wmaraci reklam

Tarama Hatası

6 Mesajlar 539 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar resim-1 örnek bir kısmını gösterdiğim Tarama hataları olarak 3601 adet bulmuş etiket yerine tag categori yerine category diye algılıyor

RESİM-1

Halbuki benim kalıcı bağlantım aynen resim 2 gözüktüğü gibi

RESİM-2

XLM haritası ise

RESİM-3

RESİM-4

Nasıl bir yol izlemeliyim sitemap silip tekrar yolladım aynı şekilde düzelmedi. Acaba tüm bu hatalar düzeltildi desem ve sitemap silip bir daha yollasam hata sayısı azalırmı veya başka ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz

wmaraci
reklam

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
Tarama hataları botların sayfayı bulamadığını gösterir, 5K indexi silip hataları topluca silmen mümkün 2 hafta sonra yavaş yavaş haritaları yollayıp sistemi yeniden dizayn edebilirsin ama bu süreç biraz uzun olacağından kaybedeceğiniz zaman ve trafiği de göz önüne almalısınız. Bence Google amcanın görmek istediği şekilde yapılandırırsanız daha kolay olur.
34numara

kişi bu mesajı beğendi.

no time for caution

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

Decimas adlı üyeden alıntı

Tarama hataları botların sayfayı bulamadığını gösterir, 5K indexi silip hataları topluca silmen mümkün 2 hafta sonra yavaş yavaş haritaları yollayıp sistemi yeniden dizayn edebilirsin ama bu süreç biraz uzun olacağından kaybedeceğiniz zaman ve trafiği de göz önüne almalısınız. Bence Google amcanın görmek istediği şekilde yapılandırırsanız daha kolay olur.

yani kalıcı bağlantılarda etiket kısmını tag yapayım categori kısmınıda category yapayım bu seferde etiket yazan ve categori yazanları görmüyor aynı hatayı veriyor

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)

34numara adlı üyeden alıntı

yani kalıcı bağlantılarda etiket kısmını tag yapayım categori kısmınıda category yapayım bu seferde etiket yazan ve categori yazanları görmüyor aynı hatayı veriyor

Bu durumda çok geç olmadan siteyi temize çekmelisiniz, ben genelde kategori ve etiket temeli kısmını boş bırakırım, varsayılan olarak kategorilere içerikleri yazıyorum. Önce toplu olarak bağlantıları kaldırın, bahsettiğim bağlantılar kategori ve etiketler tabi. Sonra duruma göre site haritalarınızı tekrar gönderin

no time for caution
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

Decimas adlı üyeden alıntı

Bu durumda çok geç olmadan siteyi temize çekmelisiniz, ben genelde kategori ve etiket temeli kısmını boş bırakırım, varsayılan olarak kategorilere içerikleri yazıyorum. Önce toplu olarak bağlantıları kaldırın, bahsettiğim bağlantılar kategori ve etiketler tabi. Sonra duruma göre site haritalarınızı tekrar gönderin

Toplu olarak bağlantıları kaldırın derken webmasters tools hatalarımı kaldıracağı. Kategori ve etiketleri derkende sitedeki tüm kategori ve etiketlerimi sileceğim anlayamadım tam biraz açarmısınız konuyu teşekkürler

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)

34numara adlı üyeden alıntı

Toplu olarak bağlantıları kaldırın derken webmasters tools hatalarımı kaldıracağı. Kategori ve etiketleri derkende sitedeki tüm kategori ve etiketlerimi sileceğim anlayamadım tam biraz açarmısınız konuyu teşekkürler

Google WMTools'dan hataları kaldırın, sitenizi bir düzene sokun ve ardından tekrar gönderin demek istemiştim.

no time for caution
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al