wmaraci reklam

Para kazanmak için ne yapabilirim?

33 Mesajlar 5.004 Okunma
wmaraci reklam

onurdalkilic onurdalkilic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Öncelikle herkese saygılarımı sunarım. Uzun zamandan beri forumda makale yazarlığı yapıyorum ve bunu da kendi çalabalarım neticesinde az çok öğrendim. Ancak bir süre sonra devamlı iş olmadığı için sorunlar yaşıyorum. Arayışlarıma internetten para kazanma ile başladım. Öğrenciyim ve maddi sorunlar çekiyorum. Sizleri daha fazla mesgul etmeyeyim. Ben kendi sitemi açıp oradan para kazanmak istiyorum ancak bu konularda çok da fazla bilgili değilim. Sizce ne yapabilirim? Para kazanan bir site almak istediğimde o kadar maddi durumum yok :( Kendim bir site kursam uzun vadede getirisi oluyor bana şimdilerde gerekli. Takıldım Kaldım. Bir arkadaş film sitesinden çok güzel paralar kazandığını söylüyordu sizce ne kadar doğru? Aylık 2500 TL civarı demişti. Birde satış ortaklığı diye birşey var bundan para kazanan var mı?
Lütfen görüşlerinizi bildirmenizi rica ediyorum. Hayırlı Günler...

wmaraci
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Eğer acil para arıyorsanız benim tavsiyem doğrudan bir işte çalışmanız. Hemen kısa sürede para kazanayım diyeceğiniz bir site kurabilmek için, o oranla doğrultulu yatırım yapmanız gerekebilir.

Film/dizi siteleri iyi getirisi olabilir fakat ona göre tasarım/yayınlama süreci ve ayrıca tanıtım süreçleri var. Yüksek risk barındırıyor. En basitinden Wordpress kursanız hosting+domain+tema satın almanız gerekiyor. Sonrası bitmiyor grafik, SEO, güvenlik ayarları var. Sitenizin kısa sürede tutmama ihtimali de bir hayli yüksek olasılıkta. Riske girip eldekinden de olursunuz.

Kendinizi başarılı bulduğunuz bir konu hakkında içerik barındıran bir site kurmanız her zaman en iyisi olacaktır ama bu süreçle olur, o yüzden ekonomik durumunuzu düzeltene kadar, part time/full time bir işte çalışmanız çok daha mantıklı...
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim saygılarımla. Birde başkalarının yorumunu alalım.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

Gopher Gopher We Love Google! Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
internet gibi neredeyse her sektörde rekabeti yüksek olan bir yerde kısa sürede istediğin parayı kazanman zor. Bu iş biraz yatıırm ister, tecrübe ister, epey bir zaman ister, güvenilir adamlar ister. İster de ister yani.

Ayrıca dizi film gibi site açayım köşeyi döneyim düşüncelerinden vazgeçin. Evet belki bu şekilde bir gün kazanılır fakat göze battığınız anda indirirler adamı :)

Makale yazarlığı yapma iyidir bence şimdilik. Yazdığın yazılardan bir kaç tane PM ile gönderir misin nasıl yazılar yazdığını merak ettim. Belki birlikte çalışırız bir gün.

iyi forumlar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim hocam. Elbette yollarım. Saygılarımla

turker71 turker71 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO/Wordpress
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 31 / 48
  • Ticaret 15, (%93)
hocam arac satis sitesi kurmak isterseniz aklimda alinmamis 50 k aranma hacimli bi domain adi var yaparim derseniz soylerim :)

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Ancak daha site kurma ile alakalı çok bilgi sahibi değilim :) Bunu söylemeniz bile büyük incelik. Bunu yapmam için bana bir insanın destek olması yol göstermesi gerek oda zor :)

Panda Panda ctrlpanda.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör - Blog Yazarı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 126 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bende üniversite öğrencisiyim. Şunu belirtmek isterim ki uzun uğraşlar sonucunda gerekli emeği verdiğin takdirde ve gerekli yatırımı yaparsan para kazanabilirsin. Ancak bunlara vaktimde yok bütçemde yok dersen yapacağın tek şey part time bir iş bulup çalışmaktır. Sakın ola benim kafadan gidip iddaa işlerine filanda girme bir gecede 600 TL kaybettiğimi bilirim sonrasında aileden yana yakıla para istemiştim. En güzeli bir işte çalışmak. Sigaran, kiran filan yoksa zaten bir kaç ayda kenara güzel para atarsın onlada istediğin bir projeye girişirsin.
hozcelik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Dediğiniz şeyleri düşündüm ancak kaldığım yerde part time iş diye bir şey yok malesef. Bazı insanlar part time iş veriyor ancak onlarda yok denilecek kadar az bir ücretle insanı çalıştırıyor. O yüzden bu şekilde bir arayışa girdim. Saygılarımla

Kepler Kepler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Site açmak kolay adsense hesabı edinmek zor. Adsense bir türlü kabul etmiyor. Yemek tarifleri sitemizi bir türlü kabul ettiremedik ve kapatmak zorunda kaldık. Yemek tarifleri hakkında bir başlık açıp bir soru da ben sorayım bari. Freelance makale ve metin yazarlığı araması yapıp işverenlere ulaşabilirsiniz. Ben şöyle bir şey buldum ilginizi çeker mi bilmiyorum.
Link:
https://tr.jooble.org/m/desc/-6119088817609967533?ckey=metin+yazarı&rgn=57560&pos=1&elckey=-4593293209131616236&sid=-8605528533859507498&age=215&relb=85&brelb=85&bscr=571,8797&scr=571,8797&iid=-6343755800346811954

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al