wmaraci reklam

Önerilerden sonra olmuş mu sizce ?

5 Mesajlar 596 Okunma
wmaraci reklam

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)

Evet başka bi sitem için açtığım konunun altında farkedilmedi 2. sayfada olduğu için o yüzden yeni başlıkta tekrar sorayım sizlere . Daha önce bir konu açıp adukampus.com adlı websitem için birkaç soru sormuştum çok kullanmama ragmen günlük 30 40 hatta suan için 50 60 tekil ziyaretçisi var. Ki aylarca hiç birşey yapmadan beklettim siteyi.

Sonrasındada aktifleşmesi işte ders notları paylaşılcak bir bölüm ve ev arkadaşı ilanları gibi şeyler için uygun hale gelmesi iyi olur gibi yorumlar aldım.
Ondan sonra buddy press tema değişikliğine kadar gidip eski haline nazaran çok farklı bişeye dönüştürdüm .

Temelde olan aydında yemek yenecek yerler sitenin blog kısmı duruyor ama değişen çok şey oldu. Simdi bir gezip yorum falan yapmanızı istiyorum hani bunlar eklenebilir surası değişmeli yada işte bu kısımlar güzel olmuş vs...

Site : www.adukampus.com

Not : Mod arkadaşlar bi mesajın altına taşımışlar ama 2. sayfada kaldığı için kimse mesajı okumamış büyük ihtimalle hiç yorum falan gelmedi o yüzden buraya açma gereği hissettim zaten öteki konu farklı bir site içindi

wmaraci
reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam şuanki haliyle bile güzel ancak biraz css yüklenip biraz da hız için optimizasyon yaparsanız mükemmel olacak. Tebrik ederim...
orknark

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
suan ana sayfa 80 falanda diğer sayfalar ço k sorgu çekiyor resimlerden falan değilde işte çok aktif materyal var oda vps sunucu istiyo biraz ram yiyir çok çünkü

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Vps sunucu çözer mi hocam bu durumda hız meselesini?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
çözer ram yiyor cok site buda sunucu yanıt süresini etkiliyor . aynı sunucuda baska sitem 0.5 sny yanıtlarken burda 2 3 snye arası cıkıyor

Ek Olarak: yokmu yorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al