wmaraci reklam

Seo Çalışması Yaptırsam?

10 Mesajlar 692 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
Merhabalar,
Alan adı 9 günlük ve 4 gündür kurulu olan bir site mevcut elimde. En yakın olarak ne zaman Seo çalışması yaptırabilirim bu alan adına? Tecrübeli arkadaşlar yazar ise memnun olurum, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ben de bu soruyu sormuştum. Aldığım genel cevap ilk 3 ay seo ve linke bulaşmayın oldu. Siteniz biraz otursun, içerikleri yavaş yavaş girmeye başlayın. Sabit sayfalarınızı oluşturun. Daha sonra yaptırırsınız, şu anda acele etmenize gerek yok.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Ben kendi siteme 3. günden sonra çalışma yaptım. Zararı da olmadı. Aksini iddaa edenlerde denemedikleri bir şeyi benimsemesinler bence :)

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)

ttw adlı üyeden alıntı

Hocam ben de bu soruyu sormuştum. Aldığım genel cevap ilk 3 ay seo ve linke bulaşmayın oldu. Siteniz biraz otursun, içerikleri yavaş yavaş girmeye başlayın. Sabit sayfalarınızı oluşturun. Daha sonra yaptırırsınız, şu anda acele etmenize gerek yok.

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Ben kendi siteme 3. günden sonra çalışma yaptım. Zararı da olmadı. Aksini iddaa edenlerde denemedikleri bir şeyi benimsemesinler bence :)

Vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ederim fakat kafam karışıyor işte bu tür durumlarda :)

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

Vitaminsiz adlı üyeden alıntı

Vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ederim fakat kafam karışıyor işte bu tür durumlarda :)

Arkadaş denemiş zararı olmadığını söylüyor hocam. Ben sadece aldığım cevapları söyledim. Diğeri tecrübeye dayanıyor. Karar sizin. :)

• Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Vitaminsiz adlı üyeden alıntı

Ben kendi siteme denedim ve 1 ay sonra kelimesinde 1. sıraya getirdim. Ayıptır söylemesi iyi gelir elde ettim. Diğer fikirler de şehir efsanesi :)

Rayman Rayman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle kaliteli bir web sitesi oluştur.İçeriğini geniş tut ve kategorilerini subdomainlerle destekle.İçeriklerini özgün ve görsellerle destekle.Tabi ne sitesi kuracaksın bilmiyorum ama ( ben teknoloji veya haber sitesi örneğini veriyorum ) Daha sonra site oturdumu yavaş yavaş sosyal medya gücünü kullan.

Daha sonra bir danışman veya (ben) kurumsal refaranslı kişilerden destek alabilirsiniz.Aklına takılan sorular olursa online oldukca destek olurum sana.

Site ilk 6 ay kasılmaz. Öncelikle ben buyum diyeceksin ve alt yapı oluşturduktan sonra girişeceksin.Yoksa hacklink vs gibi illegal olarak PR ve kelime bazlı kısa süreli yükselme yaşarsın.Daha sonra uf olursun.

narhosting narhosting Backlink Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 85 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Ilk ay kesinlikle bulasma diger aylar ise dozu kacirmadan 1-2 tane link al 5-6 ay sonra cok yuklenmemek sartiyla tamamiyle calismalara baslayabilirsin. Eger yeni bir siteye hemen link alirsan guncellemelerde dibi boylarsin.

• Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Bu arada söylemeyi unuttum 15 ay önce çalışma yaptığım sitem şuan kelimesinde 8. sırada. Sonradan gerilemedi. :) Artık deneme yanılma yöntemi uygulaması gerekiyor kişilerin. Kulaktan dolma bilgiler çok komik oluyor gerçekten.

oktayakbal oktayakbal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 7, (%100)
bu iş tamamen sitenizin içerik durumuna bağlı olarak değişir. atıyorum boş bir siteye yaparsanız gerçekten zararı olur. ama içerik bakımından özgün ve gerçekten ziyaretçiye birşey verebilecek içeriğiniz varsa , blog backlink , wiki gibi toplu backlink yöntemlerinden uzak durarak tanıtım yazıları ve paravanlar şeklinde çalışma yapabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al