çaba gerek, misal benim sosyal medya çevrem 2 yıl önceye kadar yoktu. Şimdi sosyal medya deli gibi hit veriyor. Mesela bir tiyo vereyim. Twitter'de takip edeni takip ederim özelliği var sen 100 kişiyi takip et onlarda eder sonra sen vazgeç onlarında %75 vazgeçer %15'i sende kalır. Böyle böyle organik ilerleme kaydetmelisin.

Bu duruma sinirlenip blogumu sildim, domain yönlendirme ayarlarını 0'ladım. Blogger altyapısı kullanıyordum. Şimdi tekrar nasıl başlamalıyım? Yine blog kurup yönlendirmelimiyim ? Alexa değeri falan ne olur yani.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Herkesin ortak sorunu bu. Sosyal medya ölü gibi son zamanlar.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

sametozkan adlı üyeden alıntı

Bu duruma sinirlenip blogumu sildim, domain yönlendirme ayarlarını 0'ladım. Blogger altyapısı kullanıyordum. Şimdi tekrar nasıl başlamalıyım? Yine blog kurup yönlendirmelimiyim ? Alexa değeri falan ne olur yani.

Hocam siz baştan Su koyvermişsiniz. 2 yıl boş blog'ta vakit kaybettim. Bazen göze almalı insan bazı şeyleri. Hemen pes etmemeli yada girmeden vazgeçmeli. En basitinden söylüyorum "Alexa'yı kafaya takarsanız olmaz", siz blog açın, içerik girin " tamamen sizin yazılarınız özgün olmalı " forumlara vs konu açın millet okur takılmaya başlar yazılarınız güzel ise, sonra site hit aldıkça sosyal medyaya teşvik edersin. Çift taraflı oynarsın daha çabuk yükselirsin.

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Hocam siz baştan Su koyvermişsiniz. 2 yıl boş blog'ta vakit kaybettim. Bazen göze almalı insan bazı şeyleri. Hemen pes etmemeli yada girmeden vazgeçmeli. En basitinden söylüyorum "Alexa'yı kafaya takarsanız olmaz", siz blog açın, içerik girin " tamamen sizin yazılarınız özgün olmalı " forumlara vs konu açın millet okur takılmaya başlar yazılarınız güzel ise, sonra site hit aldıkça sosyal medyaya teşvik edersin. Çift taraflı oynarsın daha çabuk yükselirsin.

Hocam ilk haftadan 12 özgün içerik girdim hepsi de faydalı yararlı, resimli anlatım falan yani öyle tırt değil. gerçekten emek. fakat ne bileyim yok temada resimler açılmıyor, aklına yazacak birşey gelmiyor, yaptığın logoyu güzel bulmuyorsun, sosyal medya zaten tırt. yeniden başlayıp sadece gündem yazıları yazmak istiyorum. nereden başlamalıyım? tekrar bir blog oluşturup domaini yönlendirip yazmaya mı başlamalıyım ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al