wmaraci reklam

Öğrenciler için sosyal ağ projesi

22 Mesajlar 2.305 Okunma
smmexpress

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)
Değerli arkadaşlar;

İmzamda bulunan alan adı için bir sosyal ağ projesi fikrim mevcut. Site genel olarak açıköğretim öğrencileri için sosyal ağ projesi olacak. Bu konuda bir örneğini ben bulmadım otalama şuan 4 üniversitede 5.000.000 yakın AÖF öğrencisi mevcut ve genelde facebookta gruplar var bir kaç tanede forum sitesi var oda kısıtlı bir sosyal paylaşım yaratıyor. Site için daha önce aldığım sosyal paylaşım scriptini kullanacağım tercüme durumu baya ilerledi..
Daha öncede buradan paylaşmıştım ama nedense gerekli ilgiyi görmedi :)
tecrübeli arkadaşlarıma sormak istediğim durumlar ise
* bu proje sizce başarılı olabilir mi?
* başarılı olabilmesi için neler yapmam gerekir
* Üye çekmek için neler yapabilirim? 5.000.000 yakın AÖF öğrencisi mevcut
* hangi konuları iyice araştırmam gerekir ( siz olsanız neler yaparsınız?)

not: Ekiple olacak işler diyeceğinizi biliyorum ama üsttede belirttim nedensen kimse bu konuya kafa yormadı kendi başıma debeleniyorum bakalım ne olacak :)

şimdiden çok teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

Marjinalbeyin Marjinalbeyin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 18 / 31
  • Ticaret 7, (%100)
Ekip olursa daha mı kolay? Elbette öyle fakat ekipsiz yapılamaz diye bir olay yok.
Öncelikle scriptin ana sayfası çok hoşuma gitti.
Başarılı olabilmesi için gereken tek etken sizin kararlı ve sabırlı olmanız.
Üye çekmek için en mantıklı alan sosyal ağlar gibi duruyor. Facebook ve Instagramı değerlendirmeniz gerek.
Kendi fikrimi soracak olursanız AÖF konusunda bilgili olmanız bu projenin öne çıkmasındaki en büyük etken olacaktır. İnsanlar sitenizin faydalı olduğunu görürse ancak o zaman site gözlerine cazip gözükecek.
mert47

kişi bu mesajı beğendi.

Freelance Web & Mobile Developer

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

Marjinalbeyin adlı üyeden alıntı

Ekip olursa daha mı kolay? Elbette öyle fakat ekipsiz yapılamaz diye bir olay yok.
Öncelikle scriptin ana sayfası çok hoşuma gitti.
Başarılı olabilmesi için gereken tek etken sizin kararlı ve sabırlı olmanız.
Üye çekmek için en mantıklı alan sosyal ağlar gibi duruyor. Facebook ve Instagramı değerlendirmeniz gerek.
Kendi fikrimi soracak olursanız AÖF konusunda bilgili olmanız bu projenin öne çıkmasındaki en büyük etken olacaktır. İnsanlar sitenizin faydalı olduğunu görürse ancak o zaman site gözlerine cazip gözükecek.

çok teşekkür ederim. İçerikleri bitsin bir reklam kampanyası düşünüyorum ama işte dediğiniz gibi sabır çok önemli

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
İnsanlar facebook gruplarında takılacağına sitenize girer hocam. Tek konu üzerinde yoğunlaşabilmek için güzel olur diye düşünüyorum. Çevremde var AÖF öğrencileri. Güncel konuları ilgi çekici şekilde platformda paylaşırsanız makale olarak hit çeker. Kullanılacağını düşünüyorum. Soru Sor - Cevapla'dan ziyade yazı paylaşmanızın etkisi olur.
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

Yaman adlı üyeden alıntı

İnsanlar facebook gruplarında takılacağına sitenize girer hocam. Tek konu üzerinde yoğunlaşabilmek için güzel olur diye düşünüyorum. Çevremde var AÖF öğrencileri. Güncel konuları ilgi çekici şekilde platformda paylaşırsanız makale olarak hit çeker. Kullanılacağını düşünüyorum. Soru Sor - Cevapla'dan ziyade yazı paylaşmanızın etkisi olur.

haklısınız peki bir sitem daha var aöf kayıtlarıyla ilgili oradan da siteye giriş için makaleler yazsam etkisi olur mu?

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
vuslatim Özgün yazıdan kimseye zarar gelmemiştir hocam. Etkisi olacaktır.
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)
İnşAllah bakalım boş zamanlarımda uğraşıyorum bir yere gelecek eminim ama zamanı var.. çok teşekkür ederim.

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2482
  • Beğeniler 615 / 615
  • Ticaret 12, (%100)
Hazır script değilde tamamen sizin yazdığınız bir scrip ile güzel yerlere gelebilirsin. Ekininiz olacak bu ekipte reklam, tasarım, yazılım,kodlama vs. konulardan anlayan insanlar olacak. Böyle bir işe giriyorsanız belirli bir miktar yatırım yapmanız gerekecek. Ekiptekilerin aylık ücreti vs. gibi. Daha farklı konular eğer ki bir başıma kurayım hazır script giren girsin öyle takılsın diyorsanız çok zor iş.

öksürüğe ne iyi gelir  https://neiyigelir.com/oksuruge-ne-iyi-gelir

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

HamdiCetin adlı üyeden alıntı

Hazır script değilde tamamen sizin yazdığınız bir scrip ile güzel yerlere gelebilirsin. Ekininiz olacak bu ekipte reklam, tasarım, yazılım,kodlama vs. konulardan anlayan insanlar olacak. Böyle bir işe giriyorsanız belirli bir miktar yatırım yapmanız gerekecek. Ekiptekilerin aylık ücreti vs. gibi. Daha farklı konular eğer ki bir başıma kurayım hazır script giren girsin öyle takılsın diyorsanız çok zor iş.

Hamdi kardeşim çok teşekkür ederim, bende bu konuyu biliyorum fakat şöyle bir durum mevcut, script zaten tüm özellikleri karşılıyor yani örneğin birşey ekletmek istediğinde 30$ verip ekletiyor sun vs, ekip olayı tabii ki önemli fakat inanın ekip yok. Genç arkadaşların ilk isteği hemen para emek olmayınca parada olmuyor, tüm giderlerini zaten karşılıyorum ben lisans ücreti host ücreti alan adı vs ama sıfır bir proje için destek destek olacak ekip hemen iş başında astronomik ücretler istiyorlar geçmişte açtığım konudan biliyorum :) Amacım burada gönülden bir ekip yaratmak proje tutar eminim ve sonrasında şirketleşip gerçekten haklıya hakkını vermek düşüncesi
uzun oldu çok dertliyim bu konuda

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2482
  • Beğeniler 615 / 615
  • Ticaret 12, (%100)
vuslatim seni anlıyorum daha önce bende bu tarz script leri gördüğümde hevelendim bu işe bu tarz platformum olsun vs. bir Mark olmak :D fakat inan kolay değil yani kendin yazılımı hazırlayıp sürekli o yazılımı güncellemedikten sonra uygulaması vs. gibi konulara girmedikten sonra boşuna girip maliyet yaratma kendine derim. Haa öylesine heves için yapıyorsan devam et hocam.

öksürüğe ne iyi gelir  https://neiyigelir.com/oksuruge-ne-iyi-gelir
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al