wmaraci reklam

Ortak mı almalıyım? Tek mi devam etmeliyim?

17 Mesajlar 1.947 Okunma
smmexpress

arslankerim arslankerim Dijital İşler Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar ilk önce telefondan yazdığım için yazım yanlışım olabilir, kusura bakmayın.
Arkadaşlar bir site kurdum.İlginç bilgi, biliyor muydunuz tarzı yazıların olduğu bir site.Yaklaşık 160 Tl Ye kitaplar aldım.Öğrenci olduğumu bileniniz vardır.Kitaplardaki asıl amacım genel kültürüme bişiler katması.Okuyorum, notlar çıkarıp aklımdakilerle orjinal makaleler çıkarıyorum ortaya.Günlük 1-2 kayıt giriyorum(Bu sayı az mı çok mu onun hakkında da fikrim yokta neyse).

Sosyal medya konusunda yazıları otomatik(tumlr, facebook, google plus) paylaşıyorum.Yazıları seoya uygun bir şekilde, özgün yazı ve resimlerle yazmaktan başka siteye dair bişi yaptığım söylenemez.Sosyal medya hesaplarımda da takipçiler az.Siteyi açalı 10 gün sonra 2 ay olacak.Site tekil hiti günlük 10-15.Şimdi asıl mevzulara geliyorum.

Aklımda 2 durum var:
1.) Siteye ortak almak istiyorum.Çünkü çok yoruyor beni.Görev dağılımı yaparak daha az yorulurum diye düşünüyorum.Ne diyorsunuz?
2.) Ortaksız gideceğim ama nasıl bir yol haritası izlemeliyim.Sosyal medyadan, tanıtım yaz. vs. ile siteyi arama motorlarında üst sıralara çıkmam ve hit kazanmam için neler yapmam lazım? Şuana kadarki durumum normal mi?

Okuyanlara şimdiden teşekkür ederim.İyi-kötü objektif yorumlarınızı bekliyorum.

www.stratejiksozluk.com
wmaraci
reklam

faraway faraway WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ui designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
genel kültür ile ilgili kelimede üst sıralara çıkmak istiyorsanız bunu siteniz içi ve dışı çalışmalar yapmalısınız. Ortak konusuna gelince kimse boş yere bir şeyler yapmaz diye düşünüyorum. Sitenizde hit yok ve ortaklık arıyorsunuz ortak olan bedava sanırım hiç bir şey yapmaz. Ortak olacak kişiye biraz bir şeyler ödeyecekseniz buda anca kazandığınızı belki karşılar artık zor duruma geldi bu işler :( umudunuzu kırmak istemem ama ne yazıkki

altunoren altunoren bilmenizgerek.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılım, Grafik Tasarım
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 25 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Bunları biliyor muydunuz soruları daha önce bir çok site ve facebook ta fazlasıyla ilgi gördüğü için sizin daha farklı davranmanız gerek. Mesela bunları biliyormuydunuz diye sorup o soruya neden öyle olduğunu da açıklama getirerek yazarsanız bu sizi farklı kılar ve hitiniz 2-3 katıyla çarpılır. Ayrıca ortak alma kimseyi. İş iyi giderse çok darbe yersin. Destekçi bul kendine daha iyi.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

arslankerim arslankerim Dijital İşler Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)

faraway adlı üyeden alıntı

genel kültür ile ilgili kelimede üst sıralara çıkmak istiyorsanız bunu siteniz içi ve dışı çalışmalar yapmalısınız. Ortak konusuna gelince kimse boş yere bir şeyler yapmaz diye düşünüyorum. Sitenizde hit yok ve ortaklık arıyorsunuz ortak olan bedava sanırım hiç bir şey yapmaz. Ortak olacak kişiye biraz bir şeyler ödeyecekseniz buda anca kazandığınızı belki karşılar artık zor duruma geldi bu işler :( umudunuzu kırmak istemem ama ne yazıkki

Hayal kırıklığım olmaz, bu işlerle çok uğraştığım için zaten olmayacak ama aklımda kalmasın diye girdim bu işe.Ortak konusunda da ilerde reklam gelirlerinden paylaşabilir diye düşündüm.Zaten amaç ortaya bir şey çıkarmak değil mi sanki? Çok polyanaca oldu gibi ama neyse :)

www.stratejiksozluk.com
wmaraci
wmaraci

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Reklam gelirlerine paralel olarak editör almalısınız bence. Başarı/Para .

dashner dashner Mesaj Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 41 / 40
  • Ticaret 4, (%100)
yazıları özgün yazdıgın için site iyi yerlere gelebilir. sitedeki içerikler başka yerde yoksa bu emek boşa gitmez. google'da iyi yerlere gelir; fakat bu tür konuları google'da arayan yok. sosyal medyada çok kişinin görmesi lazım bunları.

site adresini pm alabilir miyim, alanadı ve tema iyiyse yardımcı olurum içerik eklemede

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Neden ortak alıp ilerideki geliri bölesinki yazar al
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Ortak olma konusunda sana yardımım olmaz ama sana şöyle bir teklifim var.
Siteni tanıtan güzel bir makale yaz ben ücretsiz paylaşayım 2 sitemde .
(Öğrencisin yaptığın işi ve emeğin hoşuma gitti devamını nasıl getirirsin onu bilemem.)

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Hergün 8 adet konu atıyorum, bir konu 10 dakika uğraştırıyor beni ve bunu 11 ay'dan beri yapıyorum. Bende çok sıkıldım diyebilirim. Sitenin günlük hiti 1 ile 2.5K arası. Bu konuda bende ortak veya yazar almayı düşünüyorum.

abdulkerimbakir abdulkerimbakir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 69 / 46
  • Ticaret 5, (%100)
bir destek de benden olsun sana. PR2 sitemden sana bir adet tanıtım yazısı verebilirim. bana pmden bir adet tanıtım yazısı ve bir adet link gönder.severek destek olurum. hayırlı olsun şimdiden.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al