HamdiCetin adlı üyeden alıntı

Hazır script değilde tamamen sizin yazdığınız bir scrip ile güzel yerlere gelebilirsin. Ekininiz olacak bu ekipte reklam, tasarım, yazılım,kodlama vs. konulardan anlayan insanlar olacak. Böyle bir işe giriyorsanız belirli bir miktar yatırım yapmanız gerekecek. Ekiptekilerin aylık ücreti vs. gibi. Daha farklı konular eğer ki bir başıma kurayım hazır script giren girsin öyle takılsın diyorsanız çok zor iş.

Hamdi kardeşim çok teşekkür ederim, bende bu konuyu biliyorum fakat şöyle bir durum mevcut, script zaten tüm özellikleri karşılıyor yani örneğin birşey ekletmek istediğinde 30$ verip ekletiyor sun vs, ekip olayı tabii ki önemli fakat inanın ekip yok. Genç arkadaşların ilk isteği hemen para emek olmayınca parada olmuyor, tüm giderlerini zaten karşılıyorum ben lisans ücreti host ücreti alan adı vs ama sıfır bir proje için destek destek olacak ekip hemen iş başında astronomik ücretler istiyorlar geçmişte açtığım konudan biliyorum :) Amacım burada gönülden bir ekip yaratmak proje tutar eminim ve sonrasında şirketleşip gerçekten haklıya hakkını vermek düşüncesi
uzun oldu çok dertliyim bu konuda