freelance iş ilanları

Sen olsaydın ?

6 Mesajlar 843 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

onurkrpnr onurkrpnr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar birazdan soracagım soru biraz klişe gelicek ama desteğe ihtiyacım var :(
bir çok kez adsense denedim ancak beceremedim. Blogtan başka birşey düşünmeye kara verdim YouTube üstüne yürümekte karar kıldım.

Sizlere burada soru soruyorum. Sizce ne yapmalıyım stüdyo vs her türlü imkanım var
Siz olsanız YouTubede ne görünce izlersiniz. Neyi merak edersiniz ?

wmaraci
reklam

PNR PNR Makinist Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)
bana gore bilgi eğlenceli bilgi aktarimi insan tek şeye doyumsuzdur oda bilgidir cunku insanoglu meraki sever. Eglenceli bilgi veren bir kanal acabilirsin ama oyle resimlerin arkasina saklanma bazilari var arka planda konusuyor sadece bu senin özguvensiz oldugun belirtisi verir ve bu kotu olur. Basarilar cepteyim yazim hatalari olmus olabilir.
onurkrpnr bilsez

kişi bu mesajı beğendi.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Her türlü videoyu izlerim. Videoyu açmadan başlığı, üzerindeki resim beni izle demeli :) En önemlisi burda 100 kişi komedi ekle der eklersen izleyen olmaz. Yani doğal olarak, sevdiğin şeyleri yükle derim. Nasılsa her türlü kategorinin kendi izleyeni vardır kesinlikle. Genel olarak yaşam tarzı, moda, komedi, anime youtubede iyi gidiyor. Yıllardır youtuber olarak hep animasyon ve tv şov üzerine çalışıyorum. (özgün olarak)
onurkrpnr

kişi bu mesajı beğendi.

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2229
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Şaka videoları.
onurkrpnr

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org
wmaraci
wmaraci

onurkrpnr onurkrpnr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Wolwen adlı üyeden alıntı

bana gore bilgi eğlenceli bilgi aktarimi insan tek şeye doyumsuzdur oda bilgidir cunku insanoglu meraki sever. Eglenceli bilgi veren bir kanal acabilirsin ama oyle resimlerin arkasina saklanma bazilari var arka planda konusuyor sadece bu senin özguvensiz oldugun belirtisi verir ve bu kotu olur. Basarilar cepteyim yazim hatalari olmus olabilir.

yorumun için teşekkür ederim.

Ek Olarak:

turalabiyev adlı üyeden alıntı

Her türlü videoyu izlerim. Videoyu açmadan başlığı, üzerindeki resim beni izle demeli :) En önemlisi burda 100 kişi komedi ekle der eklersen izleyen olmaz. Yani doğal olarak, sevdiğin şeyleri yükle derim. Nasılsa her türlü kategorinin kendi izleyeni vardır kesinlikle. Genel olarak yaşam tarzı, moda, komedi, anime youtubede iyi gidiyor. Yıllardır youtuber olarak hep animasyon ve tv şov üzerine çalışıyorum. (özgün olarak)

Ek Olarak:

bilsez bilsez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 63 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 66 / 129
  • Ticaret 0, (%0)

Bu güzel yoruma ek olarak bilgi-belge içeren videoların yetersiz oldugunu düşünüyorum, bu tür videolara ağırlık vermeni öneririm.
onurkrpnr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al