wmaraci reklam

Subdomain Farklı Hostinge Aktarabilir miyim?

3 Mesajlar 602 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Seoverse Seoverse SEO Executive Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba,

Benim bir domainim var ve sağlanan hizmet Windows. Bir subdomain açtım buna php bir site yüklemek istiyorum. Kısa bir araştırma yaptım ve windows hostingte bunu sağlamak mümkün fakat bir çok problem ile karşılaşanlar olmuş. Benim sormak istediğim soru subdomaine özel linux hosting sağlayabilir miyiz ? Ya da illa yeni domain alıp oraya mı geçirmem gerekiyor sitemi ?

Şimdiden teşekkürler.

Hiçbir başarı tesadüf değildir. Arkasında büyük bir emek, disiplin gibi birçok etmeni barındırır.

wmaraci
reklam

cliaweb cliaweb Web Hosting Sağlayıcı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** Y**
  • Mesajlar 1020
  • Beğeniler 356 / 356
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba Cyberus

Mümkündür, Alan adınızın şu an aktif olarak barındığı hosting kontrol panelinizin DNS kısmından diğer linux hosting inizin ipsini işaret eden subdomain -> linuxhostipadresi şeklinde A kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Eğer bu işlemi gerçekleştiremez iseniz hosting firmanız muhtemelen sizin için gerçekleştirecektir.

Saygılarımızla ...
mert47

kişi bu mesajı beğendi.

Linux Hosting | Linux Reseller | VPS | VDS https://www.cliaweb.com - İletişim : +90 (850) 885 10 39

Seoverse Seoverse SEO Executive Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 7, (%100)
Sağolasın cliaweb hosting firmasıyla görüştüm ve gün içerisinde yapabileceklerini söylediler.

Hiçbir başarı tesadüf değildir. Arkasında büyük bir emek, disiplin gibi birçok etmeni barındırır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al